Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, a könyv milyen?
Ha sürgős, akkor az nem lesz olcsó! Én a helyedben keresnék v.kit aki pályaidomos RN-12-vel jár, neki biztosan van otthon a garázsában! Aztán, hogy azt mikorra és mennyiért tudjátok pótolni az már a ti bizniszetek.
ha valamit tudtok,légyszi csörögjetek,az összes bontót végigzongoráztam,de sehol semmi! számom 30 5050942
sziasztok ,sürgősen szükségem lenne 2004-es r1-re takaró műanyagra,ami két csavarral megy fel a vázta,jobb-bal oldalas kéne.
Szia!
A bali105@t-email címre írjál légyszi egy mailt vagy csörögj rám a 06303210309-es számon mert most nem az én gépemről írok.
Mondassz valamit!
inkább csak pszihésen várok tőle többet mondjuk 2-3mpel kibékülök. a gyári cuccokkal is lelehet menni 2.05ig csak az ember a motorozás beli hiányosságait próbálja technikai fejlesztésekkel csökkenteni.szerintem 05 alá egyszerü hobbitmotorosnak nem érdemes gyorsulni mert nagyon költséges játék kezd lenni (gumifogyás,futómütuning,fékbetét)
extrem tech by dangerbikes,
chriss ugyis tudja az arakat
nagyon sokat azert ne varj töle,nem 1 öhlins vagy masik minösegi cucc
Szia! 2004-es R1-hez üléspúp érdekelne.
ja és ez sportmotor nem a kényelem a lényeg
telót húzd vissza vizszintesig, nézd meg hogy nem e túl kemény vegyél rá progripes zselés markolatot,kormánycsutka ami 30mm rel magasabb az kb 40-50ezerr ft(lsl) szoritsd a tankot a comboddal és próbáld meg a derekaddal tartani magad hogy a csuklód tehermentesítsd kb ennyi
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hozátok hogy van egy R1-em és megfájdul a csuklóm lasú városi menetnél,egy kicsit az első teló le van engedve kb 10mm-et. Hogy lehet ezt és a csutkát jol kényelmesre beálítani?
Köszi a választ.
igen a gyári még nem tom milyen mert nem sikerült sajnos kipróbálni
Ok bár én a bizonságos 2.14környékén elvagyok kényelmesen motorozva de egy kis meccs mindig jó ha mész valamerre P. vagy H. üzenj rám bár a P nekem k..va messze van meg az 3napos móka.
Thx, beszéltünk! Az 50000 csak elírták! Egyébkét azt akarom megvenni.
http://grandemoto.com/ -on eladó alkatrész kategóriában van egy csúszókuplung, 5000Ft-ért, ha szar is sztem egy telefont megér.
Akkor júniusban meccselünk mert már mennek a 2:10-2:12-es körök!
Persze nálam már csak az a biztos ha ott vagyok mert tavaly sokat áztam és azóta bölcsebb lettem, de legalábbis kényes!
Remélem nem lesz előre fizetős (bár tudom, hogy ez a bevett szokás a legtöbb szervezőnél) mert akkor az újdonsült elveimet leszek kénytelen feladni.
Én is szeretnék menni de csak a csütörtökök jók h.ringre hátra bedobtam egy 07-08as hátsó telót már nagyon kiváncsi vagyok hogy fog muzikálni
Szeva brada!

Alapjárat uszkve 2000-2200 nekem is! tudok egy használtat jóárasítva és valsz. az lesz beszerelve remélem minél hamarabb, mert a nyári hajtás előtt még akarok pályázni legalább 1 P.ring és egy fél napos H.ring Pesten intézendő ügyeimmel összekötve. Csendben követem az eseményeket és már kezdek én is hinni a folytatásban, bár a "megszokott színvonalon" azért mosolygok!
Persze,persze én sem gondoltam komolyan! Még csak szakinàl sem voltam beállítatni. (Tomcat súgott egy beállítást, azzal megyek azóta is bár egy picivel már gyorsabban) nem is hiszem , hogy Mo. Van ötnél több ember, akinek komolyan ezen múlna a PB-je.
Szia Rodnan.
kár volt kicserélni a kuplungot 56000nél mert innentől lett volna egy gyári csúszókuplungod . viccet félretéve valaki árult az apróban tavaj használt csúszókuplungot kb 60pézé.de ha nem akarsz ennyit költeni rá tekerd fel az alapjárator 2500-2800ra és jó lessz .nekem is így van páályán és azóta frankó
gyari idom befalazott lampahelylel.

ja 11.45 SUPERBIKE futam az eurostorton
jo nagy Ö az finom de ........zupin.de eleg a matrica szett meg 1 uj Ö rugo,meg olajcsere