Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már azt hittem atfestetted a geped:-)
Csak,hogy=Csakhogy
Elhiszem hogy szépet akartak alkotni.
Szerintem nem sikerült.
Csak,hogy oldjam a feszültséget.

Vör7 nick alatt hirdetett. Több komment szerint is ez a száma: +3620/992-4528
pályázás megfordult a fejembe ,mert kicsit "félek" a közúton mióta szemem előtt ütötték ki a haverom alól a hajabusát ,és az ember aztmonta nemláta a motorost.
perszehogy nemlátta mivel nemis arra nézett-ezt meg én láttam.
szoval lehet biztonságba lennék pályán
tudja valaki az itt agyonhirdetett 2005-ös kék idomgarnitúra eladójának elérhetőségét?ha igen segítsetek légyszi,2 napja eltűnt.
Hitekfelvétel szempontjából nem tudom de tény hogy modellváltás volt az is indokol kb4-500.000ft különmbséget főleg hogy karbisból injektoros lett. Jó kis frézert elcserélni egy hatkilós sportmocira hacsak nem pályázni akarsz
ez a külömbség hitelfelvétel szempontjából lehet mert a 2001-es 10 év felett van és már arra más a hitel,ez csak az én véleményem
lehet tévedek
egyébként gugliba beütöd és már adja is ki az adatokat képeket 2001 R1 2002R1
igen ez igaz
Úgy emlékszem hogy a 2001még karburátoros a 2002 meg már injektoros ujj modell
srácok
Van itt egy ár kalkulátor és abba a 2001-es R1 és a 2002-es R1 között nagy az ár diferencia szerintetek mi az oka vagy van ennek valami valóság alapja?
Cigánykodnék egy kicsit.... hehe :D Igazából tudom, mit hasonlítok mihez, most azért mert én hangoztatom a hondát, azt mellé kell tenni, hogy haszáltan vettem ugyanúgy 780-ért. Közelében sem vok a két millás motornak, van más ami viszi a pénzt... De köszi az infót neked is, viszont már kaptam eleget itt egy - két fórumtársadtól, ráadásul e-mailben is megkerestek, hogy ne merjem megvenni konkrétan azt a motort. Úgyhogy erről letettem, ugrás a köv. - re ;)
Eddig jónak tűnik! Igaz, volt már rá példa, hogy este még szép kilátások és másnap zuhi...
A motor a héten összeáll, lehet nem ártana egy kicsit használnom is végre!
Zema, Zema, így nem lesznek új fórumtársaink, ha mindenkit elküldünk a p...csába! Március végén én is Bp.-en leszek, lehet, hogy kimegyek (igaz autóval) egy kis "friss" levegőt szívni, ha lesztek ott egy páran.
Gumifüst és 5-10 méter egykeréken az nem egy őrületes gond az R1-nek, kapnak sokkal többet is hét-nyolc szezon alatt. (bármelyik) A Tesco-s akciós szarokat beleöntöző, kannából tankoló mutatvány már többet elárul a gazdáról, de ha friss benzinnel szépen megy, akkor még ez sem zárhatja ki a vásárlást! Igazából minden sportmotor a maga 12:1 feletti kompressziójával minimum 98-ast igényel,hogy ne kopogjon, de ezt a marketingesek nem engedik.
Ha 850.000-ért nézel egy motort, akkor azt véletlenül sem szabad ugyanazzal a mércével mérni, mint egy 2milla körülit vagy netán egy újat. Meg kell nézni, kipróbálni és ha jó akkor tenyérbe kell csapni. Az első szezon alatt megmutatja magát úgyis minden hiba és ha mellényúltál, akkor eladod mondjuk 100 bukóval. Ennyi, ez érvényes minden márkára, autóra, stb.
Szóval én elmennék, megnézném/nézetném, cigánykodnék egy kicsit (nálam az sok ) és persze nem venném meg. Majd egy hét múlva esetleg felhívnám...
Sok sikert!
Látod Zema,ezért kell rajolni a fészbúkon! Akkor dave tudná,hogy nem 2x hanem 3x keres nálad jobban és nyugodtan nézegethet nyócszázezres gépet is!

Bár már megbeszétük,hogy Csárli Sín keres a legjobban!
Szelepsapka színe a fontos;-) ,és nem a mechanikus zajok
Látom itt is megvan a téma helyi basszájba gyereke!
Nem, nem értek a motorokhoz, nem is akarok! De azt tudom, ha te egy produceri fórumon kérdeznél, és nem értenél hozzá, én inkább elmagyaráznám, és nem okoskodnék arra a bunkó fejemre, mint ahogy te tetted. Csörgés - csattogás: ha valaminek lehet szériahibája, hogy x alkatrész elromlik mindig, annak van hangja. Ahogy egy értelmes fórumtársad leírta, bizony hangosabb mint a honda. Ellenben mint egy rossz rasszista cigány, elkezdesz itt magyarázni, hogy Honda így, Honda úgy. Ha tényleg olyan okos lennél, mint amilyennek SZERETNÉL tűnni, rájöhettél volna, hogy ez egy viszonyítási alap. Mivel nekem a Honda az első nagy motorom. A fogyasztást meg csak úgy megkérdeztem, - jaj igen, tudom, ha valaki kérdez akk egyből ugranak rá az önmagukat zsenivé kinevező emberkék és osszák neki az okosabbnál okosabb hsz-eket - de, ha már te megengedted magadnak, hogy nagyképű legyél, én is: szerintem duplája a havi jövedelmem, mint neked, tehát leszarom a fogyasztást.
Egy szó, mint száz: tudom, hogy most erre valami marha kemény, iszonyat oltó dumát ki fogsz találni . De egyet ne felejts! Én itt kezdő vagyok, újonc. Egy - két társad lenyűgözően normális volt, segítőkész, korrekt. Azzal, hogy a TE pofázásod ilyen radikálisan csekély IQ szintre mutat, azzal nem csak magadat, de sajnos ezeket a normális embereket is égeted. További jó kapirgálást a szemétdombodon, te férfiállat
A többieknek köszönöm a felvilágosítást, és a segítséget!
Sziasztok!
Ha 18-20-án nem tudok motorozni az időjárás miatt akkor igen.
Látom"alakultok"
Március 25?

Lehet róla szó .
Az ilyenek szoktak végül felköszörült főtengelyes-5 w olajjal (tesco szgk)frissen feltöltött(a vevő-madár érkezése előtt 5 perccel) hondát
venni! -Milyen szépen jár,ez egy honda!

Halottál már új(2008-tol) honda 1000 rr-t járni?
Első Hring-es napra jön vki?


"És a km álláshoz képest nem drága?"

A legszebb gyöngyszemet meg kihagytam...
Atyaúúúúúristen. Szedd már össze magad ember!

De az. Drága. A km. álláshoz képest meg főleg. Anélkül meg kevésbé.