Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+/- fel van cserélve.
Beszereztem 2 AKRA-t :)
Vagy veszel hozzá egy relét, vagy pedig ellenállást kell bekötni az index pozitív szálára.
Én gyári csatit vettem, és nem jó volt belekötve a vezeték...
Kértem másikat, az se volt jó, nézd meg, hogy a vezetékek találkoznak-e a csatiban.
Olyan a csati, mármint nekem olyan volt, hogy 3 helyre lehetett bekötni a vezetéket.
Van hozzá gyári kábel, minden. Ha simán rákötöm 12V-ra az indexet, akkor folyamatosan világít. Ha meg a kiépített gyári index csatlakozójára, akkor nem csinál semmit...
Vettél hozzá gyári csatit is, vagy összekötögetted?
Tedd rá a másik ledeset, azzal megy-e?
Az egyik oldali hátsót cseréltem még csak. A ledes nem villog, viszont az azonos oldali első, ami nem volt cserélve sokkal gyorsabban villog.
Attól működni kellene a hátsónak.
Gyorsabban fog villogni, de szerintem ez nem gond, jobban észreveszik az autósok.
Igen, ledest vettem. Visszadugva a gyárit, azok újra működnek. Úgy gondolom a relét kéne cserélni, vagy ellenállást kötni párhuzamosan az indexre, csak a pontos mód nem tiszta még.
Gondolom ledest vettél.
Ha visszadugod a régit, az működik?
Sziasztok!

Ma megpróbáltam lecserélni az indexet az R1-emen (2008as), de miután bekötöttem, nem villog a hátsó, amit cseréltem, ellenben az első, ami a gyári, gyorsabban villogott mint alapból. Valaki tudna segíteni a probléma megoldásában?

Köszi!
Maradt a motoromról egy 2002-03-as R1-hez való fesszabályzó, ha valakinek esetleg kellene occsó pénzért!10EFT!
ugy siman nem csak ha vegigfuttatom a tesztett,ha jol emlekszem a 12 vagy 22 adja meg de nem vagyok biztos benne.
Hibakódot nem ír a kijelzőn?
Sziasztok !
Egy kis segitseg kelene,van egy 2003-as R 1-em aminek a muszerfalan inditas utan egve marad a hibakod kijezo.
Szakszervizbe kell vigyem szamitogepes diagnosztikara ?
Corsaro
Sziasztok!
Hátha tud valaki segíteni...Hyperpro kormánylengéscsillapítót szeretnék felujíttatni...Foglalkozik valaki vele kis hazánkban,és ha igen,akkor mennyiért?Előre is köszönöm!
Dobj már rám egy SMS t mert most látom hogy nincs meg a számod.
Nem gáz, velem is egyre többször előfordul, hogy már 10 perc múlva sem emlékszek... Azóta még nem beszéltünk, tesód nem volt itthon éppen és mondtad, hogy majd megkérdezed és visszaszólsz másnap. Ez volt október elején.
Bocsi. előfordul. De beszéltünk már azóta? Mert tudom hogy egyszer már beszéltünk de nem emlékszem mikor.
Milyen 20-ba? 120-ba?
20 ba elvinném
Sziasztok!

Van egy 2009-2012 Yamaha R1-re való Bódis slip-on csövem, katalizátor kiváltóval együtt. 120.000 Ft-ért adnám nem érdekel valakit?
Azért van még néhány ember...
szia én még nem cseréltem most szeretnék :D