Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha érdekel írj rám..

speede85@gmail.com

be is rakom nálam...
gabikar1,

mert "zárva tartotta" a kipuffot és azért...
Ágó!Értem csak volt egy olyan hogy fogaskerék eltört az exup motorban,és 4ezres fordulat fölé nem pörgött!Csak azért mondtam hogy nem működik......asszem
Tudom.Már próbálgattam!
jocee01,

Egy karbis motort is be kell állítani, főleg a JetKit van benne. Ha csak simán bele van rakva, nem sokat ér....
gabikar1,

Az exup motor is ki lehet venne, csak akkor kell egy exup motor kiiktató hozzá.
Amugy exup motor nélkül is beindul, csak dob egy FI hivbát.
Akkor jó az a kis kütyü. Hm
Tényleg olyan! Lehetne egy kicsit hangosabb is hogy a vénasszonyoknak eszébe se jusson kitopogni elém!
ugyan ilyen dobom van mint neked :D
Szia!

Én a motort csak gyorsulásra használom szinte.... időben volt hatása, és mikor elolvastam a teljes angol leírását végre jól be is lett állítva a gázreakció állítást vettem észre nagyon.... sokkal reakciósabb lett, majdnem mint egy gixxer
Hát szerintem hengerfej tömítés lehet a baj, mert ezt a vízforralást akkor szokta csinálni ha beledolgoz a henger nyomása a víztérbe!Ha már vízpumpát meg mindent kicseréltél. Lenne nekem is egy kérdésem: milyen a tbrs juice box? Érezhető a hatása?
Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom, hogy a 2005 yamaha r1-em rendszeresen felforralja a vízet, a túlnyomó tartályban bugyog a víz, és mindig kinyom alul valamennyit...
Néztem, hogy nem e olajos, de nem.
Néztem a hűtő sapkánál is, hogy mikor jár a motor és rángatom a szarvát bugyog-e, de ez sem...
Olaj szép zöld mint szokott lenni...
Cseréltem már az olaj/vízpumpát, és a teljes csőhálozatott termosszal..

Rendszeresen 108-fokos ,venti 103/104 körül kapcsol be..

Elviszem szerelőhöz, csak nem szeretném ha valami apróság miatt, lerántanának 50.000-el...

Előre is köszönöm.
Szia!Nagy különbség van,érdemes vissza köttetni,alsó tartományban sokkal erősebb lessz.Ráadásul pont a 98-99-es évjáratra mondják,hogy alul is nagyon erős.
Vagy Zotyónak van igaza, vagy a karbis eleve más, és nagyobb a különbség. A 06-oson, meg a jelenlegin is mentem exuppal, és anélkül, és nem volt érezhető különbség. Lehet, h azért amit Zotyó mond, nem 6,000-en használom a motort, vagy azért, mert egész egyszerűen nem érezhető. amikor Ágó a pc-t állította meg, akkor kérdezte, h mi legyen az exuppal, mert az is mind1 ha benne van, meg az is ha nincs. Úgyhogy én maradok az eredeti álláspontomnál, h nincs különbség.
Most abban az egy másodpercben amíg alacsony fordulaton van nem mindegy hogy megy?
Úgy kaptam:

Karácsony van jó kajával megtömve a hasam,
kimegyek a garázsba megnézem a vasam.
Csorgatom a nyálam elmennék egy körre,
bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre.
Kurvára várom már a nyarat,
kínomban zabálok még egy kis halat.
És ezt addig-addig csinálom,
míg az egészet sugárban kihányom.
Azt mondom én neked motoros barátom,
motorozás nélkül szart sem ér a Karácsony!

Az exup hiányt nagyon is észre lehet venni pont úgy ahogy az előzményben írtad ,alól fos teljesítmény!Azért vagyok ennyire biztos benne mert egyszer ráraktam az enyémre egy sport rendszert és nem volt hozzátekerve a karbi, alól mint egy 6kilós!
Az előző tulaja a motornak rendelt hozzá Dynojet kit-et és ki is cserélte egy két dolgot a karbikban! Akkor lehet hogy inkább itt kéne keresnem a hibát?
Ott nem az a gond. Nem hiszem, h észrevennéd a különbséget exup-pal, és anélkül. Visszarakod attól ne várj csodát.
Kellemes ünnepeket csumikáim
Boldog karácsonyt R1 fórum!
Boldog karácsonyt mindenkinek...
Köszönöm szépen!
Kellemes Ünnepeket!
szia!kell hozzá a leömlőbe a szelep, illetve két db bovden az exup motor meg benne kell hogy legyen a motorba, mert anélkül nem megy!Beállítást ha nem vagy jártas akkor érdemes szerelőhöz vinni!Azt hiszem a 2000-é jó bele ,de azért utána lehet járni.Itt az van www.starbike.eoldal.hu
Sziasztok,

Látom van itt pár szakértő!
Segítséget és tanácsot szeretnék kérni!
Idén vásároltam egy 1998-as évjáratú R1-et. Sajnos az exupot kiszerelték belőle és nem is kaptam meg hozzá. Abban szeretnék segítséget kérni hogyha vissza szeretném köttetni akkor mik kellenek hozzá és miket kell esetleg beállítani hogy rendesen működjön.
Sajnos nálam is az a jelenség hogy alacsony fordulaton gyenge a motor. Ezen szeretnék javítani.
És még valami ha valaki tud esetleg olajbetöltő csavart R1-re az írjon!
lapinjozsef@freemail.hu
Köszönöm!