Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állítsd át mérföld/órára.
amcsi mocik nincsenek tiltva, de ago tuti tudja
amugy dobj 1 kepet män
hova lett a jozsi rolla?bontoban tuti 2x dragabb mind a kereskedesben ahol vetted.
helyileg hol van a kereskedö?
USA.-bol jott,nem hiszem, hogy gyari tiltas lenne.Valtoztatva csak a kipufogo lett(Akrapovic)
Tán véletlenül nem egy Japán piacra szánt motort vettél? Azok vannak gyárilag leszabályozva 180-nál. (Gondolom a 190 is belefér).
Sziasztok! 2009-es R1-em van es az a problemam ,hogy a motor 190km/h nal letilt es nem megy tobbet.Fordulatszam nem befolyasolja a letiltast,mert ezt a sebesseget elerve akar harmadikban is letilt magas fordulaton,mivel ott ertem el ezt a sebesseget(190km/h).
Masik kerdes?: Hideginditasnal eros kopogast, zorgest hallok a blokbol de ez hamar megszunik(par masodperc), inditas utan hirtelen gazadasnal ismet elofordul majd ezek utan barmekkora gazra szepen reagal.Melegen nem tapasztalhato ez a hang az inditas utan.Tudna nekem valaki segiteni?Elore is koszi.
BÚÉK mindenkinek!

Keresnék 1db jobb oldali gyári kipufogóra csavarozható "hővédő" lemezt/burkolatot. (Képen piros nyíllal jelöltem).
Az eladónál maradt, és lassan 1 éve kérem, hogy küldje el postán. Meguntam. (A gyári kiput dobozban hoztam el, és később vettem észre hogy ez a lemez hiányzik a jobb oldali dobról).

Olyan színű kéne mint a képen van; 2005-ös Silver Tech-re való.

Thx!
B.U.É.K.!Minden R1 fórum tagnak.
Ja minden R1esnek és motorosnak akinek nincs ki a négy kereke B.U.É.K.
lehet kapni hozzá ültetőszettet a kutyacsntot kell kicserélni a www.buyunlimited.us oldalon keresgélj
Wikipedia szerint 18mm-el magasabb. 818mmlink
sziasztok
valaki remélem tud nekem segiteni.
olyan kérdésem lenne h a 1999 es r1 és a 2002 es az ujabb idomos r1 között az üllés magasság változott e ?
válaszokat elöre is köszönöm
Jó lenne már fent csapatni!
16000Ft a szett.Kék,fekete,ezüst,arany,bordó és narancs színben van,fekete vagy bordó állítóval.(6 fokozatban állítható)
Akkor majd beszélünk róla.
Mondasz egy árat,alkudni nem szoktam.
Ha megfeleő,akkor kell.
A Mátrában úgyis összefutunk.
Hy

Ja-ja,csak dísznek jó.
Bár az a helyzet,hogy azt sem tudom,hogy a kuplungot hány újjal szoktam húzni.(soha nem figyeltem még)
Nem is biztos,hogy Nekem ez a kétújjas jó,mert lehet,hogy kényelmetlen lenne,kuplung oldalon.
Az elsőféket tuti,hogy csak egyújjal húzom,...az tuti jó.

De függetlenül ettől,fogok venni,mert mindig is tetszettek ezek a kicsi ügyes karok.
Csak nem kelljen semmit fúrni-faragni,fölteszem és az úgy álljon ahogy kell.Ha valamit esetleg reszelgetni kellene,mert nem jól áll,akkor inkább kidobom.És akkor nagyon mérges leszek.

Meg 28 pézt nem adok érte,...sőt a fele jó,,,,ha nem,akkor nem.

Köszönöm az infót
Szia!
Én árulom ezeket a fékkarokat.Saját mocimra is rövidet vettem és nekem jobban bejön mint a hosszú.GSXR-re vettek több párat ,cbr-hez, RSV-hez,banditra,R-6 hoz és mindenkinek tetszett.Majd tavaszal meglátod a gixeremen a Mátrában.
szia Chriss nekem van ilyen a mocin,disznek jó,dögös 28-pénz volt
hy
van akinel az optika van akinel a teljesitmeny,
mivel optika mar van, ezert a teljesitmenyen van a lenyeg,ezert mondtam hogy felesleges O22]
vacak utanzat

ez jobb.de sajat fotot nem talalom

toceperformance.com
Szia Zsolt

Igazad van,de ezzel az erővel minden fölösleges
PC,slip-on,"Y"stb-stb...
pazzo
jo draga,nagyon szep,felesleges legyünk mar öszintek,amugy regi szetszed uj berak azt pussz
amugy buek mindenkinek
Furcsaság?
hy!
Segítsetek légyszi, ha valaki meg tudná mondani a bukó gombám típusát és a pótlási lehetőségeket, mert hiányos lett a készletem
Sziasztok!
Utólag is:
Kellemes karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Infógyűjtés,tapasztalat jótanács:
Urak!
Rendelt már Valaki közületek ilyen vagy hasonló fék/kuplungkart,kétujjasat?