Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arról meg már nem is beszélve!
Mi is lett vele?
Nincs is R1-em meg így is túl sok kupán indultam már szóval....
Én tanuk előtt tettem alaposan tönkre egy hete az R1-et szóval van igazolásom.

Az R1 fórum kupa jó ötlet de lenne egy-két ötletem a szabályokat illetően!
Kezdésnek Zotyó41 kizárva mert láttunk már nemegyszer dobogón és különben is túl jól ismered a pályát!
Aztán Zemát is ki kellene zárni mert az utóbbi időkben nagyon eltűnt a szájbertérből, ddt500-at mert kurva gyors aki nem volt még a Pancsin azt meg azért mert kurvára nem gyors, akik maradtak azoknsk pedig a nevezési díj fejében ki kell csengetni a motorom javítását!
Szerintem ezek abszolút korrekt és mindenki számára elfogadható feltételek vagy tévedek!?
Ma kerestem kint a ringen az itteni emberkéket de nem találtam senkit. Vagy is a bali105-öt igen.
Pedig ha lennénk páran meg lehetne rendezni az R1 fórum bajnokságot. A legfőbb szabály: engem tilos előzni
Rajta vagyok a dolgon ,idén még nem voltam pályán.. :(
Csütörtökön voltunk 4-en a H.ringen, 4-én is leszünk tudtommal 4-en a Pancsin ha te is jössz! Ennél több embert nem hiszem, hogy össze lehetne hozni...
Köszi a válaszokat... Nem olvastam vissza idén lesz R1 találkozó?
Az előrejelzésről annyit hogy az utolsó 2 napra 6 és 2 milit jósolt és egy csepp sem esett, ezért hacsak nem országos esőzést (nem zápor) mond akkor jövök.
Regisztráltam +még egy haverom is jön kipróbálni ezt a műfajt szóval ha én bizonytalankodnék mert zápor-zivatar meg egy csomó eső szerepel az előrejelzésben akkor is lesz aki beültet a kocsiba és indulunk...
Megnéztem a képgalériát, gratulálok a dobogós helyezésedhez! Simán lelökhetted volna a srácot a tetejéről ha már ott voltál, mert sokkal kisebb nálad!
Sziasztok!
Van valaki aki ment már RN19-es yamahával és a big bang blokkos "új" változattal is?
Nekem az 2009-es design és hang nagyon nem jön be szerintem sokkal gyönyörűbb az RN19-es.
Szerintetek melyik a jobb mi a tapasztalatotok?
Ok. Köszi. Én délutánra mennék majd a gyors licencesbe.
A 27 es boxban, ha jól emlékszem.
8:15 kor engedtek be, és kb 8:45 volt, mire sorra kerültem a befizetésnél, 9 kor meg indult az etap...
Mostanság hol kell fizetni a pályázásért a Hungaroringen? Amióta az új rendszer van még nem voltam. A régi irodában vagy valahol fent a toronyban?
Akkor célozzuk meg júli 4-et. Igen kezdek körbetalálni a pályán.
na erre kíváncsi leszek ..... valami nyugtalanító hang nekem is jönaz R6ból....
Csak me minmdenki ferrodot mond én EBC Duble H-t mondok ja és ezt is használok

6.3l-es átlagfogyasztású munkatárs eladó fiatalítás miatt!

csak autot neztem es ez a szövege
Még1 szavazat a ferrodora!
Ok, tőlem mehet a 4-e is csak legyen kész a motorom és süssön a nap. Sajnos még most sem tudom mi romlott el pontosan.
Olvastam az eredményeket, látom gyorsulsz rendesen!
Én annó a gyári helyett Ferodo sinter-t tettem bele. Jobban fogott, kevesebb mint fele annyiba került. Ajánlom.
Azért majd írd le,hogy mi volt a gond,pontosan.
Nekem az 5-e nem jó mert a kulcsmunkatárs megy dokihoz akárcsak most 16-án ment. Így nem tudok menni csak 4-én.