Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

85 fok nagyon patent pályán használva. Nekem nyáron 95 fölött van végig.
most pakolok a verdába, remélem jó idő lesz.. basszus itt most eléggé viharos szél fúj.. sőt már néhány csepp eső is esett.. Feléd mi a helyzet?
Nyomást majd a pályán nézem most elöl hátul 2,0 van benn
bocs nem tudtam!
milyen nyomásokkal mész,leszel holnap
hy
most vettem a motort és el volt tekergetve a futomű gondoltam rákérdezek ha már egyszer úgy is dolgozni kell rajta..
egyébként igazad van a gyakorlás a lényeg!
elötte r1 em volt és sokat számított a pár mm-er leengedés az elején!
még közuton is stabilabb lett!
gyári adatot tud valaki?
megköszönném!
szia!
Tényleg nem okoskodni szeretnék, én se vagyok nagy pályamenő... és azt sem tudom milyen időket mész, mekkora vagy, de szerintem ha egy átlagos motoros akkor hagyd az állítgatást motorozz és gyakorolj!
sziasztok
tud valaki seggíteni futómű állításban?
pancsiringre valakinek valami tuti tipp?
2003 as R6-hoz! /gyári villa,gátlo/
hátulját emeljem?
elejét engedjem?
köszi a segítséget!
hmm az jóó lenne

figy, Te hova tudtad feltenni az időmérő transzpondert és hogy?
Megbeszéltük
csörgess meg és visszahívlak 06309797391
Szia Pisti. Igen még megvan. Beszélhetünk róla emailen, ha érdekel kitalálunk valamit
gondolkodom de a 600-ba neked milyen a melegitőd
te nem akarsz nevezni a köv futamra? Csak hogy ezres kategóriában is ott legyünk!
Gumimelegitőd meg van még
Na ez a dainese ... egyeséses ruha
Hát ez az, marhára nem jó aza hőfok és még igazán meleg sem volt Majd rádcsörgök ha tok valami okosat...
Na ezt nem néztem, de tuti 80 fok felett volt! Van vmi ötlet a hatékonyság növeléséhz?
Neked hány fokos volt a vized mikor még rajta volt az idom? Nekem meleg volt 85fok vissza kell hűteni mielőtt jön a nyár mert így baj lesz.
Aza helyzet, hogy rengeteg időt hagyok a 4-es kanyarba, ott egyszerűen nem találom a ritmust Képtelen vagyok normálisan fordulni ott, szóval arra gyúrok majd most meg a kigyorsításokra Élvezném a kegetőzést veled
Ne viccelj, ez bő egy seccel jobb, mint az eddigi! Jönni fog az még! Muszáj belehúznom, mert bajban leszek!
2:05:064 Éppen, hogy csak nem ment be alá
Még sehol! Legalább is nem tudok rola! Az R6klub.hu-ra tettünk fel párat! Meg van a Balusk8. ő is fényképezett, de még nem tette fel!
Jaja! Úgy legyen! Mit sikerült amúgy versenyen menni?
Hol vannak még képek a neten?
Hát ezaz Elbalfaszoskodtam az elejét nagyon, látszott, hogy semmi rutin ezen a térne
Utána mentem ahogy tudtam, de hát ennyire volt elég. Következőn már jobban fog menni remélem..... Nem mengedlek el ilyen könnyen