Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Elirtam a méretét 56-os!
Helló!
Eladó a képen látható Dainese 54-es kétrészes Bőrruha!/ Szine ezüst,fekete,piros!
0620/3895969
Ok, úgy legyen!
A meteorológusok meg nem tudnak semmit, ezt már évek óta tapasztalom!
És már nem is igér napsütést, sőt havazás is előfordulhat.
Az igazság az, hogy idén még nem láttam a motort, a szerelőnél telelt át.
Elég sok átalakításon ment át, még várjuk az idomot, festés alatt van.
Egyedül azért nem vágok neki, az elég uncsi lenne.
Én úgy gondoltam hogy majd tárgyhéten regisztrálunk, mert a mostani előrejelzés addig még változik párszor. Elötte egyeztetünk és beregelem mindkettőnket.
Hogy áll a gép? Vigyázz ám az E.ringen, mert hamar túl gyors lesz oda az R1, de azért nagy élmény az is.
Euroring? Hmm, én úgy vagyok vele, ahogyan te állsz a H.ringgel. Olyan nekem, mintha egy csúnya nőt kellene megdugni. Bár sejthető, hogy a végén tetszene , de inkább várok még egy kicsit!
Írj, ha regelünk a Pancsinra, az is csak három hét!
(a végén azért csak bevallom, hogy mennék ám, de nekem oda-vissza 480km és ez kettesgolf+ufó+alföldi szar út )
Ha kész lesz a motorom, lehet megnézlek!
Szombaton 8 fok napsütést ígér.
Rajtam kívül senki nem érzi azt hogy kéne egyet veretni az euroringen?
Azt az április 28-at előjegyzem én is. Aztán majd ott eldöntöm újra hogy nem akarok a Hringre többet menni idén
Szia!
Nem hiszem hogy gond lenne a regisztrációval, mert biztos nem lesz 20 fok. Várjuk meg hogy alakul az időjárás. Nekem a SZ vagy a V a jobb. Már csak azért is mert P nincs verseny.
Szia Rodnan. A csütörtöki H.ringek ok-k lesznek csak az időjárás ne mondjon csütörtököt. A mocit még novemberben szétkaptam azóta ha van egy kis időm mindig csinálok rajta valamit.Amit eddig csináltam pplábtartó, hátsótelócsere fékfolyadék 5.1,légszürötakarítás,idomfestésjavitás, ami még érkezik egy pár felhajlós állítható kar,és ledindexes tükrök hát kb ennyi a projekt.
De jó neked, hogy ilyen ügyes vagy! Nekem is sorakoznak a garázsban az apró biz-baszok (gyorsgáz, kormány, fém fékcső) és talán még egy kamerát is fel kéne rakni, de ilyen hidegben el nem indulok vele a szerelőhöz én meg inkább nem vágok bele.
Miket változtattál az idei szezonra? Lábtartót, gátlót írtad. Design, egyéb finomság? Néztem a H.ringes napokat, idén is a csütörtök lesz a befutó!? Én talán az április 28-i napra felmegyek. Lényeg, hogy úgyis írok, mielőtt indulok...
Szia Zotyó!

Nekem a szombat és a vasárnap egyaránt jó ez 100%! Szólj, hogy melyiket célozzuk meg és javaslom regisztráljunk is mihamarabb (nem tudom, hogy mennyivel előtte lehet feliratkozni, de e-mailt attól még küldhetünk aztán legfeljebb írják, hogy szóljunk később) lévén ez az első alkalom idén és gondolom a "csóró" sógorok már csapatostul várják...
Hali skacok ma a nagy hébehóba kimentem a garagéba és bepattintottam egy 2008as hátsó gátlót a 2005ös R1be röpke 4óra alatt meg zsiroztam it olajoztam amott kezd összeállni a gépsárkány
Rodnan!
Téged érdekel akkor a március 18-20 közül egy nap. Ha igen melyik a P-SZo-V? Csak hogy tudjak tervezni
Szevasz!

Néhány kép a BT016-ról. Ha kell, akkor ugorj be a márciusi szabadságod alkalmával füredre és adom. Jó lesz ez még a fritzeknél!
Halihó!
Még ezek a race cuccok megmaradtak 2004-2006-os R1 hez!
LSL gátló 40Ft, PP lábtartó 45Ft, póthűtő 45Ft, K&N légszűrő 12Ft.
Vegyétek, vigyétek!
Most 50 dollár postával.item szám 330463262454
Nándi!Ebay.com nekem Cínai van 8000ft-ért.Igaz dolgoztam vele egy kicsit mire nekem tetszett.Csak a párna minőségén veszem észre a külömbséget.Meg valami szar 1k festékkel fujták le.Haverom is rendelt az r6-ra neki a szín is stimelt lehet én fogtam ki valami pénteki modelt.
OK.
Oké leesett.Van nekem eladó cuccom is és ott a cím.

Annyit kérnék,ha elküldted,dobj meg egy sms-el és akkor átmegyek Erikhez/Elekhez(Őt jobban ismerem)

Ha nincs baja:mélyebb karc,szivacs része nem sérült(ez fontos)stb-stb,akkor küldöm a pénzt,...vagy Erikkel,vagy ha átküldüd a számlaszámod akkor utalom oda a lét.
Isten útjai kifürkészhetetlenek. 3R1 et elkoptattam ismerek egy pár mátrai sast. Igaz én nem jártam csak átutazóban.