Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor neked is a több komponensű gumák jelenthetnek megoldást: közepe keményebb, szélei puhább anyagból vannak! Pl.: Pirelli Diablo Corsa III. (ilyet rendeltem én is), Bridgestone BT016, Dunlop D209 GP Racer, Dunlop Qualiffer RR (ez a legújabb fejlesztés!). A sima Qualiffer pályán hamar elfogy...
Leginkább utcán, de azért tudjak esetleg pályára is menni. Én kicsit hajlok most a Dunlop Qualifier felé. Arra többen mondták, hogy király guma.
Attól függ mik az igényeid...pályán is, vagy csak közúton mész, mennyire borítgatsz, stb. Én 1edül a Michelint nem ajánlom pályára, valszeg a 2CT miatt hasaltam a Mansell-ben ....a tuti márkák: Pirelli-Metzeler, Dunlop, Bridgestone!
Attol függ mire... Bridgestone
Okés. Akkor már csak a kérdés, ki melyik márkát válasszam
Elfér tutira! Kicserélheted
Szuper, köszi az infot. :) Remélem a 99-esnél is elfér. Bár nem tudom, hogy ebben van-e különbség. :(
Feltétlen cseréld /70-esre! Összehasonlíthatatlanul jobb, stabilabb lesz az eleje, nekem simán befért a gyári s.védő alá is!
Hát az jó kérdés. Mondjuk azt nem tudom, hogy elfér-e a 70-es, mert valaki azt mondta, hogy nem biztos.
Aha, ezért kérdeztem Jobban fexik a 70-es neki... Nem tom honnan volt ezaz elvetemült ötlet a yamahától
Köszi. Igen, /60-as van elől, de most /70-est ajánlottak, mert az jobb állítólag.
Szép ez a moci Elől /60-as gumi van vagy csak a képen látom úgy?
nah köszi, x-bikeéknál találtam is 14 500ért, már csak a pannonia ringre kell eljutni, vagy pestre... :)
Hali!

Nekem Valter Moto ergal bukógombám van. Szerintem a Te motorodra is tudnak ilyet a Danger Bikesnál. Nem tudom pontosan hány féle színben létezik, de sok.

Üdv

Zsu
Az X-BIKE nál tudtam venni, a neten ha rákeresel, biztos kidobja a linket...Egyébként Pannoniaringen is kapható a komplett szett. Kép az már nehezebb téma, de színekből is választhatsz, szóval tuti jól néz ki a bringán.
semmi extra vidi de ez tetszik
Köszi az infót, akár az LSL is érdekelne, csak jó lenne vmi kép vagy ilyesmi, nah meg az hogy élőben hol tudom ezt megnézni? (melyik cég forgalmazza?) Vagy ha netes címed van az is jól jönne.
Köszi, üdv.
zetex

Ha írsz nekem egy mailt az elérhetőségeddel utána nézek, hogy nincs-e más színben.
Sajnos csak ilyen színkombinációban van (ezüst-fekete).
nyepi nickkel. Köszi
Csak fekete van
Aki esetleg ruhát keresne......

Vadonat új, Yamaha gyári kiegészítőként forgalmazott (2007-ben) egyrészes Dainese bőrruha, minden méretben (48-58) rendelhető. Ár: 185.000 Ft.
Érdeklődni; email: cressida77@freemail.hu, tel.: 06202500038
Milyen nickkel?
Nemsoká megnézem!
Sziasztok!
Miért nem kapok jelszót az r6klub.hu-ra Már vagy egy hete reggeltem de semmi válasz nem jött.