Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudsz egy képet küldeni a fékcsőről? spracing@vipmail.hu
99-02es R6-hoz eladó:
- pályaidom első lámpával és plexivel 50.000
- fém fékcső 12.000
Danke Schön!
Nézze meg a postaládáját, Senior
És hol Gyurkesz mert én nem látom...
Nemsoká lesz!
A képek a hétvégéről az r6klub-on fent vannak!
Természetesen ma kész lett a motorom. Hát ilyen az én szerencsém. :(

Már nagyon várom a következő túrát. :)
Egyik szebb mint a másik
Nekem ez a kedvencem....
Jó volt a túra jól éreztem magam! Remélem mindenki egyben hazaért! Köszi Dani a meghívást!
Megvolt a túra!
Szuper volt az idő, és jó nagyot mentünk! Nekem majdnem 600 km lett a vége! Nagyon élveztem, és örülök, hogy ilyen sokan voltunk! Képek lesznek!
hamarosan jön a következő!
Hát nem mondom,ez itt nagyon magával ragadott
Skacok. Szép időt és széles utat Nektek holnapra. Sajna én nem tudok menni, mert nem lett kész a mocim. :( Remélem hamarosan lesz következő túra.

Üdv

Zsu
Átküldtem Kavicskönig
De rossz én helyből felveszem kuplunggal Gyári áttétellel 1-esben 7-8000nél gázra emeli.
Hát 1 esbe 3 000-nél odatépsz neki akkor lazán ágaskodik...(ja ez a busa ... )
Szóvel mennyi?
eddigi előrejelzések alapján min 20, de tuti az vasárnap reggel kiderül!
..a tojást szokták rántani nem a gázt...
Hány (nem hány ) ember jön a turhára?
Ne bőgj hangvilla...kűdd mán el a mobilodat a mailemre !
Szia! 2005-ös normál tempónál "150- ig" 5-6 között! Pályán az én tempómnál 8.
Most nézem az időbeosztást, és kicsit elgondolkodtatott!
"
2008 április 25 (péntek):
Ezen a napon csak délelőtt a mienk a pálya tekintettel arra, hogy délután és este gyorsulási verseny lesz. Délelőtt két utcai csoport az Erste Leasing Motoros Akadémiával, és déli gurulás licences versenyzők számára. Délben még egy nagy (2 órás) gurulást rendezünk a licencesek számára, majd átadjuk a pályát a Gyorsulási versenynek.
"
Normál utazónál (70-140) 5,5-6,3 literrel el lehet menni! De sztem mindegyik 600-as ezt tudja!
Kerékre nemtom hol jön fel, nem szoktam kerekezni! De alap áttétellel gázra 10 alat sztem nem, max kuplunggal!
köszi! Akkor megpróbálok majd lemenni. Nem lenne rossz ha tényleg le tudnék menni! majd még akkor jelentkezek hogy hogy smint lesz!