Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor én most milyet vásároljak bele?
!xj-s elektronika van a motoron de 5vjx v ilyesmi a motorszám!Úgy néz ki 2001 es gépemen 98" as elektronika van!Akkor az erősebb kellene bele!?
99-től 03-ig YT12B-BS kell én úgy tudom és nekem az is van.
Én is ugyan ebben a cipőben járok. Generátor leégett, akksi látszólag kuka, de végül újra életet leheltem bele. Így nekem is van egy pluszba.
De ahogy nézegettem, a régi R1-ben nagyobb van. YTX... 14-es, a 2002-2003-as ban pedig YTX...12
17e körül volt újan, legyen tízezer.
Oké! Mennyiért szabadulnál meg tőle?
Helló nekem van egy eladó varta amit tavaly nyáron vettem, mert az előző megadta magát generátor probléma miatt, de csak egy hetet használtam mert sikerült életet lehelni a régibe úgyhogy azóta áll a dobozában.
meg,meg! hívlak 7után!
Számom magvan meg? Csorr meg 7 utan,festék árát csak jövő 7 en tudok mondani hama nem találom meg a garázsban
Akkor hogyan lehet kikevertetni a bordó szint?
És mit kezdessz akoddal.,ha nincs hozza recept?
Sziasztok! tudnátok ajánlani 2001es R1-be jó áron vmi jó akkumlátort!?
köszi!
Talán EZ segít!
Tudja valaki a 2005-ös bordó r1 szinkódját?
Helló Big!
Mennyit kérnél az első süllyesztett villogókért?
Szia!

Gyári, 3000km-es van.
20e az ára.
Gyorstöltős R1 tank (02-03 évj.) olcsón elvihető. Nem sérült.
seducertt@hotmail.com
Urak!
Ha valakit érdekelne...
http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Szia! Tudok segiteni van raktáron! Adatlapomon elérsz!
Sziasztok! Tudnátok segíteni! Yamaha R1 98'-99'es hűtőről kellene nekem egy fotó, vagy egy hűtő komlpett gombákkal!
Ajándék olaj szűrő van hozzá? Holnap írok mailt. Köszi!
Köszi, de újat szeretnék rá
Eladhatom neked a gyári szettemet.
Nem tudom mennyi km -er van benne, de nem azért cseréltem le, mert már cserélni kellett, csak áttételeztem a motort.
Szia! Nálam van raktáron, e.lánckerék 3300 (JT), h.lánckerék 7100Ft (JT), lánc 33900 (legerősebb DID ZVM-X Extra Strong). Üdv.
Nem tud Valaki R1-re normális láncszettet jó árban?