Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tulajdonképp tök jó helyen teszed fel a kérdést, jobb-e a K4 gixxer, az R6 tulajok nyilván ebben fognak megerősíteni... :)))) Egyébként meg, ha helyetted kell dönteni, motorozni nem kell majd vele helyetted?
Sziasztok!

Jobb egy 2003as r6 mint egy k4es gsxr? Nemtudok dönteni, és szombaton hoznám a kettő közül valamelyiket. Segítsetek!
valaki megtudja nekem mondani, hogy a 2006-2007 es R6r nek a leömlője egyezik valamelyik korábbi r6os leömlőjével?
Nem én hirdetem,nem az enyém,egy ismerősöm rendelte,egy srácnak,aki sz@arban hagyta,és a nyakán maradt.Benne áll a pénze,én ennyit tudok róla.Csak gondoltam segítek neki eladni,egy hsz-t megért.Azt mondta,247k az új ára.30-at bukni egy szívességen... No mindegy,nem az én dolgom,ne engem szidjatok az ára miatt...
Hali Britton!

Kicsit drága az a Yoshi rendszer! Amcsiból még olcsobb posta költségel is mint amúgy itthon, és ráadásul nyított ami még jobb mert eleve erősebb is a gép. :)
Thx!
Már én is megrendeltem hozzá egy "búbos" plekót, mert 190 centi közeli magasságnál nincs nagy szélvédelme a gyárinak...
Hello!
Jobb az új, fordított teleszkóp (2005től) mint az előző években használt normál állású?
Tudok egy Yoshi full rendszert,bontatlan csomagolásban,ha valakit érdekel.2006-ig jó,R6R-re már nem.220 fix.
Üdv:B
Sziasztok!
Lassan kéne guma!Tehát vegyek 2 komponensüt /típus?/ vagy vágott slick /típus?/ ?
felhasználás utca meg pálya
X-bike forgalmazza, és nálam is van egy a motoron
Hangba a külömbség az azt hiszem hallható a videón, ugyhogy mást mit? szerintem nagyon szép!
kipufogó topika keress vissza [2755] hozzászóláshoz. ott van a motorom. másik képet nem tudok jelenleg mutatni.
http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=4267
az én dobozomra még 155 ezer van írva nem tudom most mennyiért adják. (2008 ashoz 90 ezer "csak" ha minden igaz)
"De szép motorod van...PFÚÚÚ DE SZÉÉÉP! "
Hali! Én is csatlakoznék a túrához, ha nem gond!
Nemrég sikerült szert tennem egy pöpec R6-ra...addig is "szokom" egy kicsit még a gépet!
Pontosan ez az Baluu,tudsz róla valami infót mondani?
Kérek plíz előtte smst. :)
99-02 r6 vezérmü láncszett
szerintem turázgatásnál, meg enyhébb vadulgatásnál nem kell annyira tartani a kormánycsapkodástól. inkább pályán, mikor agresszíven döntesz és mész ki a kanyarból. mondjuk nekem 2002es van. én ki tudtam hozni belőle 9.5-10literes fogyasztást is
Érdekelne Laser kipuff,az a duplacsövű
3 hetes(gyorsszervíz) javítás után nemsokára küldöm a képeket)fejidomkonzol,lépő,fékkar.
Árában
Hello itt Ramirez!Nagyi01-nek üzenem!Ha nem tévedek úgy tudom a 2005-ös modellnek átírták az injektor térképét!Finomabban jár mint a 2003-4-es modell.Üdv!
A túra tempója normális túrás, nem száguldozós, ésszerű határokon belül közlekedünk. Ált 6 és 40 közötti szokott lenni a létszám! Gyere!
Nekem tetszik, ha ráérek benne vagyok. De nem 300-al megyünk végig ugye? Ez csak olyan kellemes gurulgatás... Hányan megyünk?
Következő túránk időpontja: Júli 26!

A tervezett útvonal:

BP-Gyöngyös-Mátra-Egerbatka-Pétervására-Sa
lgótarján-Balassagyarmat-Vác-Bp!

Nemrég végigmentem az útvonalon, és nagyon kellemes motoros élményt nyújtott. Rengeteg kanyar, nagyon kevés rázós szakasz, és rendkívűl változatos útvonal 350 km-en keresztül! Minimális autópályázással!(Budapestről értem!)
Találkozó: M3 kivezető szakasz shell kút 9.30-tól.
Indulás pontosan 10.00, addigra mindenki tankoljon és egyebek.
Gyöngyösig autópályán megyünk!Gyöngyösön mielött felkanyarodnánk a Mátra felé jobbra van egy JET(asszem) kút, ott még megállunk, tehát ott is lehet csatlakozni!

Mindenkit szívesen látunk!

Üdv:
Gyurkesz
Első villát megfordították, és radikális féket kapott! Ennyit tudok!
Sziasztok!
Ha jól tudom 2005-ben módosítottak a sárkányon.Ha valaki tudja,hogy mit azt megköszönném.
Széles utat mindenkinek!
Üdv.:zolee
ui.:ha valaki netán jön hétvégén a Móri találkozóra az írjon
én péntek szombat ott leszek
http://www.morimotorosok.fw.hu...