Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK.
Szia Zotyó! Majd du. csengess meg, mert vizsgálaton leszek!
06-30/228-86-27
a képet azért tetted be, hogy lássuk nincs pénzed egy vödör mészre, hogy a falat lefesd ahol megfolyt a rozsdalé és gyűjtsünk neked még egy pár motoremelőre?
Tudja valaki Rodnan számát?
Föltöltöd ide?

Megakarom csináltatni dombormatricába.
Guglin sem találtam meg,nagyban.

Csak jó lenne minél előbb.
Hi Chriss!

Nekem megvan, 1024x768-ban.
Urak!

Ez a kép valakinek?
Ami nem fényképezővel készült!
Ok! Te nyertél! Kemény vagy ! Úgy látom a motorjaid szintje, sajnos nem utal az érzelmi intelligenciádra :(
Ez basszameg mennyire szép!
"szerintem duplája a havi jövedelmem, mint neked, tehát leszarom a fogyasztást. "

Hűűű, bazz - ezt a mondást csak most láttam. (kb. ennyire olvastam egy figyelmesen a választ, ergo ennyire érdekel a mondanivalód, és úgy unblock (nem KenBlock!) Te önmagad...)

De azért erre engedj meg egy gondolatot...

Ha az e-mail címedben a szám a születésed dátumára enged következtetni, akkor érthető ez a "ki ha én nem" reakció...

Elárulok egy titkot. Akinek van pénze, az a legkevésbé sem reklámozza. Emellett rákeresve a mail címedre a google-ban, elolvasva ott egy-két tárolt oldalt, illetve megnézve az adatlapodat, Te pont úgy nézel ki, és az jön le, mint aki rommá keresi magát...

Ezért keresel 10 éves R1-et, ezért jössz az első hozzászólásodban a fogyasztással, illetve ezért kereskedsz (illetve csereberélgetsz a neten) a használt szarjaiddal...

Amivel semmi gond, a Te dolgot, én pont leszarom, csak hagyjuk már ezt a nagypályás szöveget. Ráadásul pont mellényúltál velem ezzel kapcsolatban, úgyhogy szerintem kuss. Aki itt ismer az nagyjából tudja ki vagyok, és milyen körülmények között élek. (az most mindegy, hogy ez jó, vagy rossz) De ezt a témát hanyagoljuk, csak az ilyen csicskák, mint Te jönnek ilyen dumával, ami több mint szánalmas, bár egyben szórakoztató. Bár, az, hogy a sarki Mekiben már nem csak a sütőhöz, hanem néha kasszázni is engednek, az még nem ad elegendő alapot ekkora archoz...

Végezetül azért egy saját kép...(nem-nem, nincs hitel rajtuk...)!
Tudod, csak, hogy tudd hol a helyed...

Sok szerencsét "Mr.sokszordemégannálistöbbszörtöbbetkereseknálad Bohóc"...

Ps...
KÉRLEK, ne írj vissza!
Mindenki feszült, várja a jó időt.
Én 1 éve vettem egy 2005-ös R1-et. 1 évig vadásztam 6-ot megnéztem mire ezt megvettem. Én meg azt hallottam, hogy a Kavához, Suzukihoz képest egy Yamaha hangja gyönyörű.
Az RN12-nél általában a kuplungnak van egy kis hangja, de ez nem gond. A 600-as Fazernek (2006-os, munkatársé) valóban szebb hangja van, pedig az is Yamaha.
Túl sokat nem mentem vele (2500km), mert valahogy sose jött ki a lépés. Idén már többet szeretnék ülni rajta.
A vizet nem forralja, az olajat nem eszi. Ha országúton papásan megy vele az ember 5 litert se fogyaszt.
A jelenlegi csapattal sem jön össze egy közös tali, úh a virtuális új emberkék számomra nem sok vizet zavarnak...
Yo Rodnan! Wáccápp?

Márc 15-höz mit szólnál 19-20 helyett? Hirtelen ötlet a várható jó idő miatt
festekspray ära
www.google.hu" title="http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:o_lFMfXbdSYJ:racing-bazar.hu/motorkerekpar/motorkerekpar_alkatresz/yamaha_r1_2005_eredeti_uj_idomok_egybe_99_eft+r1+idom+2005&cd=3&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&source=www.google.hu" target="_blank">http://webcache.googleusercont...
www.google.hu" target="_blank">Talán ez az?
Az enyém most van fényezés alatt, lesz vagy 4000-be
Mattfekete design.
100e ft festés+motor
Jééééééééééézusom!
Esküszöm, félni lehet az elejétől.... Nagyon morcos. Nem utolsó sorban pláne gyönyörű... Mibe fáj egy ilyen?
kössz Rodnan,sikerült!