Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Leömlőt nem tudsz szerezni?
Sziasztok!
Van egy zsír új integrált irányjelzős hátsólámpám és egy pár idomba sűlyeszthető irányjelzőm 2004-06 közti R1-hez ha valakit éedekel!Mindkettő füst színű.
Az irányjelző más évjáratú yamahához is jó.
Szia!

A blokk papírozható (adás-vételi vagy számla)?
Hopp,a harmadik kép a kakukktolyás.
Sorry
megmarat par 2000evj. R1 alkatreszem , barati aron elado ;) karbi sor: 15.000, hatcso felni gummival: 15.000, kupplung kosar lamelakal kompleten mindenel: 10.000, jo dugok, bontot blokk dugok,hegerfal (hibatlan) fötengely mind egybe: 15.000. meg pär aprosäg :, rele, üzem.szintmerö, 20-6203024
Szia,a képek
Egyefene... Én majd összehozok egy sokkal jobbat!
én meg bőszen lottózom és ha nyerek elkelt a komplett moci a hozzávalókkal eggyütt
Már hívtam, csak még elfelejtett visszahívni.
Hívd fel a Karsai Tomit éppen eladók a cuccok a moshe r1éből én amit hallottam hogy van benne powercommander,+eg az összes gyári yamaha versenycucc Yec hengerfelytőmítés szelepemelőrugók stb ha lett volna 2millám év elején gondolkodás nélkül megvettem volna 5000pálya km volt benne meg kb1.2milla tunying
Azért kíváncsi vagyok, Moshe R1-ében mik vannak... Mert tavaszra az enyém is megerősödik kicsit.

http://www.agomotors.hu/websho..." target="_blank">2007-2008
Ööö... Mutatta asszem'. Nekem rendszeresen mutatott ilyen 118-akat is...
ugyan ez az összeállítás + egy Graves szívótölcsérsor az 5.helyre volt elég Agó lóerő ranglita (Tomcat R1)
ÁÁÁ az húbazzzz nekm max 110et mutatott a pályázás alatt után de azt is sokalltam 150et mutatta a kijelző vagy te tippelted erre kiváncsi vagyok mert én azt hittem hogy 110nél többet nem mutat akkor sem ha több
Az enyém idén volt 150°C-os is... Be is adta a kulcsot...
a 90c utáni kis fetrengő buzi véletlen került oda
Az enyém is simán van 105c nyáron .De jövőre kikapom a termosztátot és akkor melegbe jó lessz csak 20c alatt nehezebben éri el az üzemi 90c-t meg állítólag ha nincs benne a termosztát a vizpumpa könnyebben forog amit ugye a főtengely hajt és ezálltal +1-2le is beugrik. Ezt mind úgy hallottam tehát ha hűlyeség nem én vagyok a felbujtó
Nekem kell egy ilyen felni
Szászon' túl
Akkor gondolom a másik irányban vagy.
Majd összefutunk egyszer valahol...