Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Urak! Bár elég tömör a heti időbeosztásom, de abból a nem túl vidám apropóból, hogy szerdán lesz az utolsó BRO nap mégiscsak beiktatok egy pályázást délutánra. Érdeklődnék, hogy találkozom-e valamelyikőtökkel, ha nagyon jól körülnézek a parkolóban!?
Nekem is volt hasonló tünet, gyertyacsere megoldotta
gyertyakat probaltad mar kicserelni?
sziasztok
kb 1 hete van nalam egy 2003as R1, egy ket gondom van vele.
az egyik, hogy sokallom a fogyasztasat. normal utazo tempoban (140 kornyeke) ilyen 8, inkabb 9 litert eszik.

a motorban van egy sport legszuro + egy roviditett Martin dob.
Szerintetek lehet koze a magas fogyasztasnak ezeknek?
Eddig egy 1996os CBR900RRem volt, de azzal 6-7 literbol eljartam.
Van egy 2005- ös R1-em 22 ezer Km- el. 3000 fordulatig úgy szól mint egy V-kettes, nem megy mindegyik henger. Fölötte mar jár rendesen. Ha tudtok valami tippet, hogy tegyek vele, megköszönném.
HY!

Egy olyan kérdésem lenne hogy a bőrkesztyűmet szeretném egy kicsit megtisztítani. A fehér része egy kicsit elszürkült már. Van valami speckó szer erre? Köszi!
Újdonság a motor vezérlésben!
Elektronika üza és gyújtás szab., különböző térképek és ezek kapcsolhatósága, TC, limiter, gyorsváltó kezelés...stb
Kiegészítő: gyorsváltó, funkció kapcsoló, kábelköteg...stb kívánság szerinti bővítés. Profi cucc kellemes ár
Minden pontos szakmai leírást és fórum hozzászólás itt megtalálható bikeinterceptor.com
Az átvállalás során az eredeti szerződés alanyává válik az új vevő (és lekerül róla a régi), vagy régi szerződés kuka, a hitelező pedig új szerződést köt (új névre, új könyvelési bejegyzés - számla - az egyenleg nyilvántartására) a (második) vevővel? Könyvelésileg (belső) érdekes téma ez, nem mint üf: ügyfél szemmel világosnak tűnik, mint az 1x1.
hello

eladó r1 rn09 2003
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r1-4678741
Létezik hitelátvállalás is

Mint említettem egyik ismerősöm így szabadult meg a bringától.
Volna 1 tomtom urbanrider navi eladó,új dobozban,számlával 249€,1 hetes.
Új vevő=új aláírás+összeg a banknál, tehát új hitel. Új hitel = addig forgalomban nem lévő pénz forgalomba kerülése = infláció. Természetesen szívesen megvárom, ha megcáfolja valaki a/egy bank könyvelési adataival, de nem hiszem, hogy a hátsó (kettős) könyvelést nagy dobra verné bármelyik.. A bank a tartalékrátája alapján kamat szedése nélkül is minimum a sokszorosát keresi pénzben a hitel összegén - nem beszélve a tényleges materiális haszonról. Csodálatos öngerjesztő rendszer, ami garantálja az adósok egy részének valamikori fizetésképtelenné válását ÉS minden (nem adós) fizetőeszközt használó ember pénzének romlását.
Én ezt a motort akkor vettem volna meg, ha az eladó fizet 400 000-et.
Nincs is adósságom.
Nem vagyunk egyformák.
Az benne a ráció hogy a vevő 0% befizetéssel elhoz egy motort, és egy olyan banki kölcsöne lesz amelynél az előző tulaj már kifizette a kamat jelentős részét.
Ez annak nem éri meg aki kpban fizetne.
Ráció,ja a banknak.
Eladónak azért jó mert saját hülyesége miatt nulla adóssággal száll ki.a vevő meg nem veszi meg;-)
Először én is csodálkoztam hogy miért jó ez a vevőnek, de van ismerősöm aki így adta el a motorját. kb 1,2 milla volt az értéke és a vevőnek még 1,6millát kell kifizetni rá. Plussz szerződés módosítás és átíratás. De ha jobban belegondol az ember akkor van ebbe is ráció.
Szia! Neki vannak R1 cuccai. Tiszaújvárosban.

hetven-33hatvanöt-772
Nem akarok beledumálni, de türelem rózsát terem.
Én hitelre sose vennék motort v. autót.
A végén biztos sokba fog kerülni. Megér neked annyit?

1 éve volt olyan "hiteles" R1, aminek a piaci ára ~1,4 misi volt, de 1,8 misis hitelt kellett volna átvállalnom.
Nem akartam mondani az eladónak, hogy fizessen 500 000Ft-ot, és elhozom az R1-ét. Gondolom volt elég gondja így is....
Urak!
Keresek 2000-es R1-hez (piros-fehér) fejidomot, bal oldalidomot, faridomot, első lámpát(búrát), tükröket, plexit.
Minden javaslatot szívesen fogadok, ha v.ki tud e-bay-es utángyártottat jó minőségben, plexit olcsón stb. akkor kéretik a figyelmembe ajánlani!
Hétfőn már munka van! Ezért is bíztam a 14-i H.ringben (bár az időjárás eléggé bizonytalan). Ha nem jön össze, akkor a május 4. a következő nap, amikor nyugodt lelkiismerettel lépek le. Egyébként gondoltam én is a Stardesign napokra , mert a jelenlegi időeredményeimhez tökéletesen passzol az amatőr versenyük úh. idén még biztosan befizetek rá, de valószínűleg csak az ősszel.
Provident?!@&
szevasztok
valaki tud nekem ajánlani egy kereskedőt ahol hitelre tudnék venni motort és max 20-25% önerővel lehet elhozni a motort ?