Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó az Akrapovic teljes rendszer R6R 06-07-hez ha érdekel valakit. Használt de tökéletes álapotú! Árban meg tudunk egyezni.
kis maki. én már pénteken este láttalak az új géppel.nem tudsz előlem elbújni vazze.mondtam hogy most nem veszek motort,mert nagyon veszélyes hobbi.visszavonultam fiú .meg hát ilyen benzinár mellett öcsi.amúgy ugyis motort vennek ha vennék.SUZUKI.ÁMEN
2005,de 06.05 forg.hely! Amúgy Donor felhívott pénzteken,h vettem-e.Mondtam nem,aztán küldtem neki egy képet a mociról.Felhívott megint,mondta,h már leadtad neki az infót,h láttál...Wazz,valamit titokban tartani... Nyugi,majd arra gurulok vmikor,megmutatom. De a VÉN gixxer helyett vehetnél már valamit. Mondjuk vmi MOTORT (=YAMAHA) Tudtam vna 2 jó R6-ot,de a hétvégén mindkettőt eladták(eladtuk :D).Szívás...Na csáó!
na idefigyelj colosgyerek.2005 ös r6 ot veszel és még erre se dugod a pofádat.hát most le vagy cseszve öcsi.szép gép vazze.gondoltam hogy ilyesmiben sántikálsz kisfiam.csak gratuláli tudok.különben meg ne menőzzél az 51000 km eddel,mert én a gixxert 84000 el adtam el.kisfiam régi gixxer nem vén gixxer.amúgy gratula
Bocs,a negyedik képet!
Itt van az új:
Bocs mégegyszer az OFF-ért!
Bocs,egy kis OFF,de mégis meg kell osztanom mindenkivel!:D Sikerült eladnom az R6-om,és vennem egy fiatalabbat!(MÁRKAHŰSÉG )Pár kép a régiről:

A 3-at pedig azoknak,akik kíváncsiak,hogy mennyit mennek el.
51 000km-rel adtam el.
Helló! A fuchs motorolajokról mi a véleményetek? Jó vagy rossz olaj? Mert ha nem rossz akkor veszek nagyobb mennyiségben és ha kell akkor tudok adni nektek is valószínűleg ár alatt. Várom a válaszokat :)
Hi. Gyári tárcsákhoz, csak gyári betéteket www.r6parts.hu
Üdv!

Ti honnan szoktatok venni/rendelni fékbetétet?Kérdeztem a szalonban,de ott csak gyári van 26-ezerért....kicsit sok,nem?Milyet ajánlotok a motoromba?2005-ös.
Nincs mit. :)

Zsu
szio!

Koszi szepen, mar irtam is neki

Viktor
Haliho!

Persze.
info@danger.hu
06-205-DAN-GER

Üdv

Zsu
Hali!

Tudnal egy e-mail vagy telefont adni a danger-tol.

Koszi!
Szia!

Nem, nem gyári, a gyári hátulja nem tetszett. :) Danger Bikesnál vettem, egyből mikor meglett a motorom. :)

Üdv

Zsu
Szia!

Ha jol latom nem gyari. Hol szerezted be?
Az enyém 99-es, és így néz ki.
Sziasztok!

Ha valaki szeretné megóvni a gyári fényezést akkor ajánlom figyelmébe:
http://www.kepesmotor.hu/idom/...
Szia!
A szalajt azt jelenti, hogy nem dobja ki csak egyel arrébb ugrik mert állítólag a 3-as fogaskeréken vannak kiálló kis karmok amik a 2-es fogaskerékben lévő kis kivágott ablakokba mennek bele és állítólag a kis karmok és a 2-es fogaskerék ablakai vannak kikopva, egy szerelő mondta, de csak a 2 csinálja tehát igaza lehet mert jó szerelő. A léptető villa típushibáról hol olvastál? Boldog lennék ha tényleg csak az lenne, de akkor a többit is kidobná. Nem?
Hát,nem nagyon értem a hozzászólásod,pontosabban a "kettes szalajt" kifejezést, ,de ha az a problémád,hogy a kettest kidobja,akkor a léptetővilla lesz talán a baj.Állítólag,(szerencsére én ebből kimaradtam),ez a széria,léptetővilla-hibás,ami,ha jól tudom,nem nagy gáz,talán 7 e ft.Próbáld meg,kérdezz rá egy Yamaha ker-ben.Üdv:B
Sziaszok!

Sehogyem tudok r6-ra (a ketto lampas valtozathoz) talalni farokidom alatti lapot. R6parts-on csak 2003-tol mennek, neztem kepesmotort, expressz-t, vaterat, sehol. Kerlek segitsetek, hol lehet ilyet talanom. Gondoltam bontokra, de azok altalaban idosebb motorokal foglalkoznak.
Elore is koszonom!
Sziasztok! Egy '99-es r6-om van és a kettes szalajt, állítólag a fogaskerék a gond.(de allítólag kukactengelyt és mást is kell ilyenkor cserélni) Tud valaki ebben segíteni, hogy kitől lehetne baráti áron alkatrészt szerezni? (lehetőleg újat) Előre is köszi srácok
Nekem csak elöl van Dunlop, bár eddig hátul is az volt, most váltottam Bridgestone-ra. Nekem bejön, jó guma, sztem ha nincs gondod vele maradhatsz nála!
Küldj egy mail a gyurkesz@freemail.hu -ra, és küldöm az elérhetőséget!
Szia!

Ha nem kifejezetten pályaidom kell (műszaki előírások miatt), akkor tudok segíteni. Van egy eladó gyári idomgarnitúrám (fej, oldalsó és alsó idomok). Hibátlan, metál-feketére fényezett darabok, szintén R46-on volt
hi ...
Engem ez érdekelne ...