Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Héj a balta találó!
Sziasztok!
Ha valakinek lenne olcsón egy első felnie ami jó 2001-es R1 hez akkor nekem szükségem lenne rá!Illetve erre való első gumi is ami még használható közúton!
Köszi!
hali...
R1 index, hátsólámpa, rendszámtartó világítással együtt eladó, gyakorlatilag újak...
Na menj a picsába! :D
Inkább figyelj a tanárnőre!
Nem hiszem! Raktunk már fel már fel nem típus azonos szetteket, de a drz-é az nagyon más lehet mint az R1! De igazándiból mindent meglehet oldani! De Drz-hez szerintem olcsóbban találsz ami jó is rá!
DRZ-re fel lehet rakni?
Sziasztok!

Van egy Versenylábtartó szettem, 2009-től R1-hez! Nem volt használva, felszerelve. Sajnos amihez vettük ahhoz nem jó. (2007-es R1).

Iá.: 35000 Ft!
Helló mindenkinek.Ván pár bontott alkatrészem 2003 as r1 hez.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Avval kezdődik a motorszám.
na 4 xv az lätam a hengerfej tömitesen ;) codot nem tom hol nezem, penteken jövök haza es majd megnezem ;)
hät fejböl nem tudom de valami zv4 asszem, 1998 tol 2000ig, meiken meg nincs a legindukcio csövek ;)
Szia!

Mi a motorkódja a blokknak,ha stimmel az enyémmel akkor engem érdekel.
Keresek Yamaha R1-es, 1998-as farokidomot reális áron! Sürgős!Ma már egy R1-el hasítok 2 év 6 hónapja! Köszi!Tel: 06-20-571-04-59.
elado 2000 evj.R1 hez : komplett hengerfej 20e. önindito 8e. kupplung szet (komplett 10e) kupplung dekni 8e. hatcso kerek gummival 15e, karbi 15e, hengerfal+ fötengely+dugok jo ällapotu! 20e. 20.3244495
Rossz. 38000Ft körül fogsz fizetni.
http://gepjarmu.co.hu/gepjarmu...

ez akkor rossz kalkulátor?

Sajnálom hogy beleléptem pár ember lelkivilágába... bocs...

motorom

2005 r1
Hagyd...
Ezt most már minden évben elő fogja szedni valaki amíg a régi szar gépjárműadó-kalkulátorok meg nem szűnnek létezni. És minden alkalommal van pár ember akinél a reakció "Jézusom tényleg?". Tavaly is eljátszottuk ezt számtalan topicban.
Nem tudom hogy jött ki neked 70-80péz számold ujra
Gépjárműadó 2012 mértéke a motorteljesítmény után a gépjármű

gyártási évében és az azt követő 3 naptári évben 345 Ft/kilowatt,
gyártási évet követő 4-7. naptári évben 300 Ft/kilowatt,
gyártási évet követő 8-11. naptári évben 230 Ft/kilowatt,
gyártási évet követő 12-15. naptári évben 185 Ft/kilowatt,
gyártási évet követő 16. naptári évben és az azt követő naptári években 140 Ft/kilowatt.
Vonasd ki forgalomból, legalább arra az időszakra, amikor tuti nem használod! 2300 Ft körüli összeg, és egy előre meghatározott időpontig kivonatod a forgalomból.
Ami nem tetszett, hogy kivonattam, és a biztosító törölte a szerződésem, visszaküldte a kivonatott időszakra a befizetett pénzt...
Ha lehetne inkább csak a használati napokra fizetnék, nem tudom megyek-e a motorral 25 napot egy évben...
sziasztok!

Gondolom mindenki nézte a 2012-es teljesítményadót, mindenki be fogja fizetni azt a 70-80e vagy van rá megoldás?

Isti
mindenkinek BUEK es remelem lessz siofok i R1 buli 2012ben
Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Ez év július 8.-n délután három órakor baleset ért. Csepelen a II. Rákóczi F. és az Almafa utca kereszteződésében a szembe sávból elém fordult egy Opel Corsa. A vezetője egy fiatal srác volt. Én egy Honda CBR 1000f-l voltam. Össze ütköztünk. Én a buszmegállóba repültem a motor jobbra a kerítéshez. Nekem volt elsőbbségem. Az esetet többen látták. Közöttük egy motoros is aki egy R1-l vagy R6-lvolt. Szeretnék beszélni a motoros társammal. Kérlek ha tudsz segíteni, hallottad a haverodtól stb. stb. itt van a telefon számom csöngess meg én vissza hívlak. 06309497942. Vagy mail. manyilaci@freemail.hu. Előre is köszönöm. Egyébként így néz ki a motor, rólam nem is beszélve. KÖSSZ. KÖSSZ. KÖSSZ.
megvan :D 20-6203024