Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elraktam tartalékba mert az asszony meglepet szülinapra ezzel a felhajlós pityputy karokkal az alábbi szöveg mellett " ha már úgy is esőmenő vagy (minden évbe esel egyet) ezek legalább nem törnek le
Hová lettek az egyedi gyártású, kézzel megmunkált racing karok? ? ?
Sziasztok! Milyen viszkozitású olaj kell a 2002-es első telójába?
Kicsit átalakítva. : )
Ezt szerettem volna....fent van az ebay-n.
itt a motyó
Hali valaki a kormányon lévö kapcsolókról feltudna dobi nekem egy képet és a müszerfalról is hga lehetséges nagyon hálás lennék érte
Hi!Pár éve használom,nekem bevált:Riwax bogároldó
u.i: a körömkefés lámpatisztítást merem ajánlani mindenkinek, úgy csillog, mintha üvegből lenne. Persze csak ésszel!
Ha már úgysem tudok aludni, akkor én is kérek tanácsot, mégpedig motorápolás ügyben!
A pihenősre tervezett áprilisom olyan "lazára" sikerült, hogy egyszer sem volt időm lemosni a motort egészen tegnapelőttig. A sok bogár elég nehezen jött le, de rengeteg apró vérnyom maradt, amit gondolom a nap ráégetett. A plexiről és a lámpáról még csak-csak lemostam körömkefével, de a fényezés azért ennél óvatosabb megoldást kíván. Tudtok javasolni v.mi jó bogároldószert, ami nem árt a lakkozásnak, de leszed minden koszt!? Esetleg egy olyan kis kiszerelésű plexitisztító spray/hab, ami elfér az ülés alatt? Legjobb a webshop, mert messze lakom a várostól!
Thx.!
Elnézést! Ha van még szabad hely az "Én se venném meg a saját motorom mástól!" klubban akkor ezennel bejelentem a csatlakozási szándékom!

Már korábban olvastam a kommentet, de nem volt időm írni, pedig ugyanez jutott egyből az eszembe. Szóval egy '05-ös azért már megélt ezt-azt (meg a fiatalabbak is ), de aki újat akar az izmosodjon négy milláig legalább. Ha v.mi aggaszt, akkor tényleg lépj tovább, de nehogy ne merd megvenni jó áron azt, ami fasza csak éppen egyszer elcsúszott vele a fakezű gazdája kb. 50-nel, pont úgy mint én...
Zotyó és Tomcat is igazán jó motornak a gazdája, de ők legalább arra használják amire teremtették a japók. Tény, hogy én is futnék egy kört mielőtt az övékét választanám (remélem tudjátok, hogy értem és nincs harag ) Viszont ennél is jobban félnék a sajátomtól, mert azon is látszik (blokk oldala, kormányvég, fékkar, indexbúra, stb.), hogy volt már "lapon", de a piszok gazdája el akarta tüntetni a nyomokat, ráadásul olyan hülye volt, hogy egy két évvel későbbi modell mintáját festették rá! Szép, csillog is, extrák is vannak, de 56.000 km meg pályagumi .
Szóval ha találsz olyat, ami "megfelel" akkor ne gondolkodj! Gondolkodás nélkül kínálj érte 200-al kevesebbet és vidd haza!
Meg aztán egy makulátlan darabnak kisebb az esély hogy komoly baja van. Ahhoz hogy fő darab sérüljön komolyan oda kell b@szni a gépet, és az meglátszik az idomzat alatt. A blokkba meg úgyse lehet belenézni, és alapból csörög, zörög.
Hát az enyém dettó! De csak én tudom hogy amúgy rendben van. Viszont ha valaki eladásra kínálná nekem, akkor nem venném meg. Van elég sok eladó, lehet mazsolázni.
Hát ha az enyémet látnád idom nélkül biztos nem vennéd meg pedig pöpec állapotban van csak volt egy kis csitcsatdirr durranó meg maxisürge kavicságyba befigyelő kis esztétikai pity putty de így legalább ottmerem hagyni a parkolóba mert biztos nem lopják el mivel látják hogy szarul néz ki biztos szar .
Szerintem vigyél magaddal egy szerelőt!
Inkább dobj ki az ablakon egy 5 -öst, mint vegyél valami hulladékot!
Köszi megfogadom
Bocs hogy belevau.

Én biztosan idomzat nélkül szeretném látni a motort, és bármi szokatlant látnék mennék tovább.
Nagyon szépen köszönöm én is ebböl az okbol szeretnék R1 re váltani mert kényelmesebb és nagyobb mint az átlag. (Én is 197 vagyok )
Mik azok amiket érdemes megnézni ezen a tipuson ami gázos lehet ha már esetleg odavan. Ebbe a blokk hangja az esetleges olajfolyás bármi hol a legvalószinűb vagy leg látványosabb ha esetleg már megvan nyírva.
Elöre is köszönöm válaszod
Ami már túl van az első 20000 km-en azzal valsz. a következő 80 alatt sem lesz komoly gond. Fék, futómű úgy ahogy van jó! Gyári kormányteló az viszont kuka. Kidolgozottsága és minősége körökkel veri a Suzuki és a Kawát, de talán még a Hondát is. ;-)
Bár a hirdetések java 15-25 ekm-t ír a valóság azért több, de nyugodtan ráülhetsz egy 50-et futottra is. A '06-os blokkja már csendesebb sokkal mint a 04-05-é, de az is üzemszerű.
További szokásos használtmotorvásárlási tippek itt is érvényesek.
Talán még annyi, hogy méretre érezhetően negyobbmint a többi 1000-es, a maiaknál meg pláne,de nekem pont erre volt szükségem
a 192 centimmel.
Sok sikert a vásárláshoz!
2003-as R1 alkatrészek, idomgarni, lábtartók, korm teló, stb eladók. Ugyanijen tipusra keresek pályaidomot. Sérült is érdekel. 30/351-0610
2005-06 os R1 röl szeretnék kérni vélemény. vezthetöségre, teljesítményre és megbízhatóságra volnák kiváncsi és estleges tipus betegségeire. Mennyit bir ki a blokk anélkül hogy valami komolyabb alkatrészt kellene cserélni meg ilyesmi. Csak azért kérdezem itt mert erröl a tipusrol nem találtam tesztet.
Elöre is köszönöm szépen a válaszokat.
Köszi a jótanácsokat.
Köszi, de a gumis guru videója alatt eldöntöttem, hogy az anglisztika szakos unokaöcsémmel fogom kimazsolázni az aranyat érő infókat!
Hy!
Zema,megyek ma Agohoz,fokozatkijelzőt kötni 19:30-ra,ha gondolod gyere el.
Ha ráérsz.