Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tom az emailed
Persze
Nem, én mindig kimaradok! Tovább küldenéd nekem is?
Te is kaptál Harmatitól emailt
Jönnie kell.Addig rendezem a dógokat a fejbe
Majd a versnyen jönni fog, de addig tegyél rendet ahol kell!
Nem jól. Jött az időm semmi több az is alig, mondjuk forgalom is volt szépen, sokan voltak.Rendet kell tegyek a fejembe....
Na hogy ment tegnap? Milyen volt?
Yamaha pályamotorozásról tud vki vmit? Mikor lesz legközelebb?
Sziasztok! Van egy '99-es r6-om és váltó problémával küzdök, tudna nekem valaki ajánlani egy jó szerelőt aki olcsón tud alkatrészt szerezni és nem dolgozik túl drágán? Mellesleg ért is hozzá. Köszi
Bocsi elírtam! Vamikor JÚLIUSBAN!
Július közepe jobb volna
A következő túrát arra szervezzük, legalábbis szeretném!
Gyönygyös- mátra..- Egerbatka- Pétervásár(vagy mi)- Salgótarján- Balassagyarmat-Vác-BP!

Egyszer már végigjártuk, nagyon jó útvonal, igen kevés a rossz minőségű aszfalt, és sok-sok jó kanyar mindössze 350km-en belül!

Rem eljöttök, vmikor júniban lesz, időpont még nincs!
Én most vettem hátsó gumit. Jó kis "utcai versenygumi" pirelli dragon supercorsa pro sc2 Isten!
Az erre-arra az jó hely!
Én az estek 90%-a Eger és környéke Mátra bükk.
Jaja, szoktam erre-arra. A pályát most kerülöm, mert gumit kellene vennem, de utcán még elmegyek vele.
Hát igen sajnos, de azóta kijavították már 1 párszor.
Állítólag az északi oldal új aszfaltot kap az aútóversenyek miatt!
Remélem így lesz!
De azért gondolom szokál kanyarogni valahol, az ilyen amotor arra való !?
Voltam már, de nem annyira jellemző. Utoljára tavaly előtt voltam az R6 klubosokkal. :) Az út minősége nem volt az igazi.
vicces kép nekem is tetszett!
Mátrázás? Szoktál? Még nem láttalak?
Loll, gondolod én csináltam ezt a képet? Hát ekkora egóm nincs. Csak viccesnek tartottam.
Megnéztem.
De ez a kép a legjobb!
A szöveg se rosz hozzá!
Ezek szerint ilyen szép nő vagy, hogy egyből mindenki szerelmes lesz beléd?
Nekem jóval régebbi gépem van ('99), Valter Motor ergal bukógombával. A képeim között az ötödiken látod.

Értem persze! Én sem szeretnék a motormra gagyi cuccot felrakni az akra kipufogó és az öhlins kormánygátló mellé!
Na és neked milyen van? Azért vevő vagyok az ötletekre!
Nem kételkedem abban, hogy meg tudod csinálni, de szerintem kb. mikor bekapcsolod a gépet már 5000-ben van. :) Max ha otthon reszelgetsz egy fémdarabot jön ki olcsóbban. Erre céloztam. :)

Nekem eladó nincs, csak mondtam volna, hogy nekem milyen van. :)