Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
hívlak..
http://www.pinkmotors.hu/

én annoo itt vettem kawához did xm2-est asszem. a lánszemek száma számít
06-07es R6R-hez aki már vett láncszettet 520-asban adjatok már tippet, hogy hol, mert lánc még volna, de eltérő fogazásban ráadásul 520-as méretben még senki nem tudott adni!
sokan használnak már ilyet..
17"-os, 120/70 és 180-190/50-60 méretben mennyiért van Pirelli, Metzeler supersport gumid?
beszerzem neked
majd legyártatom-de egyébként szinte bármilyen méret van (ezen kívül amit írtál)
16,5 -es is van?
Pont ezért kell gyorsulnom, mert a mecsből nem én fogok kijöni győztesen! Nagyon gyorsul mindenki!
Egyenlőre ne gyorsulj, várj meg legalább mecseljünk má egyet Utána gyorsulhatsz...
Na ilyen álmokat dédelgetek én is!
köszönöm, igyekszem de versenyig még szeretnék menni 03-at, hogy ne legyen olyan túl könnyű dolgod ott az elején Nagy Győzit ismered a dt 600-ból gondolom na ő ment 01-et meg versenyen már tartósan tudta a 02-tőt Be va gyorsulva...
Az szép gratula! Ráadásul dobogóra is elég lehet!
következőre már valószínüleg megyek.. vizsgaidőszaknak is vége lesz.. szóval megyek minen ugynéz ki. meg Pannóniára is:)
Hát jöhetnél már juniúsba mert nem lesz pontod ha nem mész a versenyeken. Nem tudom, lehet megyünk le de még nem tuti.Szeretnék mert még nem mentem soha a Pannónián.
az szép:) na nem baj, a következőn remélem már találkozunk...(r szériáson) Pannoniára nem jössz 4-én?
Hangosabb kicist mint az akra de nem sokkal és szép a hangja. Gyorsultam megint 04-eket tudtam menni
.
óó az szép! Gratulálok!
Gondolom fasza a hangja az uj rendszernek mi!?:) teljesítménybe akra vagy arata?:)
Én ebbe a hónapba még nem is motoroztam pályán:S Idők milyenek lettek?
De fent ám, mentem is vele vasárnap meg egy 12 körös versenyt is az osztrákokkal, jó hosszú a 12 kör
és a 750-esek között mentünk mert a 600ba tele volt a rajtrács és mi nem voltunk szombaton időmérőn ezért nem fértünk be és csak a 750-be volt hely de ott is csak a végéről indulhattunk. 3-man voltunk 600-asal összesen 34-en a mezőnybe és 5. 6. és a 7. helyen értünk be
hát hogy hogy hogy az akra helyett arata:) fenn is van már a gépen?
Van rövid de az csak slip-on, ez teljes rendszer és magasabb. Nagyon SBK-s Mire csere?
azt ne mondd hogy azért mert a lábtartód is az:D:D
Arata is gyárt ilyen rövidet, vagy csak azt ami kicsit feljebb van hozva? Csere oka?
Nem lesz, hanem már van. Arata
na mi lesz helyette? vagy hogy hogy?