Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakker most meg már süt a nap..... ....
Vajon nekivágtok a túrának? Errefelé nem rózsásak a kilátások (Szécsény) nem esik ugyan de eléggé borús az ég, az időjárási oldalakat nézve pedig amerre mennétek szakad az esső....pech
aug. 8 hring brik?
oké! ment!
5let,h kapd beee ... mázlista
engem érdekelne a FARIDOM!
sziasztok!Szétszedtem a motort, és kisebb gondba ütköztem. Ugye a lámpabúra együtt van fejdiommal, és a lámpabúrával lehet csak felcsavarozni az egészet, remélem érthető, ha nem, azt megértem
Csináltam képeket:
Na most a gond az, hogy az egész lámpabúrát emiatt cserélni kéne. Ami meg 88ezer, és ebayen is min 50. A motor nekem csak pályára kell, szóval a lámpa nemfontos. De a pálya fejidomot fellehtet tenni lámpa nélkül? Egyenlőre elvittem műanyaghegesztőhöz, de hát nemihnném hogy sokat fog bírni.
Vkinek ötlet mitlehet ezzel csinálni?
Szia!
Sajnos nem tudom megnézni az emailjeimet mert a Mac szerver 16.-a óta nem működik és nem is tudom mikor fog ujra, szóval azóta nem tudom megnéni a leveleimet vargaroland@hotmail.com erre küld ujra akkor meg tudom nézni.Köszi.
aug 26?Jössz?Vagy milyen "következő Phoenix"-re gondoltál?
Üdv:B
Ne máár pedig ugy rá készültem, és ha az idő is jóóó lesz...
Szeva Zetex!

Dobtam egy mailt, válaszolj rá lécci, ha úgy lesz időd. elég fontos lenne
Pucu: Sajna nekem sztorno a farokidom----köszi csekkek! .Adom másnak! Sorry
esetleg csak faridom is ...
az Én gépem 99 es, és engem is érdekelne pályaidom ...
valaki ?
Szia!

Ehhez a típushoz árulok egy komplett szettet. Nem annyi mint a másik, de ez hibátlan és gyári (nem kell festeni és a felszereléssel küszködni):

http://www.kepesmotor.hu/idom/...

Ha érdekel, akkor van még egy hozzávaló farok-idom is, azt 10e -ért odaadom hozzá.
Szasztok!
Egy pályaidom engem is érdekelne kb ilyen kategória mint az előttem szóló!/2003 a verda/
Ehhez az olajhoz mit szóltok?

Mol Dinamic Moto 10W-50, API SL, JASO MA2

Mind az API mind a JASO besorolása magasabb mint a Castrol, Repsol vagy bármelyik olajnak.

Az ára sem vészéjes 3500 Pénz. /L

Sajna hogy a túra elmarad, már készültem rá. de majd legközelebb.
Sajnos nekem egyéb okok miatt a szombati túra sztornó, de aki tervezte a menetet, és nem ijedt meg az időtől az menjen, elvileg többen is fognak csatlakozni!
stipi-stopi. naná, hogy kell!

arc111@freemail.hu-n cseréljünk számot!
Mondjuk nálam találsz

Alsó és felső idom közepes állapotban, 2 db farokidom (az egyik teljesen új).
Festetlen. Plexim nincs hozzá, de 10e pénzért odaadom az egészet, budapesti átvétellel (esetleg most szombaton Ják környékén)
Sziasztok!

Van nekem egy nagyon szép 2000-es R6-om. (nem, még nem az old timer-ben indulnék )
És mivel eddig nagyon vigyáztam rá, karcmentes, nem lenne őszinte a vigyorom, ha lezúznám. Itt jöttök Ti. Tudtok segíteni abban, hogy hol találok fej és has-pályaidomot? Akár sérült is érdekel. (nyilván nem egy 1000-es puzzle, de kisebb javítások még beleférnek)
Köszönettel... Viszlát a következő Főnix-en
Vidd már el a kipufogómat Maistro! 150 pénz és a tied. Fent van Pesten el is tudsz érte menni.
Hmm ... menjünk pózerkodni? addig még megbeszéljük
Okés,de ha gondolod postázhatom is....