Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...hááát iparkodtam, ahogy csak tudtam! Bár a gumicsere után újra kellett értelmeznem a pályát (kigyorsítás, ívek, kanyarsebesség, minden...) Nézem a képeket a pan-photon és több helyen is ott van mögöttem az AVIA-s Peti, akinek a transzpontdere a délelőtt 2.12 alatt is körbeért a pályán. Akkor viszont miért nem előzött meg? A lényeg, hogy négy helyet adtunk nekik és egy kurva jó szezonkezdés volt a nehézségek és a bizonytalankodás ellenére. Pláne, hogy tavaly az első három (és előre fizetett)napomat elmosta az eső...
Az endurance levezető körén még egy szép egykerót is produkáltam örömömben a négyes kanyar utáni egyenesben, amit a fotós meg is örökített, igaz csak az elejét kapta el két képpel, ahogy jön fel...
Folyt.köv. május 4-én!
Gratulálok Rodnannak a Panncsin eddig elért legjobb köréhez.

És itt a Meklau nem lassú köre:
http://www.meklau-racing.com/e...
Váááá! Köszönöm szépen :) :)
Itt a megoldás:

//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...

ez meg az óra beállítás:

//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
Szia!

Azt lehet állítani,hogy mior villanjon,de hirtelen nem tudom megmondani,hogy hogyan!
De biztos tud valaki neked ebben segíteni!
Hali! Valaki tudna nekem segíteni? Annyi lenne a gondom, hogy a műszerfalon a kis fehér visszajelző lámpa aminek elvileg a pirosnál kellene jelezni, már 7000-nél felvillan.. ezt h lehet visszaállítani? :O köszönöm..
Felpakoltam én is, ha előbb érkezek akkor foglalok helyet!
Na felpakoltam szépen a futóra. Holnap reggel még ránézek az időjósokra, de indulásra kész vagyok.
Az endurance nevezés a legkevesebb(1db ezres).
Ilyen bizonytalan még soha nem voltam. Vagy mégis? Mondjuk most jobban fájna (anyagilag) egy esős nap mint bármikor.
Lesz is. Keleten. Pancsiringet-Hringet nem hiszem, hogy érinti. Legalább is remélem mert én is beterveztem holnapra egy versenyt.
OKSA!
1 Positive feedback!
Majd kukázunk esőgumit! Most jót ír, de az 1mm eső az nem a világ vége, legfeljebb kihagyunk egy menetet. Az endurance nevezéssel kell várni az utolsó pillanatig, bár szerintem délután már 100%, hogy jó lesz az idő!
Lehet hogy felül kell bírálnom önmagamat az időjárás miatt. Már nem tudom kinek lehet hinni Egymásnak ellentmondó előrejelzésekkel találkoztam így reggel. Az előrejlzők akikre halgatni szoktam, azok mondanak záport szombatra (az időkép is,bár arra nem adok).
Kis 600as fighter.de kell meg az idei tél is hogy kész legyen.hátra 240-250 gumi kerül majd fel
Délután 16:10től van az endurance. Addig a szokásos 3 szor 20 percek.
Legutolsó alkalommal még a tavalyi sztenderd időbeosztást olvastam, amiről gondoltam, hogy baromság. Mobilról nem tudok ránézni, de majd az otthoni gépen elolvasom. Talán azért mert idén sokaknak ez az első pályanap és nem mindegy, hogy mennyi szabadedzésen mehet előtte. (gondolom, bár mondom még nem láttam az időtervet)
Hát mindkét nap mellett szólnak érvek. Akkor legyen szombat. Csak azt nem értem miért késő délután van a verseny.
Mi ez a gép amit építesz? :)
Kedd reggel óta tökéletes időt ír az időkép szombatra, így nem is regeltem be a másik napot, szóval én az eredeti változatra voksolok! Láttam te nem bíztad a véletlenre és mindkét napra jelentkeztél. El is mész vagy csak B terv a vasárnap? Tegnap amúgy eladtam az utolsó Pirelli elsőmet, most még két fasza gumi van az R1-en azután én is kipróbálom a Dunlopot 14-én vagy ha még kibír egy napot, akkor májusban. ;-)
Jó nekem itthoni is csak jó állapotú és jó áron legyen!
Ha abban goolkodsz amiről beszéltünk akkor okt-nov tájékán kell majd nézelődni
Várok egy jó vételt. Ráérek nem sietem el a dolgot!
Rodnan!


Szombat vagy vasárnap, vasárnap vagy szombat?
Ez itt a kérdés!
Szavazzunk!
Hali!
Tegnap hívtalak de nem voltál elérhető!Elküldtem az üléspúpot!