Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsesz, most nézem szaki vagy! Futóműves szakira gondoltam...
Bárhová tekered, kurvára nem fog változni semmit, mert a te "problémádra" a csillapítással kell variálni!
Többit bízd szakira pár ezerért!
Üdv az uraknak ! Kérdésem lenne: 2006-os R1-en az első villa előfeszítést meddig szokás betekerni. Ma volt nálam egy srác,4 osztás látszik az előfeszítőn,kicsit meg gurítottam a gépet,és fékezésnél borzasztó nagyot süllyedt az eleje! Vagy ez ilyen,nem mentem még ezelőtt ezzel a típussal,de nekem kicsit ijesztő volt 200-ról satuzva,majdnem bekoppant az eleje! Az ilyen motort használók véleményét várnám,és előre is köszönöm !
Szia! Pont most írtam, nemrég kerültem ismét gépközelbe!
köszönöm a kulungot!
patika!
majd alkalomadtán nézz már rá a mail-edre!
Már nem de azért köszi.
Szép az új masinád.
mármint a fékpedál
Ok, tudom, le szokott érni máskor is! Egészen addig viszont a hátsó fékem is eléggé lefelé állt... Nem tudom, de annyira nem is foglalkoztat és az új fényezés is jobban tetszik!
Ja én a stabil 20 alatti időkben bízom! Délelőtt... Aztán a versenyen úgyis elgurul a pirula....
Gyári lábtartó ha leér nem igen esel el tőle. Fix-től esetleg.
Majd ellesem, hogy hogyan veszed! Alólam ott csúszott ki két éve és azóta sem tudom, mi volt az igazi oka. Menet végén BT-016 lehet elfáradt, de lehet, hogy a lábtartó ért le előbb és azért, vagy csak balfaszúl hamar nyitottam rá a gázt... Nagyon viszont nem törődök vele, mert van 17 másik kanyar, amin tudok fejlődni!
Tényleg, +van a gumid! Mikor jössz érte? Nagyon nem találsz otthon, de a Csilla odaadja csak érj ide péntek délig, mert elutazunk. (De nem ám a Pirellit viszed a garázsból! ) Ha mégsem érnél ide, akkor majd leteszem v.hol szóval hívj fel, ha ismét Magyarországon jársz!
Amúgy meg mit buzerálsz a kettesgolffal? Tudod milyen pinamágnessel járok és arra nem való a vonóhorog!
Én reménykedek egy 12-be de ha 15 alatt lesz akkor sem sírok majd (főleg hogy szar áttétellel megyek szar gumin)

Érdekes egy haver is a 2estől parázik, míg nekem az egyik kedvenc előzési helyem.
Hűűű, de jó lenne ez dinnyézni a nyáron, az ősszel megy csetézni, télen pedig fát lopni az erdőből! Ha meg gázolajos, akkor igazán fain kis járgány, mer' csak leszívom a kukásautót munka végén és már ingyé' is megy a taliga!
Aztán gumizzátok nekem rendesen fel a pályát szombatra, főleg a kettes kanyart, mert ott mindig félek!
(Az a gyerek, aki meg "támadni" szokott az olyan 1:58 körül is karistol szóval hajrá! )
Idén le kéne zugjak egyszer Szegedre.Nem voltam már 3 éve öreganyámnál,meg megnézném az új fürdöt.
Feketéböl halotas auto lett,fehér meg bemutató autó a cégnek.Ez már nem mercedes hanem Binz.
Ez most egy ilyen volt ilyen lett képgaléria a mercikről? mert akkor nem veszek tőled autót
Vagy inkább ez?
Nándi itt az új motorszállítod a golf helyett!
Köszi Nándi!
Másik, hogy erről a motorról tud valaki valamit? :http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r1-4411900 (tom hívjam fel, de hátha van valaki aki tud valami extrát:)