Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit tettel fel?
Zema a topikunk nolcse:-) haleluja
Szia Chriss!

Nem nagyon köt le a fórumozgatás, néha megnézem ki-mit okoskodik, aztán ennyi. Ahogy "öregszem" egyre inkább felértékelődik a szabadidő hasznos eltöltésének a kérdése, így ha van időm nem a net, vagy a fórum előtt akarom tölteni, hanem máshol / mással.

Motor marad 2011-re is, minek cserélgessem? Semmi baja, jól néz ki, szeretem, tavaly ugye a kéztörésem miatt nem tudtam motorozni csak párezer km-t, és még mindig nagyon kevés km. van benne, sokat költöttem rá, sok cucc van rajta, meg még garis is. Nem akarom eladni. Télen pár dolog felkerült a 19-esre, azt hiszem mást már nem fogok venni / költeni rá. Még egy valamit akarok, bukógombákat a villaszárakra, aztán ennyi.

A 09-10-11-es szériát kihagyom, majd megnézem milyen lesz a 2012-es, és talán akkor, azt. Vagy ha nem tetszik, akkor veszek jövőre egy ideit, mikor kijön az új. De ez a kérdés most nem téma nálam.

Edzés megy, 4-5 kilót fogytam, mindennap futok, úgyhogy márciusban jó kondival indul a szezon. Pénzt is raktam el, úh nem lesz akadálya, hogy megint legyen egy 15,000 km-es szezon.

Nagyjából ez van velem. Nálad?
Én sem értem!
Szia Zema

Mi a helyzet Veled?
Nem nagyon szoktál irogatni.
Motor?Csere lessz?
Pályázás,..mesélj.
Ha van kedved!
Wasmakogsz?
űdv! nincs tőltésem zárlatos az állorész.az a gondom,hogy nem jőn le a lendkerék kető lehuzo már szét tőrőt 12.9 anyag-bol lett esztergálva.valakinek tipp?ja és melegitetem is.kősz.
És kész van már a kéró?
Pohi

Próbáltalak hívni délután az 554-es számon.
Ki volt/van kapcsolva.
Szert tennék egy jó versenykesztyűre,ha van még,vagy ha rendelsz még.
Dehogynem.....építőanyagot.
Az-az, elírtam.
Nah, hogy áll az R1 tiltás kiiktató okosság?
Kell tesztmotor hozzá?
Zema...

.. inkább Déczi
Szia Csak szüz blokk van!nincs hozzá semmi elektronika! amugy 5000km-körül van a blokkba! 06-30 447 1579
Bocs, elérhetőség?
Mennyi van a blokkban? (km) Esetleg érdekelne minden elektronikával egészen a gyújtáskapcsolóig.
oks,megnézem majd! Köszi! Nem vettél még semmit az r1 ota?
ha húzgáltatod akkor jobban fog esni. és a fekvését is tudod állítani közben.
"Leülsz a bemelegített motor mellé és húzgálod" Meg ha jól esik!?
Leülsz a bemelegített motor mellé és húzgálod a gázt. Látni fogod, hol nyit az exup. Nekem el volt állítódva kicsit annó így magasabb fordulaton sem nyitott ki teljesen. Állítgattam a bovdeneken ami huzigálja és sokkal jobb lett a gép. Rá kell jönni a logokájára szépen össze kell hangolni.
Sziasztok Urak !

Elképzelhető,hogy ez a színkódtáblázat az RN12-é?

Azért is kérdem,mert nem tudom,hogy van-e eltérés esetleg a 12 és 19 közt.(bár gondolom ha van is,elenyésző)
Fújatni akarom a hátsó"sárvédőmet"és jó lenne valamennyire eltalálni a színt.
Sziasztok Eladó egy 2005-ös R1 blokk és Váz minden magyar papírral törzskönyv Forgalmi rendszám!
El irtam,bocs.kisebbet,szoktak tenni előre.

Más.
Meg köszönném ha valaki tudna valami infót,mondani a másodlagos levegörendszeről, (Secundari Air .... mitudom én mi)
Az enyém a garázsba lóg egy reklám szatyorba.A helye meg le van dugózva a motoron.:)
Jó volna tudni hogy mire való,van e valami konkrét haszna.
A legolcsóbb tunning a játék a fogaskerekekkel. Viszont cserébe hihetetlen hatást lehet elérni vele. Amennyiben rendszert tesz rá az ember az egy min 300ezres történet (de inkább 500). Az áttétel módosítása 20 ezer és sokkal komolyabb erdményt lehet elérni vele.
Most jó,bár nem mentem vele,de jó a hangja és jól veszi a fordulatot!
Az 1 foggal kisebb.