Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól eltalált színek, formák.
Ilyen átlátszó indexbúrákat hol lehet kapni?
hát elég gáz hogy a kikapcsolható ABS-t nem teték bele yamaha párti vagyok de a többiek többet nyujtanak a biztonság terén
köszi, de valami túrásabbat keresek most:)
Szia!
Két évvel fiatalabb kistestvér csere-bere-fogadom?
Szia
nekem pont van egy eladom, ma adtam fel a hirdetest!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r1-5109383

Ha erdekel, hivj fel, a szamom a hirdetesben!
De már van benne TRC ;-)
Remélem 5-el fog kezdődni az ára ..
2012
1ik szemem sir a masik nevet
Keress vissza, a választ megtalálod, de magad is rájöhetsz:
- megbízhatóság: karbantartás függvénye mindennél
- szervizigény: ez benne van a használati kézikönyvben, ebből okosodva már feltérképezhető a tulaj és az előző pont
- fenntarthatóság: magyarorszag.hu, ill. a választott kgfb szolgáltató (az enyémnél épp dupla annyi pl. az A00, mint amennyit fizetek, tehát nem általánosítható) Átírás, miegyéb, min. 50 pénz.
- típushibára tipp: adott típus + factory recall a google-ben (pl.)
a kopó alkatrész többnyire minden motorban ugyanaz, ezekből típusfüggetlenül nem árt okosodni.
pl. gugli: hand by suri
Sziasztok!
A közeljövőben szeretnék venni egy 2003-as évjáratú R1-et, de előtte szeretnék megtudni róla pár dolgot!

Ha tudtok kérlek segítsetek benne egy kicsit!
Ilyenek érdekelnek:

Megbízhatóság
Szervizigény
Fent tarthatóság(biztosítás,teljesítmény adó)
Esetlegesen, a kopóalkatrészek, típushibák, amikre figyelni kell!

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!
Üdvözlettel: Béci
Jó lesz az .. nekem 260km/h mért valós végsebességet (6. tiltástól egy hajszállal vissza) tud áttételezve. Ez óra szerint 330+
Hát, ezzel is egyetértek, épp ma jött a 16-os lánckerék, kíváncsi leszek. Legfeljebb kettesben is kerekezik majd nagyobb gázra.
Csak ne kéne a km-órát gyógyítani, 200-nál 175 tényleges az meredek lesz...
+17 USD shipping, az összesen 67 USD, az kb. 13-14khuf + 3 hét mire megjön. Úgyhogy ez nem jó link.

Ahogy gondolod, pár ezerért nem adom el, elfér a szekrény tetején, főleg úgy, hogy nem is használtam, mert üléstakaróval vettem a motort.
10?
Bp-en van.
Mennyiért adnád? Mert most eléggé le vagyok gatyásodva. Egy hete a bukógombát hagytam el és azt is vettem már ugyhogy a tököm tele van ezzel az elhagyásokkal
Akkor már egyszerűbb az áttételmódosítás, és az még inkább fillérek.
Tévedés ez a PC körül lévő felhő.
NEM teljesítényt hoz elsősorban, hanem optimalizál. a gázreakciót javítja drasztikusan, valamint kisimítja a huplikat a diagramokban.
15-50-et rakj bele!
Nekem van.
Hali! Nem tudtok valahol 04-06-os R1-hez hátsó ülést? Vagy valakinek olcsón esetleg? Elhagytam............
Köszi szépen!
Az eddigiekbe is ilyet raktam, csak nem emlékeztem a vizkozításra...
Szerintem is nagyon jó anyag!