Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Ha tőlem kérdezed akkor jövő hét vasárnap!
Ott sajna nem vagok fent! Emalon elérsz: gyurkesz@freemail.hu
majd egy msn címet dobj már pls
kösz szépen. hát erről van szó hogy fejbe dől el, 125el is már voltak gondok embereknek sajnos most ha folyton úgy mész utcán h penge élen táncolsz gyorsan megvághatód magad .... viszont pályán használnám 40%ba a vasat. Ha nem gond megkereslek majd MSN-en, kameráról is akarok veled beszélni mert én szenvedek a minőséggel :S Viszont láttam olyan folytást 28ezerért hogy 60-70le lesz az R6 ami nem is rossz kb mint egy 400as bár nem tudom mennyire egészséges a motornak
Én végigjártam, legalábbis volt egy 400asom a 600as elött. Utána is nagy falat volt a motor. De, a 400ast relatív hamar ki lehet "nőni", pláne ha pályázol is! Valamint anyagilag sem éri meg nagyon, mert 1-2 év múlva lehet váltani akarsz, és akkor a plussz vásárlás költségei feleslegesen elúsznak. Mégis ha megteheted nem árt, ha beiktatsz egy köztes kategóriát is 600 elött, de mint korábban írtuk egy 600assal is lehet okosan közlekedni, és egy 400assal is meg lehet halni! Fejben dől el! Ha mégis a 600 mellett döntesz az R6 alkalas rá! Nagyon könnyen kezelhető, és barátságos motor!
csá Gyurkesz

hát én is ősszel szeretnék váltani mert akkor lesz meg a jogsim nagy gépre meg a pénz is aztán gondolkodom minden féle motorban. 125ös RS, mito és 600ccmben pedig R6, cbr, zxr ezeket nézzegettem úgy 1,5-ig. abból kapnák egy zsír új 25öst amivel "nem lenne bajom" de ahogy tudjuk a 2t technika mindig tud újat mutatni és 15ezer km után generálozni kell dugó stb .... 600asnál nincs ilyen gond csak fiatal vagyok talán NEM forró fejű /én úgy érzem/. Haver svjével szoktam szaladgálni kanyargós részeken és tanítgat kezelni. /forgalom mentes területen/De beszéltem sok fórumos és netes emberkével akik azt mondták hogy a 600asok erősek ami tény és nehezek hogy nem tudnám megtanulni kezelni, lehet ott az igazság. De sokan úgy ülnek motorra hogy előtte nem járták végig a létrát vagy egy cbr125ról /megegyezik erőbe az én 2t vasammal 2 paci hiányában:D / ülnek vagy hasonló 4t gépről 600ccm-re, és hosszú időre szeretnék motort vásárolni. Szóval a sok negatív hozzászólás hogy az lesz a végzetem meg hasonlók akik nem is ismernek kicsit rosszul esik és kedvem is csökken, viszont 5-6 évig 125özni anyagi csőd :S
Ti mit javasoltok ?
Nekem több ismerősöm is R6-al kezdte a motorozást! Nincs ezzel gond, ha fejben alkalmas va gy rá! Aztán amikor úgy érzed, már nagyon uralod a motort akkor kell a legjobban odafigyelni, mert amikor megjön a bátorság, jön a gond is! Ez csak tanács!
Szerintem ne drága motorral kezdj. a 2002-es elöttiek még karbisok, alul nagyon jól tolnak, sok a nyomaték a késöbbiekhez képest, ezért nem kell pörgetni, viszont lehet, ha akarod! Másrészt amig nincs meg a megfelelő rutin, beeshetnek apró hibák és apró nyuanszok. Ez lehet az egyhelyben való eldőléstől kezdve bármi. Ezért ketdésnek én olcsóbb mocit választanék.
Most mondta egy ismerős, hogy eladná a 99-es R6ját, mert vett egy 2006-ost. Ő ugyan pályázott vele, de megvan minden gyári cucca, és így adja fix 600e Ft-ért. Szerintem megéri, csak elötte döntsd el, mit is szeretnél. Ha megvan gondolkodhatsz ezen is, ha érdekel írj és adok számot!
Roland!

Mikor mentek hringre?
Nem csináltatok véletlenűl képeket a versenyen?

Üdv!
Hali!

Tudok egy cbr600f-et! Hölgy tulajtól! Árat ne kérdezz! Azt hiszem 2003-as vagy 4-es lehet!

Üdv!
Szia!

Ha utcára keresel 600-as sportmotort, szerintem egy CBR 600F lehet a te géped. Nem annyira pályaorientált, mint a többi, megbízható és továbbértékesíthető. Ha úgy döntesz, hogy pályán is mennél, akkor is jó lesz egy ideig.
Köszi a választ! Én is mindenképp 2006 előttire gondoltam
Kb olyan 2001-2002-2003-asra!
Azok is teljesen "fent járnak"?
Vagy esetleg van valami másik márka ami jobban fekszik a kezdőknek?
Nézegettem még Honda CBR600-at, Suzuki GSX-R600-at is!
De külsőre mindenképp az R6 a bejövő
Nem motor függő hanem ember, vehetsz 600-ast nyugodtan ha nem akarsz rögtön többet tudni mint a motor. 2006 előttivel jobban jársz utcára és gyakorolni is mert nyomatékosabb alul és nem kell annyira cibálni, hogy történjen valami, bár igazán az is fent megy Szerintem kezes motor bárki el tudja vezetni ha kezdő ha nem.
Ezért vagyok itt meg ezért kérdezek mert én sem tudom
Mindenképp sportmotort szeretnék mert az tetszik
Jövő hónapba szeretném elkezdeni a korlátlan motorjogsit
És valami 600-asra gondoltam és persze csak utcai használatra használnám! Aztán majd meglátjuk mi fog kisülni belőlle az évek mulásával
Arra viszont nincs keret hogy évente vagy 2 évente mocit cseréljek
aj-aj inkább vmi 250es géppel kezdenék a helyedben de te tudod
Őszintén szolva 50-esnél nagyobb mocival még nem is mentem Úgyérzem tudom magam majd kontorolálni ha odakerül a sor
Bár majd kiderül ha meglesz a nagymotorjogsim
Csak érdeklődés szinten kérdeztem a kérdést
amúgy komolyra fordítva a szót, ha tudod kontrolálni magad akkor vedd meg nyugodtan
Jó válasz Egy pont oda
olyan helyen gyakorolj ahol nincs fa
Ahogy olvasgattam a fórumot láttam hogy az R6-ot inkább pályagépnek irtátok mint utcára attól függetlenül hogy nagyon kényelmes hosszú távon is!
Szeretnék érdeklődni hogy akkor milyen sportmocit ajánlanátok egy kezdőnek?
Bárr már szivem szerint R6-ot vennék de már páran mondták hogy nem kezdőnek való és nem akarok az első fának menni
Előre is köszike a választ!
Sziasztok! Még uj vagyok itt is és a motoros témában is De már beleszerettem az R6-ba
Végigolvastam a fórumot Januártól meg nézegettem a képeket, videókat nagyon tutik!
Utólag is gartula srácok a pályán való helyezésekért
Nekem bejött a raceattack. A street verziót próbálgatom. Nem vagyok egy villám, de a korábbi PP-nél (nem 2ct) sokkal jobbnak tartom. Egyszer egy kigyorsításnál éreztem csúszást, de semmi gondot nem okozott.
De ha nem sürgős akkor hamarosan érkezik a Bridgestone BT-003! Azt mondta a gyár, hogy csúcs tuti gumi lesz Mehet utcán is mert mintás és a pályán is vidáman muzsikál bár milyen tempónál! Azt nem tom, hogy a közepe keményebb-e de szerintem mivel utcai is igen.
Szóval felejtős a Michelin 2CT a H.ringen?
Én este pályáztam vele (csiga tempóba) a "hűvösben", de erre még megfelelt.
Bár a vége felé már csúszkált a segge jobban bedöntve.
Nekem is valami kompromisszum kell, mert utcán is használom.
A Continental Race Attack pl. milyen? Azt is ajánlják...
Csak is Qualiffer RR! Csak az 2 komponensű!
Jaja, nekem is ezeket ajánlották. És leginkább a Dunlop Qualiffert. Hát meglássuk. :)