Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megyek Remélem nem fog esni...
Sziasztok!
Az R szériás versenysorozat technikai szabályzata érdekelne, hogy hol találom, vagy ha tudja küldje el pilot2@freemail.hu címre
Előre i s köszönöm
Igaz, azért az érzésért megyek vissza, mint ami megcsúszás előtt volt és közben remélem, hogy fogynak a másodpercek
Ezek csak leckék, amiket meg kell tanulni! Ne rémísszen el! Fog az menni! Sokat számít, hogy élvezetből motorozz! Ha az megvan, a többi jön szinte magától!
Katasztrófa volt

Az elején olyan darabosan mentem, hogy az elképesztő, sikerült is megfürdetnem a motort a sóderágyban
Ezt követően kezdtem összeszedni magam, javult a mozgás és nagyon élveztem, addig a pontig, amíg a Mansel utáni jobbosban elment a háta Gondolom a szokásosnál nagyobb volt a tempó a kanyarban és kijövetelnél ugyanazt a gázt húztam, mint szoktam. Félig leestem a motorról, de szerencsére nem estem el, semmi fizikai sérülés....

Szóval még sokat kell tanulnom, van kihívás 16.-ra is!
Köszi!
Én még nem tudom, de egyenlőre nem valószínű! A többiek szerintem mennek! Neked hogy ment 10.-én? Javulás volt?
Szia Gyurkesz!

Eldőlt a 16.-i BRO nap? Jöttök?

Egyébként meg talán nem is mondtam, de szép lett a festés
Nem pontos KM-et mondani, inkább az állapotától függ! Azt kell figyelemmel kisérni, és ha indokolt akkor csere! A szervíz talán 20.000km-et mond rá, de ebben nem vagyok biztos!
Szevasztok!
Meg tudja nekem mondani valaki,hogy milyen gyakran kell láncot meg fogaskereket cserélni a gépen?Utcai használat mellett.Vagy ez használattól(motorostól) függ?
kintröl hozza jo forrásbol az a baj hogy mindig ami van azt hoz és nem lehet rendelni.De a Kornélnak hozott egy rossi lábelit alig telt el 1,5év bagoért
Az nagyon jó ár. Én is fontolgattam a vételt amikor megláttam a katalgusba, de horror árat mondtak rá. (le se merem rni:)) Külföldről hozta ő be, vagy hogy hogy ilyen "olcsn" adta? Nehogy én is vegyek egyet a télen, ha már nem kell költsek gumira meg pályanapra.
Már igy is elég ütős a szerkód
Baluu cimbi jól irta
itt vetem a forumon (Brit88)150-ért de nem bántam meg még várok egy csizmára meg egy kesztyűre alpinestars lesz mindkető S-MX plusz(fehér)meg egyGP TECH(fekete) Yamaha reklám leszek
Én jövök! Ha törik, ha szakad ott leszek!
Segítség kellene azoktól, akik voltak 4.-én pringen. Egyik ismerősömnek kellene a verseny időeredményeiről egy táblázat. A helyszínen nyomtatott és utólag beszkennelt verzió is frankó lenne. Thx.
Azért beregisztráltam, hátha nem lesz eső.
nem pisti vagyok, de ugylátom nincs gépközelbe ma mert nem válaszol
Honda nyílt nap lesz. 5000 forint 3x20 perc motorozás
Pisti: Pontosan mi lesz csütörtökön?
Amikor Pilot Powerrel mentem (nem 2CT), akkor elöl 2,2 hátul 2,0 -ra állítottam
Hétköznap nem hiszem
Helló!
Yamaha tesztnapon is akartam kérdezni, meg pringen is, de nem jött össze:D ezért itt.
Mióta van meg a ruhád és megérte? Iszonatosan tetszik, katalógusba meg a kiállításon is nézegettem már.
pannonián leszel csütörtökön
Ma ezért nem mentem , majd legközelebb.
Egyszer megyek el a hringre akkor is lefúják, meg elis áztam.Pedig már kezdtem érezni a pályát.
sok csúnya bukás volt.
Én most bátor voltam! Elöl 2. hátul 1.9 Elejét kicsi túl engedtem! A hátúljával minden ok. volt! Szerintem nekem elöl 2.2-2.3. lesz a jó!