Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pénteken intézkedek!
Feladtam,de akkor úgy látom,hogy a saját unokatestvérem az Én csomagomról feledkezik meg.

Kösz,hogy szóltál
Szerintem nagyon hallani, de engem már megnyugtattak, hogy normális.
hello érdekelne a kipufogó.Egy telószámot ha tudnál adni megbeszélhetnénk
2005-ös R1-nél hallható a kuplung,nem veszélyes,de hallani! Mennyire lehet ezeknél a modelleknél hallani?
Leo vince SBK,katalizátorkiiktatós Y-al,kivehetö db-killer.Szép hang,sérülésmentes.RN12-re.
99ezer Ft.
Szia.
Még mindig nem érkezett meg
Sziasztok!

Bocsi az off-ért.Ha valakit érdekel, van eladó profi 2 részes motoros ruha, és Sityka is.

ÜDV!
Köszi, akkor inkább kihagyom
Sokkal.
Az lesz összehasonlítom a különbségeket aztán orvosoljuk:) Köszi
Nézd meg a belső átmérőjét az R6-énak. Biztos vagyok benne ,hogy az szükebb. . .
Na az fasza! :(
Akkor valami kettő házasítása lesz belőle!:) Csúszássérült az enyém de az R6-é sérülésmentes ebből kéne kihozni valamit!
Rn12-re valakinek nincs valami jó eladó sportdobja?
Hogyne lenne bakker!
Sziasztok!
Szereztem egy 2001-es R6 gyári dobot és fel szeretném tenni a 99-es R1-emre! Lesz teljesítménybeli különbség a két gyári között vagy csak a hangtompítás a lényeg a gyárinál?
10-12-en érdeklődtek, de 80% cserélni akarna, viszont az nekem nem jó
Én azt sem bánnám, ha megmaradna, mert nagyon megszerettem, csak az asszonnyal kéne megvívnom a csatát
Másrészről csak a hétvégeken tudok motorozni, nem tudom hogy csinálnám: délelőtt R6, délután R1?
Erősen hideg van, úgyhogy rá érsz.
6-ossal mi a helyzet? Érdeklődő van legalább?
Na meg már lenne itthon a motor
39 hátsó fogszámmal mennyivel lenne érezhetően "gyenguszabb" a motor? Használ Valaki ilyet?
Egészség legyen, meg térerő!
Köszi!
Esetleg felni tárcsával tengellyel érdekel valakit?
04-05 gyári: 17/45
Megírná Valaki, hogy gyárilag milyen első-hátsó fogszám van 2004-es r1-en?
Valamint szerintetek ez jó lenne utcára?

http://viewitem.eim.ebay.hu/Fr...
Nem sok haver :( itt Dublinba, eppen motor keresek magamnak, na jo es auto is kene vegyek, meg a melot is välogatnom kene mär :( de azon kivül minden ok :D elvagyok , elvezem a jo idöt na jo päräs, felhös, de meleg van 10 fok körül :P szoval kezdem meggszokni :) nälad minden ok ? baba ? hogy van ?