Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2003-as R6 pirelli dragon supercorsa gummóval.pályázni még nem voltam egyenlőre az utcán ismerkedek a géppel.Utcára milyen guminyomást ?
Én valószínűleg 10.-n is megyek. Muszáj gyakorolni, mert nagyon távol van a kupa mezőnyének a közepe is. Úgy láttam, ha előrébb szeretnék jutni, akkor kb 2:07-es időket kell megcéloznom.

Egyébként megrendeltem az 520-as láncot is, mert a gyárihoz nem kapni nagyobb hátsó lánckereket
Kíváncsi vagyok milyen lesz az új áttétellel
Szia!
nekem is 50-es hátsó alu van ha elkopik elég csak azt cserélni vagy mindent?
Ja és hol lehet kapni?
a futóműbeállitása a gondom még, már nincs alapon /el. tul. eltekerte/.
rakjam vissza alapra vagy valaki elmondja hol a legjobb, persze ha nem titok
ja 72-76kg vagyok, nagyon függ a sörök számátol
Nekem 16.-a még nagyon késéges! Szeretnék, de nem rajtam múlik!
Ha valaki jön vasárnap a hringre az adhatna pár jó tanácsot!
1kérdés 16,00 kor kezd. mikor érjek oda?
16.-án jöttök Hringre?
Kár, hogy nem tudtál jönni, jó lett volna együtt menni! Rem idén még lejutok, és te is ott leszel! Ringre vasárnap jöttök? Nekem sajna az pont nem jó, de 22.-én is lesz vasárnap esti, oda megpróbálok kimenni!
Amúgy kölcsönös!

DDT500: csak nehogy az ellenzék is megalak uljon!
Szívesen! Milyen mocival mész, és most mi is van rajta? Csak utcán mész, vagy pályázol is? ha nem azért egyszer nézz ki egy nyíltnapra, ha már uralod a vasad, csak nyerhetsz vele!
Csak a szőrszálhasogatás érdekében:

Elől: 2,1
Hátul: 1,9

Én meg utállak
Vezzeg Gyurkesz Neked itten lassan rajongói klubod nyílik!
Bocsi Baluu
köszi Balu
Tisztelt Gyurkesz
Én mint kezdő sportmotoros minden segítséget szívesen fogadok a tapasztaltabb és bölcset motoros társaimtól,így a tiedet is csak megköszönni tudom,illetve megpróbálok a leírtakra figyelni.
1.9-2.1 ez a nagy átlag által javasolt
Szia Gyurkesz!
Guma nyomás elöl hátul pályára?
Sztem ne az határozza meg a gumit, hogy esőben milyen! ha ez számít vegsél esőgumit. de abban fogsz a legkevesebbet motorozni, és akkor is óvatosan! Ha most kezded inkább csak arra figyelj, hogy ami fel van rakva az jó állapotú , és megfelelő nyomású legyen. Sportmotorra azért célszerű sportos gumit tenni.
Most nem tudom miért kell ilyet írni, kajak nem vágom h ezt cserélni kell vagy mi?!
:) Gratulálok! nagyon jó idő lett:) "csak" érmet kaptam. A vidit várjuk
Na visszanéztem a vidit! 2.09.2 lett az alja! majd felteszem!
A versenyem halál lett. Elötte raktam fel egy gumit hátra, amivel az első körben majdnem be is előzött a motor segge! Szörnyű volt, nem tudtam kigyorsítani, össze vissza csúszkált, úgyhogy ki is jöttem. Vissza is raktam az elhasznált bridgestone-t, és du még motoroztam 2 nagyon jó karikát. sajna tiszta kör nem volt, de a 10-11 így is jött folyamatosan. A leintett körben volt egy jöbb is, majd kamerán megnézem mennyi lett volna, aztán ha be tudtam digizni fel is teszem az odlalra.
Grat a 6. helyhez, akkor már kupát is kaptál!? Aztán tervezgesd mikor jössz ide!
Sziasztok
nekem egy 2003-as R6 osom van pirelli dragon gumikkal, esőbe nem az igazi, tudtok ajánlani valamit
ami fogósabb esőben is.
A sportmotorozást még csak most kezdtem.
a segítséget előre is köszönöm.
Ja, elfelejtettem bemutatkozni Egyből csak a poént mondtam, mint már itt neten is (hogy "csak kár hogy nem kék")Biztos gondoltad magadba ki ez a fasz aki itt fikázza a gépem
Amúgy nagyon tetszett a motorod. Ja kép majd Hringen.
Bementél 10 alá végül? Versenyen mi lett?
Nekem ismét egy 6. hely jött össze. (nem tudom mi volt velem, az utolsó két kör szenvedés volt, ennyire még soha nem fáradtam el, a karjaim a lábaim.. áá örültem hogy beértem )
Írtam zozonak, de nem hiszem, hogy válaszol! Ha mégis szólok de mizu azzal az oldallal, amiről már beszéltünk? Meg kellene csinálni, és max áttérünk arra!