Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Én is nagyon élveztem és ezúton is gratulálok Gyurkesznek!
A szervezés tényleg jó volt, de szerintem beoszthatnánk egy napra is: szabad edzés 30p; időmérő 30p és verseny, mert így nagyon sok volt haszontalanul töltött idő.
Az én köridőm is jelentősen javult, de a legnagyobb meglepetés a rajt volt. Én ijedtem meg a legjobban, hogy a célegyenes közepén kb. 5-7 embert megelőztem. Sajnos rövid ideig volt ilyen rózsás a helyzet, mert a kanyartól nagyon féltem, nem tudtam, hogy fog elfordulni 38 motoros, ezért rendesen visszaestem. Az első kör végére 4 helyet buktam
Ezt követően viszont jöttem föl, mit a talajvíz

Ha jól láttam SchreiberCsabi esett, remélem nem történt semmi komoly baja és a moci is rendben van.

Ha van valahol fénykép jelezzétek lsz, szívesen letölteném én is!
Neked is gratulálok az 5. helyhez!
Hali!

Gratulálok a 2. helyhez. Mennyi kellett volna az elsőhöz?
Időkről lehet valamit tudni? Ki mennyit ment?
Sziasztok!

Megvolt a hétvégén az első R széria kupa! Azt kell mondjam, hogy amilyen nehezen jött össze, ahhoz képest igen jó szervezés volt, részemről csak elismerése tudom tolmácsolni a szervezők felé! Bár elég sokan voltunk, aszem 38 konrét induló volt összesen, ebből 23 R6, a többi R1. A box ezért kicsit kevésnek bizonyult, bár elég jól elfért, aki odajött! Kaptunk pólókat, meg kulcstartót, de ami jobban meglepett mindkét nap még ebédet is! Tetszett!
Szerintem egy egész jó kis csapat verődött össze fügetlenül attól, hogy ki milyen időket ment! sokat lehetett fejlődni, egy ismerős (MAJCI) 8 mp-t hozott eddigi legjobbján! Rossz véleményt nem hallottam a versenyről, számomra igen izgalmas volt!
Az R1 eredményről csak annyit tudok, hogy Lővei Ádám nyerte, az R6 végeredménye: 1. Kurucz Ferenc, 2. Gyurkesz , 3. Dér Zoli!

Jó verseny volt, bár nekem a felénél leszakadt a hasidomom! Szerencslére végig tudtam menni!
Minenkinek gratulálok, rem a következőn is ilyen sokan leszünk!
Hali

Szeretnék pályamotort vásárolni, lehetőlag 600-ast.

R 6 előnyben.

Ha valaki véletlenül tud kérem jelezze.


Csá

Attila
Sziasztok!
Állati jót csapattam ma, végre leért ezzel a mocival is már a koptatóm, a vége felé szinte már mindenhol:-P
Sajna elég sokan estek:-(
Holnap is megyek ki, majd ha felismertek ugorjatok elém:DDD
Az tényleg ütős
Azt írták, hogy 40-en leszünk, de gondolom pár ember nem jön szóval úgy 35-en kb. Kiszaladok ma de nem motorozok.
THX Baluu,megérdeklődöm
Hi!

Holnap természetesen kint leszek! Én infót nem kaptam semmit, csak fekhívtak, hgy szombat reggel 8tól gépátvétel! Biztos jó sokan lesznek! Inkábba nevezés fog időbe telni!
Te jössz?

Baluu: jobbulást, és szombaton már gyere!
Hamar kiküldték az infókat Főleg aza mondat tetszik, hogy akinek nincs sportorvosija az csináltassa meg szombatig
Hát gyógyulj má meg ember ne tökölj! Nem értem én má ezt hallod, ezren jelentkeztek ott még is én mek...na mind1. Majd kialakul még addig. Elvagyok, pihenek a hétvégére
Hurrá Árpi küldött infókat
Zetex még valami:) Te a Harmatiéknál indulsz most tudtam meg :O mégse "egy csapatban" induunk
ja még annyit, hogy a gép átvétel mennyire komly? lekell kötözni az olajbetöltő leeresztő nyílásokat? vagy miket kell?
szia!

Ja megvagyok, csak betegen. fexem az ágyba egész nap hét eleje óta.. valami vírus benyaltam.. hányás hasmenés meg láz:S ha nem leszek jobban nem is tudok elmenni 7végén motorozni:S
de a 10000 forint befizetéséről nem tudk semmit. :S

Ved amúgy mi van?
Szia!

A fékkar neve Titax és az X-bike-nál tudod megvenni. Teljesen állítható és 23vagy24 ezer forint. (motorinfon van róla írás is)
A felni szerintem Marchesini legalábbis arra hasonlít Szóval ezt a Corsaronál tudod megnézni. De tuti nem olcsó mulatság, minimum 500 ezer szerintem mert magnézium verseny felni.

remélem tudtam segíteni.
Sziasztok!

R Kupára ki adta le a nevezését?

Nekem furcsa, hogy szombaton hajnalban gépátvétel és nem érkezett semmi hivatalos értesítés a Yamahától
Amúgy holnap délelőtt is lesz.
Megnézed a brorganisation.hu oldalán, hogy mikor van nyíltnap. Szépen odamész kezdés előtt 1 órával bemész az irodába és regisztrálsz az utcai lassú vagy gyors csoportba. Nem kell hozzá más csak motorosruha meg pénz.(Meg motor)
Sziasztok!
Nincs liszenszem:(, de szeretnék motorozni a pályán:) Hogyan lehet jelentkezni ezekre a nyilt napokra? Eddig csak 1szer voltam yamaha nyiltnapon saját r6al, és nagyon jó volt, és szeretném rendszeresíteni, csak nem tudom, hogy lehetne:) Aki tud segíteni írja le, hogy hogyan lehet regisztrálni:) Előre is köszönöm!
Laci
Érdeklődnék hol lehet Hungaryban ilyen felnit szerezni?+a fékkar asszem beszerezhető?..DANGER?
Pénteken mész motorozni mester
Baluu, te élsz még El vagy tünve...
Sziasztok!
Ötleteket kérnék, milyen lámpát és hogy tegyem bele a pályaidomomba?:-)))
Pénteken mennék ki Ringre és nincs kedvem átszerelgetni minden nap...
Valaki jön ki még délelöttibe?