Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 98-2000ig gyártott R1 hűtőben két gomba van egy hőérzékelő + alatta a ventillátort amely kapcsolja!Ez így van aki ért hozzá kérem erősítsen meg!
Vettél egy 07-08ast vagy a 06-on bezsíroztad a lamellákat
Csúszókuplung kipipálva
S.O.S. Segítség 2001 es hűtőben hány érzékelő gomba van?! kettő vagy egy? Az egyik a hőfokot jelzi a másik a ventillátort kapcsolja de az én hűtőm vmi buherált és ezen csak egy érzékelőnek van helye! kérlek segítsetek
Szia elvesztettem az email címed érdekelne R1 2001 es hűtöd van-e illetve a blokk ára! Köszi
Fogkrém vagy polírpaszta leviszi.
csak a felni gummistol van meg (15000), nincs se fektärcsa se länckerek ;) 20-6203024
a képen látható bukósisak SHOEI MULTITEC L 59- 60 as méretű de annál kicsit nagyobb---gyünyürű-karcmentes állapotban eladó 30 000ft ért !
A bolti ára 110 000 ft !
érdeklődni lehet-30 973 08 69
vagy gabor8181@freemail.hu
-kihajtható-behajtható-amit csak kívánsz.....postai úton is--!
Szia!
Sikerült találnod? Én is ilyet keresek. Ha esetleg van kimaradva - engem érdekel vagy ha van vmi ötlet?
pályán tekerd fel az alapjáratot 2500ra és nem kell a csúszókuplung nekem bejött
Hidd el nekünk még jó a fasza használt guma is! 2.00 körül is mennek még azzal.
Lessz az is.
Jövő nyáron csak új gumival fogok menni,....eddigi terveim szerint.

Csúszókuplungra viszont nagyon fály a fogam.
baggio75 köszönöm az infot.
heló
Mennyibe kerül a kerrék tárcsával, lánctányérral együtt?
Ezt is érdemes felhívni:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...ári
Sziasztok keresek 98-99 R1 hez gyári karbonhatásu dobot bilincsel.Elöre is köszi . Laci ST
felni hibätlan, nem ut nem räz nincs agyonsulyozva, gumi szele nagyon jo, kozepen minimälis
csak a felni gummistol van meg (15000), nincs se fektärcsa se länckerek ;)
Ez a Mikulásnak is tetszeni fog.
Szia a Blokk érdekelne! Kérlek írj a lacika24@hotmail.hu-ra
Sziasztok!
Zsír új sötét színű R1 (2004-06)integrált irányjelzős hátsólámpa 10000-be vihető!
Eladó 04-06-os R1-hez YOSHIMURA és TERMIGNONI dob,BMC szűrő,sport konzol és egy RAPID BIKE box,ha kérdésed van hívj 06705850436.
helló
a hátsó kerék érdekelne, milyen állapotban van, és mennyibe kerül tárcsával lánctányérral együtt?
Hát ha ez fékfolyadék akkor annyi.