Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradék.
Tessék.
Kellet meg az a masfel ora alvas!
Szerintem azert meguszom olcsobban is a tortenetet, csak pont akkor kell(ene) ezzel foglalkoznom, amikor a legkevesbe van ra idom. Szeptemberig gyakorlatilag csak kozlekedesi eszkozkent szolgalt volna, de autom az van es motorozni is lesz mivel (K1200S azert meg ott all a garazs vegeben ) ugyhogy annyira azert nem esek ketsegbe!
A kihagyott palyazast azt banom nagyon de mar nem vagyok olyan turelmetlen mint egy huszeves. Ketseg nem fer hozza, hogy a 19-es egy b@szottul szep motor, de egy par evig meg marad ez, mer osszel allok neki epitkezni es az leterheli a budzset egy idore...
Akartam mondani cseréld le
Gyereke le 1 19esre
R1 továbbra is krr-brr-zrrrrr-krr...
Látom ott se jött be az R1...
Sziasztok!

Bátyám vett egy 99es r1-est, nemrég olyan hibát produkál hogy 3000alatt nem akar elindulni, fullad. Parton felfele is alacsony fordulaton igen nehezen akarja összeszedni magát. álló helyzetből se lehet vele tempósan elindulni (nem az a cél) de na, ez így nem jó. karbiszinkronon volt, karbi kilett puceválva.
Aki tudja mi lehet vagy sejti ossza meg velem pls. köszi.
Azon gondolkodom ,Zalaegerszegi haverok hívtak hogy menjek velül lábon ,de lusta vagyok...
Helyesbítek. A kínálatot elnézve az 1,1 se reménytelen.
Csak ahhoz keményen kell alkudni.
Ha makulátlan RN12-est akar venni 1,1-ért, akkor abból nem idén lesz motor... 1,2-ért már van esély.
Szerintem.

Mindenesetre én azt tanácsolom, hogy nézzen meg minél többet.
Ne az első darabba ugorjon bele.
Alkatreszek megjottek (szinte mind... )ugyhogy egy kis szerencsevel este mar a Balaton partjan leszek motorostul es reggel szemesrol indulok.
Az ido pont annyira lesz borus, hogy ne zavarjon az atlatszo plexim es a borruhaba se izzadjak mint egy versenylo.
Fekete BMW ufoval vagy labon jossz?
Ki milyen időt jósol holnapra? Hogy készüljek?
Köszi! Bíztam én is az R1-ben
Ezek lenyegtelen aprosagok, nem donto ok!
Aztan ugy belendulsz mint legutobb!?
Arrol ertesulunk majd a galeriabol...
Az őszintét meg vallva majd még csak nézegetek de ez a motor a kedvencem szóval majd veszek egyet csak nem tudom mikor mert még egy kicsit gyűjteni kell az árához. Akkor nem kell félnem semmitől
mert én mindig a kuplungot hallgatom hogy mennyire csörög meg a kipufogóban van egy szelep ami szét mehet én legalább is így hallottam ez igaz?
Na ha jól látom a holnapi első R1 fórum futamot nagy magabiztossággal nyerem (mivel senki nem jön rajtam kívül) .
Kedden nagyobb a valószínűsége az esőnek.
Meglátom mit tehetek.
Volt belole egy necces szeria, ahol elegtek a szelepek, de azok a blokkok mar mind a kukaban vegeztek. Ami ma is gurul az szinte tipushiba nelkuli. Ami egy ido utan zavaro, az a tul gyenge kormanytelo valamint a tul alacsonyra szerelt labtarto.
1.1-nel tobbet ne adj meg a makulatlanert sem, ha megvan akkor meg jelentkezz, aztan kapod a tanacsokat ha kell ha nem!
Sziasztok! Kellene nekem egy kis segítség! Tervben van hogy veszek egy R1-t és nem tudom milyen típus hibára kellene oda figyelni ha egyáltalán van. 2004-s modellben gondolkodom. Előre is köszi!
Na azt nem tudom megcsinálni.......
scannered is van?megköszönnem ha 70oldaltol bescannelned cikk vegeig.Köszönöm
Nekem megvan Amúgy az összes