Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelj IQ bajnok!
Én meg ahhoz gratulálok, hogy ilyen hülyegyerek vagy.
Mennyit fogyaszt az R1. Miért ha 10-nél többet, akkor nem kell, vagy ha vki azt mondja 6-ot, akkor húúú de fasza, ha meg azt, hogy 12-t, akkor egy kalap szar motor? Vagy generális probléma a fogyasztás mértéke egy R1-nél? Minek keresel ezres motort, ha az a legfontosabb kérdésed? Miért, szerinted mennyit fogyaszt?
A másik okos kérdés, XY frodó azt hallotta, hogy húúú a yamaha zörög, kattog, hangos, szar. És aztán ide beírsz, hogy téééényleg zörög? Érthetsz a motorokhoz, kurvára. Én egyszer hallottam egy 25 éves bmw-t csörögni, zörögni. Nah akkor nem is kell többet béemvé, mert az olyan volt... Racionális, és objektív gyerek vagy... Menj oda, vigyél egy szerelőt, és hallgasd meg! Nem Gyúrcsók egyikünk se, hogy kézrátétellel gyógyítunk, és egy képről megállapítjuk, hogy hány mikronnyi fémforgács lehet az olajban... HA van még okos kérdésed, akkor azt még ma tedd fel, hogy holnap ne kelljen a lefáradni még egyszer...
De hidd el, jó neked a Honda!
A Yamaha szar, csörög, és sokat fogyaszt, nem jó.
Októberben én is hasonló döntés előtt álltam mint te, egy 2003-as szürke példány lett az eredménye.
Jézusom! Isten császárul elintézted, hogy letegyek a motorról. Köszi a figyelmeztetéseket... Akkor keresünk másik R1-t ! :) UI: mégegyszer kösz
Köszi a segítséget! Jövő héten sztem meg is lesem, aztán teszem fel a kis kérdéseimet...
Gratulálok eme rendkívül építő jellegű, készséges kommentedhez...
Szia! Korábban már én is szemeztem ezzel a motorral, de 30 perc internetezés után letettem róla. Megkerestem az eladót és a hozzászólásait elolvasgattam. Nem kenyerem megítélni senkit és semmit, lehet ez egy tökéletes motor, de amit láttam, az alapján nekem nem kellett. Kikerestem neked újra azokat a hozzászólásokat….
Aztán találtam egy videot is, ez se nagyon tetszett.

http://www.youtube.com/user/al...

Tudom, hogy ilyenkor gyorsan eltűnnek a video megosztókról a dolgok, ezért lementettem neked, a linkről letöltheted.

http://data.hu/get/3586920/Nem...

Nem ismerem az eladót, semmilyen rossz szándék nincs bennem, hogy lejárassam, vagy rosszindulatú legyek, csak úgy gondoltam szánok rá időt, hogy segítsek neked.

Remélem tudtam segíteni!
Akkor vegyél hondát, aztán hallgasd azt!
Én azt javaslom ha motort akarsz venni és ennyire parázol vigyél magaddal egy motorszerelőt dobj neki egy 20pézt hogy elmennyen veled és véleményezze a vasat .végszó bárki bármit mond itt a fórumon amig személyesen nemmentél oda a mocihoz kár is találgatni hogy mi lehet a baja vagy mi nem. belinkelted első ránézésre jó innentől kezdve meg oda kell menni azt kész .ha megnézted és hallottál valami szerinted valami oda nem illő hangot akkor irj és biztos lessz aki segít addig meg ne találgassunk uff
Az h hangosabb nem érdekel... Engem a zavaró "egészségtelen" hangok érdekelnek, h ezekben mennyire instabilabb a yamaha?
Aztmondom ha arra veszed a mocit hogy mellette ülve halgasd a motorhangot akkor hangosabb lehet mint a honda de ha felülsz kilóhatvannál kizárt hogy bármit is halljál .Amúgy meg honda és honda meg yamakka és yamakka közt is van külünmbség milyen volt a gazdája hogy hajtotta milyen olajjal szervizelte stb .ha kinézel egy motort oda kell menni megfigyuzni a gazdáját is azt ha jó megkell venni szerintem
Tény és való hogy nem a legcsendesebb motorok a Yamahák.
Hú emberek!
Most mondta haver, hogy a yamaha az "hangvilla és hogy csörög csattog mindegyik előbb utóbb hondáhozt képest baszni fogja a fülem" Ez mitől lehet? Motorozik régóta, nem szakember, de valamire csak alapozza az ilyen állítást. Bocs ha idegesítőek a kérdések, de ami nekem van honda az igen pöpec és nem akarok rosszabbat venni, de az r1 most szerelem első látásra
Nekem is ilyen volt a legszebb szin és forma a km állás korrekt évi 8000km teljesen elfogadható a kormánystabi,gumik bukógombák kipuff extrák kb használtan 120-130péz 850nem drága utcára jólesz a conti ne cseréld le
Bár az enyémbe 20000km-van,de ezek a mocik ennyiért mennek.
Normális.
Az egy gömbcsuklón keresztül mozog.
Ha merev lenne eltörne a dugattyú, vagy a rúd benne ilyen terheléseknél.
sziasztok,honapok ota hirdet valaki 2005-ös r-1 idomgarnitúrát,1napja levett mindent,tudtok elérhetőséget?lehet pont eladta,és lecsúsztam,de hátha...
És a km álláshoz képest nem drága?
A legjobb választás
nem fogsz benne csalódni.
Túl szép! Km nem gond, bírja. Ha megveszed,akkor rögtön gumicsere v.mi tapadósra,mert ez nem az R1 erejéhez való! Másik kommentre:igen, mozoghat a kormánygátló ez természetes.
Sziasztok! CBR 600-ról szeretnék egy R1-re váltani.
Kis segítséget kérnék. Van e valami tipikus dolog, amire illene odafigyelni, ha megveszem. Egy ilyen ezres gép mennyit fogyaszt tök átlagos menetdinamika mellett nem 160as utazótempónál. Ja és véleméynt is kérek, őt szemeltem ki:

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Ha tudtok esetleg mást ajánlani, akk linkeket szívesen fogadok. Üdv
Normális, legalább is azt hiszem
Üdv mindenkinek

Most vettem észre, hogy a kormánylengéscsillapító annak ellenére, hogy a rögzítőcsavarja teljesen be van húzva függőleges írányban 0,5 cm-t le-fel el lehet mozdítani. Ez természetes? A motort nemrég vettem, 2005-ös modell.
Sziasztok van egy 98 99 R1 re valo hátsó váznyúlvány idomom lámpával indexel .Ha esetleg valakit érdekel 20 000 ft.Üdv.
Ekkora hülyeséget még nem hallottam nekem volt 2004es R1 22000 km el adtam el nem forrt a viz most egy 2005ös van 4éve de ez is tök jó vegye meg nyugodtan ez a hiba egy hülyeség
Sziasztok! Egyik motoros Cimborám keres 1000-s motort. Talált egy 2004-től gyártott R1 modellt nyomott áron. Az interneten valahol találtam egy cikket, miszerint gyakori hiba ezeknél, hogy elkezdi forralni a vizet(nem városi araszolgatásban) majd kis idő múlva a vezérlőegység tönkremegy,ami javíthatatlan. A forralás is a már nem megfelelően dolgozó vez.egység miatt lehet. Kell ilyentől tartani? Tapasztalt vagy hallott valaki ilyet? Köszönettel!