Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Peti mi újság a motorvetel területén?
Szia!
milyen színű a középső oladlidom?
és milyen állapotban van?
Tel: 06703222326
Hali

Ha valakit érdekel van 2004-2006 R1 -re zsír új slip on MICRON (összekötők, bilncsek, rugók minden tartozékával). Ár: 120000ft
Köszi!
Hasonló a helyzet nálam is! P.ring, H.ring egyaránt 200 km, E.ring olcsóbb, de az meg 240. Egy hónap múlva kinyitok, akkor még a +ember bére is hozzájön, akit magam helyett osztok be. Viszont egy valag pénz spórolok azzal, hogy 15 év után abbahagytam a snowboardozást. Ez kb. 5-6 pályanapot fedez úgyhogy minden a legnagyobb rendben!
jó lett a festés vigyázz rá
Egész napra éri meg mert nekem csak az oda vissza út 22péz és akkormég nem mentem egy métert sem +pályanapdij benya stb lényeg a lényeg költséghatékonyabb ha egész napra megyek mintha két délelőttre mennék fuck recesszió
Ilyen volt
Nekem ilyen lett 2011-re. :-)
van egy két idomom 02 03 as r1 hez akit érdekel irjon hogy mire van szugsége
Akkor találkozunk!
Vasárnapra is regisztrálok (bár a vivicitta futást már beígértem a családnak...), de csak az egyik napra megyek el. 14-én egész nap szeretnék menni, de majd a hétvégén kiderül, hogyan bírom a strapát. Azért meglepődnék, ha 3x25 perc teljesen kimerítene...
14-én délelőtt? Vagy délután? Vagy egész nap?
14 Hring ok csak ne essen
Nem minden rossi ami yamaha. Így értettem
Erdekes ,csak. Nem minden eladó ami yamaha
És ha mondjuk szombatra rossz időt mond akkor jönnél vasárnap?
Ez elado?
Amúgy tényleg 1-2 szép matrica rá, felnicsík és gyönyörű lesz.
Köszi, még szokni kell, de egyre jobban tetszik nekem is:)
Még egy-két matrica rá, meg egy rugós tag hátra, és kész lesz!
Lábtartót a szerelőm ajánlotta, valami magyar gyártmány, így, ha sérül rajta valami pár ezerért ki lehet cserélni.