Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem egyszer se ment 8-9 liter alá... De hát nem is azért van...!
én nyugodt motorozásban 5 litert mértem, ha 1 párszor odacsapom neki inkább 6.5-7 liter. ha meg tekerném neki akkor durva fogyasztást produkálna
Mai nap sikerült egy fogyasztást mérnem, igaz én is kicsit megvagyok lepve nem hittem volna, igaz 1 mérés nem mérés... ha időm engedi akkor holnap is megyek egy kört.
Nah szóval 130km-er pontosan és 2000Ft-ért tankoltam 5.1L-ert és mikor elinudltam pont kigyulladt a sárga illetve mikor újra kigyulladt a sárga akkor volt pont 130km-er. Ahogy számolgattam az ~4L. Átlagba kb.100-120 között végig, illetve volt egy kicsi városi menet is benne kb 15km-er. Igaz nem voltak nagyon nagy kigyorsitások, hanem egy nyugodt motoros tempó. Levegőszürő és olajcsere volt előtte, gondolom ez is közre játszik illetve, hétvégén nézegtem meg a szelephézagokat is, és mind gyári értéken vannak! Gyertyák nem régiek benne ngk 10-esek 2 pólusuak vannak benne.
Esetleg ha másnak is vannak ilyen adatai szivesen fogadom, kiváncsi vagyok hogy másnak hogy muzsikál a gépe
Üdv
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_1000_r1_r_1_r6_r6_r-
5243507

70/6321-829
Hát először, derüljön ki a blokk betegsége... Ha nem kell új blokkot venni bele, akkor biztos, hogy tavasszal csöpögni fog a nyálatok utána!
nézd a jó oldalát mivel minden jól hozzáférhető tudsz csinálni egy komplett zsirzást full szervízzel egybekötve takarítás stb és mikor összerakod olyan lessz mintha a szalonból most jött volna ki
Mindegy, a lényeg, nekem már csak a blokk van benne. Az se sokáig...
De mééé nem
Ok. Feladom. Nekem nem tölti be...
A tiéd van fogyókúrán?
bocs félreértettem nekem most épp fogyókúrán van
A jelenlegi állapotról akartam képet feltenni
Nekem teljesen ok adobe reader9 el nyitom meg minden látszik
Köszi szépen, már nézem is!:-)
Képet miért nem teszi be ez a láma?
Ha minden igaz átküldtem az adatlapodon lévő mail cimre remélem átment
motorbaontó=motorbontó
Sugó motorbaontó Baja mikor nálluk voltam akkor bontotak egy R1et szürke zsir idomszettel stb neten keress rájuk
Sziasztok!
2004-2006 R1-hez kellenének nekem idomok, kipufogó takaró, tank, stb.
Kihez forduljak?
Előre is köszi!
Nincs valakinek service manual 2007/08-hoz (RN19)?
Hali!
Szétnézek!Esetleg bontósoknál nem nézted.Van egy kipufogós srác is aki hirdet ő kintről hozogatja.
Nagyon készülsz a tavaszra!Helyes.Már nekem is elvonási tüneteim vannak.
24.-én mint kiderült vagy jó 20 lóval gyengébb volt a mocim a kuplungkapcsoló kiiktatása miatt és igy az EFI-Tuner sem ment.Így mentem 30.-án is.