Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen olajat tettel te bele? Mert en is most szimeringeztem meg olajcsere, azert lennek kivancsi ra.
udv
köszönöm szépen :) igazábol toppon vagoyk vagy mi mert szétszedem töviröl hegyire autószerelő mühely van itthon ugyan én nem vagyok de már elég sok mindent megcisnáltam valami majd csak lesz :D végül is léányeg az volt hogy a hiba oka az amire gondoltam :D köszi
Telóba olajat cserélni az nem túl egyszerű, kell hozzá jópár célszerszám. Azért azt sem árt cserélni max 2 évente utcai használatnál.
Látom az adatlapodon hogy nyiregyházi vagy ha csak nem vagy toppon a szerelgetésben jobban jársz ha beviszed a Karsai Tomiékhoz hogy csinálják meg nem egy ökör ára nekem szegeden villaolajjal szereléssel 15péz volt és ég és föld a különmbség
Ezt azóta kaptam! Eddig is volt, csak az 99-00. . .
Te kis pöcs. . .
sziasztok
kérdésem lenne hogy én a büdös életbe nem cseréltem teleszkópba olajat tehát egy 04 es r1 röl van szó kérdés hogyan miképp illetve milyen olajat?
gondolom ha a teleszkópom nem akar az istennek se normálisan topitani ill nem rugózik akkor a folyadék cseréje kellene...
köszönöm szépen a válaszokat
Köszi szépen, igyekszem .
Persze mehetünk, csak lenne már február...
A szerelőm ajánlotta, 50-ért szerezte.
Biztos nem haragszik meg Tomi egy kis reklámnak:
TTRacing
Köztudottan igen szigorú vagyok, viszont legalább igazságtalan.
Ezért hát ott fogsz indulni ahol én megengedem! BÁRHOL!
Tudod a számom, csörögjél és hajrá. (de semmi buzulás )
Természetesen fel akartalak hívni előtte, hogy hova mehetek, mikor, és mennyiért. Nem képzeled, hogy magamtól döntöttem volna ebben?

Jövő hét egy bambi?
Majd oda fogsz járni ahová megengedem.
Most nézem az adatlapodat, gratula az idei cél eléréséhez!
Jövőre ugyanaz (00) a célunk, bár egy picit közelebb vagyok hozzá, de jövőre mehetnénk együtt, úgyis te vagy az egyetlen a fórumról aki rendszeresen kijár. Jövőre én a Svéd napokon fogok csak menni (100 eur körül az egész nap), Prezibaer, Slovakiaringes Moto-Cup, meg egyéb külföldi szervezések, úgyhogy vmikor február-márciusban egyeztethetnénk ha van kedved.
*nem=nekem
Honnan-mennyiért?
Nekem valtermoto van (volt) fent, de ledobtam, mert nem vált be.
PP-n gondolkoztam, de lehet, hogy csak egy adaptert veszek, és akkor a gyárit is lehet állítani.
Nem.
Valami hazai termék, azért ezt tettük fel, mert potom pénzért mindent lehet cserélni rajta.
PP lábtartó?
Ha nem pályázol rendszeresen,és sosem mentél fordítottal, akkor csak pénzkidobás.
Nem meg van fordítva,arra jó nekem főleg, h lapon ha váltani kell, akkor nem férne be a csizmám a kar alá. meg intenzív gyorsításnál könnyebb taposni.
Eladó a motorom, nagyon sajnálom mert rengeteget mentem utána mire találtam egy ilyen állapotút és megkockáztatom, hogy ilyen patika nincs mégeglegy ebből az évjáratból!Valaki még nagyon örülni fog neki!Ha tudtok rá valakit irjatok!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Küldök egy képet én is.
Commander mellé van az a kis SP kapcsoló, így működik a gyorsváltó.
Az volt az első a motoron amit visszaraktam hagyományosra, de a gyorsváltó maradt persze.
Mégiscsak megvan az a hátsó lámpa
Szia!

Nekem meg lett fordítva a váltó.
1-2 nap megszokod, én nem fog zavarni.
Hy
Használ valaki itt váltófordítót?
Vélemény?
Nagyon régen szemezek már vele.
Elektronika nélkül.
azért írtam, hogy ha egyszer kétszer odatekerem neki, ha folyamatosan csavarom neki akkor jóval többet.csak hogy ne legyen olyan nehéz :)
Jól odacsaphattál neki...