Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké majd beszélünk 5.-én jössz? Ez amúgy 2 napra volt érvényes? Milyen időket sikerült menni? Péntek estire miért nem jöttél? Nagyon jó volt, voltunk vagy 20an csoportonként, és 3*20 percet lehetett menni! Jó volt, pláne hogy beleszaladtam a 02-be!
15+tagsági, nem olcsó de volt motorozás bőven.Meg tudunk egyezni, majd személyesen ledumáljuk.
És mennyi most náluk a nap? Kell hozzá klubtagsági is?
Sajna egyenlőre most nem, amúgy nagyon érdekelne, csak most kissé beszűkültek a lehetőségek! De amint lesz rá keretem jelentkezem, ha még meglesz!
Nem kell az akra rendszerem? Meg tudunk egyezni!
Biztos jól jön a pénz és azért engedté... Értékelés csak a suzukisoknak van a többi márka motorosainak nincs. Felmész, motorozol és annyi.Értékelés szempontjából mint ha ott sem lennél.
Év elején én is akartam menni pártolóként, de azt mondták megszűnik. Volt értékelés is? Hogy működik akkor ez?
Aha, mint pártoló Nem volt rossz csak nagyon fárasztó 2 verseny egymás után alig 1 óra szünettel, na meg az végéről rajtolni mert nem mentem az időmérőn.Brian is onnan rajtolt és meg is nyerte mind a 2 versenyt Van még hova fejlődni..
Zetes: te tudtál indulni a gsxr kupán?
Én a Dúzs Petit ajánlanám :0620-9427240

Vagy ezt: http://www.carbon-tech.hu/ű

De Zetex barátunk árul egy fejidomot lámpával, Ő az utóbbinál vette, neki már van rajta vmiolyen fényezés, a többit meg meg tudnád rendelni a gyártónál! lehet nemsokára feltűnik és tudtok egyeztetni!
Szia Tuki!

Biztosan nem több 20-nál! Tavaly fizettem a 2002-esre 22000 FT-ot!
Sziasztok!
07-es R6-ra hol lehet pályaidomot szerezni? És bukógombát, elviselhető áron? Előre is köszönöm a segítséget!
ok, kösz
ide csak monacoiak járnak amúgy r1esre írt egyik srác 40et,számolj 25-tel sztem az reális
Senki nem fizetett még adót 600as motor után, vagy csak ennyire segítőkész a topic?
Hello!
Valaki meg tudja mondani, hogy egy 2001 körüli R6-osnak mennyi a teljesítményadója, vagy miszerint vannak besorolva a motorok?
Köszi
Velem nem lesz gond, a poén kedvéért (a motorozásért) megyek majd amikor megyek... :)
Főleg, ha - csúszókuplung hiányában - az óvatosabb visszaváltásokat igényli a bringa.
Gondolom nem minden R1-et lassít le a lovasa az R6 körideje fölé...?
Együtt bizony! Rem jövőre már lesz annyi induló, hogy külön menjünk, mert az egy másodperccel lassabb R1-el igen nehéz megküzdeni egy 600-al! De amúgy jó móka!
Nevezni minenképp előzetesen (vagyis inkább regisztrálni), a pénzt meg valamikor elkérik, annyira nem lényeges momentum!
Rakd össze azta bvasat, és júni végén gyerünk versenyezni!
Köszi az infót, a kalappal meg viszont!
R1-R6 nem együtt megy? :)

A jövő zenéje még (most a családi fészek habzsolja a pénzt, nem a motorozás csipegeti..morzsák azért hullanak.. :) ), gyári idommal nem megyek csak valami abszolút látogató szintű pályanapra (mondjuk már meg kellett volna érkeznie a pályaidomoknak, pascalplast lesz a vége, ők gondolom gyorsabbak). Idővel szeretném kipróbálni ezt a gépet is a neki valóbb terepen, hogy végre hasonlóan otthon érezzem magam rajta, mint anno a kawán (de csak ha fent a gomba és a másik idom, nehogy drága buli legyen).

Nevezés a helyszínen, v. mindenképp előzetes regisztráció és befizetés szükségeltetik?
Na csak nem R1-ben indulnál?
Keress egy kereskedőt, akin keresztl be tudsz regisztrálni. Elvileg 10e Ft a nevezés versenyenként, amit levásárolhatsz! Szabályok ua mint pl a DT-ben, csak sokkal elnézőbbek gépátvételkor. A lényeg, alja zárt legyen, lámpa leragaszt, csavarok olajszűrő lerögzít(elméletben), jelentkezel a konkrét versenyre, és mehetsz!
Szerintem írj első körben neki: szilard.falkai@yamaha-motor.hu
Egy kalappal!
Tudtok valami kézzelfoghatót (saját tapasztalat) az R szérián való indulás feltételeiről (mint nvezési díj, műsz. feltételek, etc) ? Aki tud, ossza meg legyen szíves ! Köszi! :)
Köszi a tippeket, majdnem mindenhol volt lánckerék is, még a visszajelzéseket várom!
Igen környékünkön mindenki ilyennel jár.
Üdv:Pumukli24
Szia!Pumukli24 vagyok! Valamiért nem enged be a sportmotorra.
A gumikkal kapcsolatban hívj ezen a számon:0630/616-69-63.
Egyépként bármilyen gumit tudok hozni, minden méretben.
8000-tól 15000-ig.
Üdv:Pumukli24.
Ha tutira akarsz menni akkor www.trix.hu
Hi. Én is pinktől hozattam DiD ERV3 520-as láncot, JT acél első és JT Alu hátsó lánckereket.