Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben, köszi szépen, akkor maradok a bontott cuccnál
Tudomásom szerint a 2002-2003-as R1 európai modellhez nincs,azaz nem lehetett itthon venni hozzá!
Köszi, néztem én is ott, de annyiért nem akarok :S
megvan még a felni?
Én anno az amerikából rendeltem az ebay-on
Üdv!
Tud valaki 2003-as R1-hez üléstakarót, elfogadható áron? Lehet bontott is, az sem baj
a blokk , bontot , csak dugok hajtokarral, fotengely, hengersor, cseszek, meg pär aprosäg maradt 20-6203024
kompletten mindenestöl (kosär, lamellak, csapagy, nyomolap) , 10.000. szerintem 70% az älapota välogathatsz 2 szettböl ;) 20-6203024
Én úgy tudom azonos!
Szerelő ismerősöm szerint is 1 konstrukció
heló a kuplung szett érdekelne!milyen évjárathoz való,és mennyit volt használva?és mennyiért adnád?előre is kösz!
Mennyi volt?
szóval szerintem ugyanolyan kell a 2006-osra is mint a 2004-esre
Hello chriss, én nem értek hozzá, de most rákerestem ebay-en hogy mennyiért vesztegetik ezeket, ott minden hirdető úgy hirdeti hogy 04 05 06-osra jók.
http://www.ebay.co.uk/itm/2004...
Holnap megkérdezem neked, ha nem jó neked, akkor átveszem
Sziasztok!
Urak kérdés a következő:
Szereztem egy STM tipusú csúszókuplungot,ami egy 04-esben volt.

Na,a problémám ott kezdődik,hogy az én gépem 06-os.
És bárhová telefonáltam eddig,senki nem tudta megmondani,hogy jó-e az enyémbe,vagy nem.

Van aki azt mondja,hogy a tengelyvastagság más,mint a 04-05-ösé.Van,akiszerint a kuplungdekni nem jó.De már mondtak,olyat is,hogy ugyan az.

Már csak azért is mert nem szednénk szét fölöslegesen.

Ötlet,segítség?
Sziasztok!

Esetleg ha valakit érdekel,eladó Pipercross sportlégszűrő Yamaha R1-hez 1998-2003,3 hónapot használt (dobozában),a hozzá való olajjal+1gyári tisztítószett (tisztító+olajzó). 15000 Ft.
Mátris....bocs
Szia!Itt Szikora Bandinál van egy Mártis márkájú, http://www.batszimotor.hu/inde...
Sziasztok!
Yamaha R1 RN19 (2007,2008)-hoz keresek papiros vázat.
Ha valaki tud, kérem értesítsen. 06-30-6024868
Előre is köszi
Egyenlőre nem találom,de a termosztátnál biztos nincs,azt kb. 3hete szétszedtem.
Hali, van valakinek esetleg 98_01 ig R1 hez kormánytelója?Előre is köszi.
Sziasztok!

Nem tudom hova kellene ezt a kérdést feltennem, de hátha tudtok segíteni.
3,5 éves kisfiamnak szeretnék karácsonyra új quadot venni.
Milyet érdemes venni?

Persze legyen hozzá távirányító, meg van egy-két paraméter, ami alapján tudok dönteni, inkább márka, megbízhatóság terén várok tapasztalatokat.

Előre is köszönöm.
Szia!
És azt megtudnád mondani hogy a hőérzékelő gombád hol van? A hengerfejben? Vagy a termosztát házban?
Köszi Üdv :Laci
Szia!

Szervíz információban én is úgy látom,hogy 98-2000-ig 2 gomba van,de a 2000-2001-re már csak egy gombát mutat a hűtő jobb elején.Az enyémben egy van, az biztos.