Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Azt nem tudok.
Nekem hátsó kerék kell.
Sziasztok!
Ha valakinek kell R1-hez cumó tudok rendelni.
-Irányjelzős hátsólámpa 12000
-Idomba szerelhető index 6000-
-Üléspúp 12000-től
-Eloxált fék-kuplung kar 15000-16000/pár(kétújas rövid vagy normál,kék,arany,fekete,ezüst,bordó,narancs szinben bordó vagy fekete állítóval)
Elérhatőségem az adatlapomon.
sziasztok!

fiat replika r1 nek nem tudja véletlenül a fehér szín pontos kódját?
sima fehér vagy gyönygyház?
köszi
szia ákos, ugyanitt idomba süllyesztett első indexek nincsenek véletlenül?egyébként engem érdekel, ha az én gyárim elmegy,de max 12E,ami belefér.
Porfestes
Hát Hringre nem tervezek, esetleg becsúszhat 1-2. De a Pringre megyek rendszeresen.


Ringre jössz idén, vagy csak Pancsi?
ááá a gixeresek azt gondolják mikor melléd állnak hogy: "bár nekem is lehetne egy ilyen gyönyörű gépem"
Akkor hagyom a faszba.
Ez is olyan, mint mikor a lámpánál állsz az új R1-el, beáll melléd a 10 éves gsxr, és néz át róla a csávó, hogy mi ciripel ilyen hangosan a blokkban...
A baj az a fémtisztítókkal hogy szép lesz de utánna sokkal hamarabb oxidálódik.
Nekem mindegyik R1-emen előjött, szinte pár mosás után.
Gondoltam veszel vmi króm, vagy fémtisztító pasztát, esetleg Sidol-t, aztán nekiesek. De lehet, h leszarom, vagy az is lehet, h nézek vmi rövidített rozsdamentes karokat.
Szerintem csak a csere oldja meg véglegesen. Az enyém volt polírozva de pikk-pakk visszajött. Aztán meg lesz@rtam.
Teendő?
Van.
Van valaki akinek a fék/kuplungkar mattult, elvesztette a fényét, és oxidáció / enyhe vakrozsda jött elő rajta?
Értem én,jogos
Mi egy amerikai motoros áruháztól rendelünk,FZ6-ra.Ezen kívül R1-re és CBR600RR-re van akcióban,ezért gondoltam hogy beírom,hátha valakinek szüksége lenne rá.
Enyem nèmet ebayos es szupi
Annyira tetszik az offod, hogy reklámozni foglak! Tényleg, komolyan!
Volt ugyanis itt már vagy fél éve egy tutilámpa nevű srác (aki már engem is jót átb...ott a kurva LED-es cuccaival) és reklámozta "akciósan" olyan 25-30 körül a LED-es hátsó lámpát.
Erre Zema jól lebaszta, hogy ember 25 ropi és még akciósnak nevezed!? ...mire ő megsértődött és azóta sem barátkozik velünk mindnyájunk nagy bánatára...
Szóval én rögtön vennék ennyiért csak kiábrándultam ezekből a "gyári helyett kínait felárért" cuccokból...
Na akkor most sem fogok sokat ellesni tőled max. az első egynéhány kanyart.
Májusra én is igyekszem mutatni v.mi 2011-es formát.
Leslie,

Jók mondod!
Még annyit tennék hozzá, hogy amelyik motoron van closed-loop, ott is csak 20% gázállásig és azon belül pedig általában csak fél fordulatszám tartományig "dolgozik" (kivétel a BMW, ott 60%-ig)
Sziasztok.
Ha valakinek szüksége lenne ledes,irányjelzős hátsó lámpára az jelezze. 2004-2006 és 2009-2010 évjárathoz. 10 és 13ezer magyar pénz körül lenne.
Köszi!
Ha nagyon enné, akkor én biztosan valami olcsóbbat tennék bele. A Power 1 Racing azért nem olcsó cucc. Ráadásul nem is igényli.
Komoly szellemi felkészülést folytatok úgyhogy az első napra a cél a 12.
Ha nem megyek 17 alá akkor abbahagyom mielőtt elkezdődne igazán.