Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézem, hogy az első kör második kanyarában összetett 17.-nek fordultál! Onnan feljönni jó móka lehetett!
Köszi mester! Hívj ha ugy va. 5mp-el maradtam el a 4. helyezettől (Marozsán Gergely) kevés volt már az idő a felzárkózásra.Majd next time
Rem következőben már te is tudsz jönni! amúgy beszélgettünk kint a rendezőkkel, felvetődött, hogy jövőre esetleg a Pringen is lehetne futam, azt mondták lehet róla szó! Azért vmikor jöhetnél ide is pályanapra!?!
Gratula szép teljesítmény volt! A gyomorgörcs még nálam is ott van, nem is kicsit!
1-2 verseny és ott leszel az elején! Oda kell majd figyeljek! Menni fog az!

Oké köszi, amint lezátram ezt a részét hívlak és megbeszéljük!
Szólj ha kell az idom mester
Köszönöm Baluu! Szóval lement az első verseny, szerencsére sok embernek gond nélkül, akinek pedig gondja volt az sem veszélyes! Én is meg voltam elégedve mindennel, működött minden ahogy kell! Sajnos mivel még első áldozó voltam így nagyon megzavart a rajt utáni tömörülés és el vettem a gázt idő előtt, nem akartam baj már az elején de ennek az ára az lett, hogy nagyon visszaestem. Fél kör és letisztultak a dolgok elkezdtem a felzárkózást de mivel sokat kellett előznöm és az eleje gyors volt igy csak az 5. helyig jutottam aminek azért örülök igy elsőre de lehetett volna jobb is Arról nem is beszélve, hogy izgultam de marhára Következő versenyen bátrabb leszek az elején
De élménynek mindenképpen remek volt, én nagyon élveztem a stressztől eltekintve mindent Aki nem indult annak ajánlom, hogy próbálja meg. Én is gratulálok az elejének, ügyesen és gyorsan mentek!
A másik Rossi-replica ruhás emberke: Németh Kornél volt a Yamaha Várpalotai márkaképviseletének tulaja. R1-el gurul...Yamaha tesztnapon ő volt soxor a felvezetőnk, jó fej srác...
A ruha miatt ne bánkódj, a Cölöp majd megjavítja, gyárira! Dainese bőrrel dolgozik! Nem túl olcsó, dehát tudod: a minőségnek ára van!
Én bizony!
Rendesen össze volt csavarozva, az anyag adta meg magát, és simán leszakadt a felfogatásnál!
ma küldöm vissza a gyártónak
Te vagy a 19 -es versenyző?
Hogy a p.csába szakadt igy le a hasidom? Nem gyorszárak voltak rajta?
Lol, macis hátizsák. Nem, az nem én vagyok.
jaja, tényleg jó kösszi!
Nem rajtad szokott asszem macis hátizsák lenni?
A link jó, ha copyzod. Valószínű nem a linkhez másoltad be.
http://www.tesztmotor.hu/motorok/yamaha-yzf-r46-05.html

Mi
ért nem jó a link?
Ez én vagyok meg mocim egy cikkbe foglalva
http://www.tesztmotor.hu/motorok/yamaha-yzf-r46-05.
html
igyekszem:-)
Ha mész nyíltnapra majd szólj már rám, megköszönném, ha csak egy kör erejéig is, deh mutatnád az utat azaz az íveket
Csak annyit mondok: hajrá!
Nem szoktam, csak ritkán, bizonytalanul vagyok gép elött!
Ugyan, most jött meg a kedv Van 2 hónapom rendbe rakni meg fejlődni:-)
Csak vigyázz, mert annyit fogok gyakorolni, hogy a végén egy hellyel hátrébb leszel miattam
Van MSN-ed?
Sajnálom a buktát, ez benne van! Hozd hamar helyre a mocit, és készülj a következőre! El ne vegye a kedved!
Jah még pár link:-)
Rajt, amit kicsit elaludtam, deh azért sikerült elmenni pár versenyző között:-)
http://www.youtube.com/watch?v...
Mögötte voltam, deh rutintalanságból nem tudtam megelőzni és vagy 5ször majdnem ráfutottam
Na persze azért vigyáztam
http://www.youtube.com/watch?v...
És itt a bukta:-)))) Kanyar tempó szerintem jó volt, deh túl hamar akartam húzni
http://www.youtube.com/watch?v...
Na sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett a verseny, amíg be nem sokalltam
Rajtom egész jól sikerült még így is, hogy lámpát nem láttam
Aztán 3 körön keresztül egy szintén Rossi ruhás (R1-es) kolléga mögött mentem, akit sehogy nem sikerült megelőznöm, féktávokon, kanyarokban ott voltam mögötte, deh egyenesekben meglépett, aztán hülye fejjel ideges lettem és élegyenes elöttiben túl hamar túl sokat húztam rá és elment hátulja Segédalváz elrepedt, plexi törött, pályaidom törött, bal csutka, lábtartó meg ilyen apróságok, legjobban a ruhámat sajnálom
Amúgy tényleg tetszett minden, örülök, hogy néhányotokat megismertelek és a lényeg, hogy nekem semmi bajom...
(OGre-ORange: hogy tudom megnézni vidit? MSNen átküldöd vagy valami más 5let? )
PÁR KÉP:
Hali,

én is gratulálok! Egy dolgot viszont hozzátennék külső szemlélőként.. Még mindig értetlenül állok a tény előtt hogy egy rakás Yamahás embert nem igazán engedtek indulni.. (volt aki ezek után már meg sem próbálta..) Például a Papp Tomi a Henzsi stb.. ők miért nem indulhattak? Mert mennek a DT-ben? Hiszen az is egy amatőr verseny.. na szóval ez nekem egy kicsit "szaglik"... De mind1..

LX
köszi!
Szerintem jobba 2 nap, persze akik messziről jönnek tuti ellenzik! De ha egy napon van nagyon zsúfolt, és nincs idő semmire! Így persze van holtidő, de az nem olyan vészes4 Ugyanakkor van idő felkészülni, és nem a kapkodásról szól!
Meg fénykép itt a sportmotoron! Örülök hogy tetszett, kövbe még jobb lesz!

Köridők:
az első 01-02őket ment, nekem 03akat sikerült, a 3. egy 04, a többi 05-06 volt! A vége edzésen 28-30akat ment, de a versenyre 20 körüli időket mentek ők is!
Szia. Van videó a csúszásodról.