Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok milyen első fékbetétet használtok?
Minden bizonnyal addigra osszaall a gep! Ha neked mindegy, akkor inkabb az 5, de lehet a 4. Is csak akkor kisse faradt ledzek mdg a hetvegetol. Ami nem rossz azt en sem szoktam negjavitani, de a kuplungom meg korabban elfaradt ezert mindenkeppen xserere szorult. Ha ott a gond akkor nem buvolunk megy bele a gyari szett meg az alapjarat 3000-re palyan aztan ott az anti hipp-hopp.
Jovo heten jelzek, hogy mi a tema, aztan remelem, hogy tudok menni mert mar kell a jo korido mint egy falat kenyer...
Károdni= károgni.
Hát sajnálom hogy nem jött össze. Nem akartam károdni mikor írtad hogy csúszókuplung meg ilyenek. Én amíg nincs baja biztos nem szedném szét, és nem cserélgetnék semmit a blokkban.

Különben is kell neked Hringezni! Azzal csak a baj van!
Pringre legalább futóval jössz, azt nem kell hazafelé szenvedni.

Jobbulást a gépnek!

Július 4?
Szia!
A nap az jo volt mert talalkoztam Tomcattel, Chrissel, Revengerrel sot meg mas ismerosomet is felfedeztem a parkoloban. Kiszalltam vegre egy napra abbol az atkozott mokuskerekbol ami az utobbi idokben b@szottul beporgott alattam uh. a nap vegulis elerte celjat...
A motorozas teren mar kevesbe voltszerencsem. Rogton az elsofelmenetel alatt ugy a hatodik kor korul a sikanbol kifele egy morgo hangot hallottam, egyenesbe semmi. balos jobbos ismet, gyors balosban mar azt gondoltam talan csapagyasrta tettem. Gyors jobbos utan elhallgatott, igy adtam neki tovabbra is a gazt, de a -2-ben kurvara elkezdett kerregni, ezert lejottem. Tomcat probalta a parkoloban, talan kuplung de nem veszes. Megszavaztuk hogy kimegyek ismet lesz ami lesz. Chrissnek jutott eszebe megnezni a lancot. Elotte nap allitottam be de nagyon laza volt, meghuztuk de nem lett jo. Levettuk a vedot az elso lanckerekrol es lattuk, hogy nincs rajta az anya es a biztosito lemez elveszett ha volt egyaltalan. Anya vissza telefon jobbra-balra indulas a lemezert a Harmatihoz, hogy du. Meg tudjakmenni. Sajnos nem ezvolt a gond. Visszamentem a ringre a cuccomert meg beszelgettem ott egy orat aztan hazajottem 90-nel a leallosavban.100 fwlett mar nagyon szar vt a hangja, 80-90-es utazonal meg biztam benne, hogy hazahoz. Sikerult, szerelonel letettem es majd a jovo heten szetdobja. Remelem csak a kuplung, de ha nem akkor veszek egy masik blokkot aztan hadd szoljon! Most itt tartok es a mokoskerek forog tovabb. Estere nyitok egx koktelbart a strandon es zarora utan egy-ketto Flamming Lamborghinivel feledtetem minden banatom...
Csak nem beszart a technika?
Szerintem ne is kérdezd tőle!
Na mi a helyzet, hogy sikerült a csütörtök?
Nekem egyik spanom mérte az időt.Megyek,de még nem regisztráltam.Nem tudom még hogy délelőtt tudok-e menni,vagy megint csak délután.
Nekem sajnos nem ment a köridőmérő, de ahogy a kamerát nézegetem 2:20 körül lehetett a legjobb időm.
Jövő héten jössz?
Inkább ne is emlegessük! Nem hoz szerencsét! Most csinálok egy GSX 600-ast, lövésem nincs, miért éghetett le!
A tekercsek időnként le szoktak égni, különben nem lennének tekercselők a világon!
Az enyém azóta is O.K.
Na hali!
Sikerült 2.19-et menni és az utolsó húszba vagy ötször lerakni a térdkoptatót!
Ez a gumimelegítő nagy okosság!
service manualt hol lehet letölteni,ß?
Heló!Én Kaposváron melózom hétköznap egyébként Balatonon lakom,a motorom is ott tartom, de le szoktam jönni vele Kaposvárra is!A plexin lévő számokról ismertem fel a motorod nem szoktam lenni az oldalon most találtam!Merre szoktatok motorozni?Ha arra járok mindenképpen bemegyek!minden jót!
ok ott találkozunk
Hogyne vinném! Mit is?
A 2:10-emmel nem tudtam, hogy hova menjek így inkább a gyorsba kértem magam aztán majd gépészkedek rendesen, minthogy egy lassú kolléga ismét kiszorítson a zanócásba, mert széltől-szélig akarja használni a pályát. Bár ettől még tudom, hogy nem leszek olyan mint a (volt) licencesek, de köztes csoport sajnos nincs de..
Hali brada. holnap H.ringre hozod amit bótoltunk melyikim csoportba birtál regelni
U.i.:szombaton éjszakai nyitvatartás a strandon, koncerttel, nálam koktélbárral és egy szőke egy vörös meg két fekete csajjal!
Szar meló de valakinek ezt is meg kell csinálni!
Szia! A kaposfüredi lakóparkban éldegélek, Igalhoz a munkám köt és a szüleim. Ha ismerős vagy a fürdőn, akkor biztos jártál már az üzletsor elején a pizzériában, ott megtalálsz de az utca felől is beugorhatsz egy kávéra! (eltéveszteni nem lehet, mert ott áll előtte az R1 vagy egy A4-es, ha ott vagyok)
Honnét ismertél fel? Fórumon nem emlékszem, hogy írtál volna. Te amúgy merre laksz, mert a közelben kettő bordó R1-est tudok és őket ismerem.
A lényeg, ha erre jársz gyakran bandáznak nálam motorosok nézz be egyszer egy kávéra!
Üdv:Rodnan
Bocs Rodnenek cimeztem az üzenete!
Heló láttalak ma igalnál jó hangja van a gépnek nekem is R1 esem van, csak bordóban merre laksz egyébként?Minden jót!
Túl képzett az asszony,a legjobb,és legszebb,tudom;-) azért vettem