Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, úgynézki sikerült eladni a kisninját, ha tudsz, vagy van ismerős körödben valakinek van 2008as R6 piros-fehér eladnó rám csöröghetnél, szerencsére amiket neten néztem már mind eladták:(
Ólrájd!
Akkor egyedül támadok.
Sajnos nem jó! Az elmúlt hetek miatt feltorlódtak a feladatok és a hétvégén még el is utazom.
Leszedtem a generátordeklit, sajnos két-3 tekercs elég fekete. Aki húzta már le a mágnest, milyen menetemelkedésű csavarral sikerült?
Én kérek elnézést, h nem nézem percenként a sportmotort, meg azért is, hogy ha úton vagyok, akkor nem tudom az otthon lévő notimról feltölteni a képet...
Rodnan!

Gondolkodom egy most szerdai bemelegítésen. Érdekelne?
125€ (10körös verseny ) Sok motorozás.
Zema
Köszönöm,hogy feltetted a logót!
De legalább ne írtad volna,hogy Neked megvan.
Gumiért még el kell mennem, a gátlót este lemérem meg le is fényképezem. Ott van kiszerelve a garázsomban csak későn érek haza.
Gumiért még el kell mennem, a gátlót este lemérem meg le is fényképezem. Ott van kiszerelve a garázsomban csak későn érek haza.
Ok, akkor nyomjuk ketten! :-)
Meg tudná nekem valaki mérni a rn12 gyári kormánygátló szárának a hosszát meg a házának a hosszát.Nem vagyok otthon azéert kellene a segítség mert van 3 méretet lehet rendelni és nem tudom melyiket rendeljem.
Szia Nándi?Gumi ügybe éerdeklödnék,hogy nálad van-e már?Csütörtökön megyek haza 1 hét pihenő remélem esni fog egy hétig ne hogy tudjak motorozni egyet.Szar így tél után itt nézegetni hogy zugnak el a kocsi melett a paripák.Nem hangzik rosszul az a Rijeka tura.
Felőlem mehetünk ketten is.
Június közepén remélem már nem érek rá max. egy-egy napot. Ha mégis, akkor az azt jelenti, hogy a tavalyihoz hasonló szar idő van és nem megy a bolt. Terveztem tavaszra (még tavaly) egy Rijekát, túra+pálya, de az égiek másként intézték.
Szeptemberre viszont újratervezem. Két-három nap 1.nap oda, mondjuk egy plitvicei kitérővel. 2.nap pályázás ill. akit ez nem vonz az strandoljon v. motorozzon Isztrián v. amihez kedve van. 3. nap irány haza.
Pénteken megyek gumit szereltetni a Nagy-I. műhelyébe és megkérdezem, hogy jön-e. Tudok még másik két kaposvári srácról, akik ott lesznek, de én két vagy három fős csapatot díjaznék a legjobban, mert ugyebár motorozni megyünk nem pedig nézőnek!
Ha neked jön v.ki ismerősöd, tőlem lehet ő is harmadik vagy lenyomjuk ketten 3x20 percben. (ez majdnem olyan, mint a H.ringen egy délelőtt )
Hosszú volt a tél, csak már ott lennénk...
Tárgytalan.
A megoldás túlságosan egyszerű volt.
(www.yoshimura.hu)
Hali!

Érdeklődnék, hogy valaki forgalmaz-e Yoshimura kormányvég súlyokat.
Ha igen, akkor melyik cég. (Vagy ebay)?

http://www.phoenixnw.co.uk/yos...
Nem monte-negro,josh juni 10-14 évi futam.igaz pestről jó1900km de én gondolkodtam rajta..de lehet repülőkmáshová
Hali!

Regisztráltam én is. Nem félek hogy nem lehet csapatot indítani, bár a 60as csapatszám szerintem picit sok.
Lesz 3. csapattag?
Az extra tapadást én sem éreztem, de nekem 600RR-en és Gixer1000-esen is 2CT volt fent és nem éreztem hasonlót. Viszont nekem is kéne venni, pont éves 3* pálya és a többi közút gumit. Én BT002 vagy 003-ra gondoltam.
Szevasz Zotyó!

Feltámadtam, regisztráltam magam és olvastam, hogy 20 fok lesz 2-án!
Endurance csapatot ott regisztrálunk? Nem találtam a módját az oldalon, bár valsz. a 60 csapatban bőven elfér a maximális 150 motoros is!
Ez a Montenegró tényleg nem hoz lázba.
Személyes tapasztalat néhány típusról!
Pilot P. CT2 nekem nem jött be. 4000 km alatt lefutott és semmi extra tapadást nem éreztem cserébe, de ami a legjobban zavart, hogy 220-240 környékétől instabil lett a motor eleje. (mintha leszereltem volna a kormánygátlót) Ezt egyébként több más típusú motoron is tapasztalták, haveri körben pl. egy ZX-10-en.
Ezért ment a levesbe az első is. Jött a Bridgestone BT-016. Kurva jó lett vele a motor, tapad, 180-200 esőben is, amíg nem kopott. Ebből volt egy pár darab és átlag 6500 km-t mentem vele. Pályára korlátozottan alkalmas a marketingje ellenére. (én pl. elestem vele, bár nem vagyok biztos abban, hogy a gumi tehetett róla)
Ismeretségi körből egy tapasztalat: BT-003 Street. P.ringen motorozik vele egy haverom 2:10 és néha még az alatti időket is. Ez ugyan már egy pályagumi utcai kiadása tehát 4000 km-nél itt sem számíthatsz többre. Írt róla az Oncsik Z. a nyáron a Superbikeban és volt szerencsém látni az E.ringen, ahogy 1:20-at megy vele a CBR-rel (igaz elöl azért slicket rakott fel ő is)
Nekem ami a legjobban tetszett az utcai gumik közül, az a Pirelli Diablo Rosso . Ezt ha jól emlékszem, akkor tavaly ősszel viccesen olcsón adta a Full-Gas Bogláron. (65.000 környékén párban) Szóval választék az van bőven, de egy jó vágott slick még mindig párját ritkítja! (Ezzel a típussal motorozott a Lövey Ádám a Nordschleifén, szóval csak jó lehet ha egy S1000RR-en bevállalta. Igaz rá is baszott...)