Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Április 18 Hétfő Stardesign?
"Hülye aki nem normális!" Ez a Mókus gyerek azért itthon otthon van!
Akkumulátorról!?
Sétálj be egy elektronikai alkatrészeket árusító boltba és vedd meg a következőket:
-1.5m jó minőségű vezeték (piros és fekete, )
-szivargyújtóaljzat (univerzális csatlakozó vagy v.mi hasonló néven fut)
-csatlakozósaruk
-lengőbiztosíték
Ha még sosem csináltál ilyet, akkor is max. fél óra. Arra figyelj, hogy a biztosítékot közvetlenül az akksi után kösd a pozitív (piros) ágba és méretezd úgy, hogy a legnagyobb üzemeltetni kívánt fogyasztód teljesítménye osztva 12= Amperértéke a biztosítéknak. A csatlakozó meg kerülhet v.hová a kormány környékére, esőtől védet nem túl feltűnő helyre.
Én nem tennék 3A-nél nagyobbat. Kis barkácsolással a csepptöltőd csatlakozását is át tudod alakítani és ezen a ponton keresztül tudod a jövőben rákötni. Nem kell többé ülés le, stb...
Lenne egy jó kérdésem! Hogy lehet GPS-t árammal táplálni motoron?
Köszönöm.
Huhh bocsi inkább így www.starbike.eoldal.hu
www. starbike.eoldal.hu
Sajna 14re esőt mond jelenleg. Regisztráltam én is a délutániba, de ha csak kis esély is van esőre akkor sztornó
Igen,de csak a délutáni közútiba, mert sűrü hetem lesz. (másnap nyitom a boltot) Szóval én most duplán szorítok,hogy ne essen az eső. Ha mégis, akkor viszont kaptam egy hét szabadságot az égiektől... :-)
Rodnan!

Regeltél már a 14-i hringre?
Ha valaki tud első féknyerget jóárasítva 99-03 R1-hez annak várom az ajánlatát köszönöm a segítségeteket.
Üdv.

Motoros pólók szezonkezdésre! Szerkeszd meg a saját, egyedi pólódat, kiegészítődet!

Kitűnő húsvéti ajándék!

www.motoros-polo.hu
Üdv.

Motoros pólók szezonkezdésre! Szerkeszd meg a saját, egyedi pólódat, kiegészítődet!

Kitűnő húsvéti ajándék!

www.motoros-polo.hu
Sziasztok!

Nem érdekel valakit EZ?
Igen találtam azért párat én is! Látványos képet lehet készíteni a ház kanyarban, mert ott mindenki tud lapon fordulni (mint a H.ringen a -2, csak ez sokkal kisebb rádiusszal). Na ott már csak a kigyorsítást fotózták és nem csak nálam. A 4-es kanyarban hátulról készültek szerintem a legütősebbek (ott nincsen rólam egy sem). Láttam még az 5-ös kanyarban készültet, de ott v.hogy mindig "pihenősen" ülök a motoron, olyan hosszú és egyhangú, ezért az sem lett túl jó. Végső soron pedig szerencse is kell ahhoz, hogy a 2.15 feletti időket motorozókról igazán ütős fotót sikerüljön elkapni, akármennyire is keménynek tűnik nekem már ez a tempó. (2.17.550)
nem ezt a fotot lattam,de masikat talaltam
Mert szerintem elfelejtette a fotós átállítani nyári időszámításra a fényképezőgép óráját, így a részletes keresővel mellélősz!
Én azért megtaláltam!
Lesz nagyobb felbontásban is mert megvettem csak még nem küldték meg.
Egyébként nem voltak a toppon a fiúk. Pl.: az endurance Le Mans-i rajtjáról én sem találtam semmit...
Kerestem a fotót de nem talaltam
scuderia.ferrari2007@[reemail.hu
Na, ez egy rendes motor: ha baj van, akkor is előbb köszön, csak aztán mondja .
Nem mindegy hány fokos? Addig úgy sincs vele semmi teendő míg ki nem írja HI.
Írj 1 mailcimet
Sehogy.megtanulod;-) F-15 osztva 2 vel.vagy 165-200közt meleg.220 fölött már forr
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Új vagyok az oldalon. A hónap elején vettem egy 2005 ös évjáratú R1-et. Amerikából érkezett és remélem tud nekem valaki segíteni valami okaosat írni hogyan lehet a fahreinheit-et átváltani celsius-ra a kijelzőn. Köszönöm előre is a segítségeteket.
Könnyű úgy, hogy az oldalkocsisok nem basszák teli kosszal a pályát!