Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legalább nem felejted el a pályákat, tudod menet közben is nézegetni, h a sikán után, most akkor balos, vagy jobbos jön...!
A piros pöttyök az esések?
ki nem tudja mi legyen a karácsonyi ajándék:

www.motoros-polo.hu
Szevasz Koma.
Nagyon ötletes a festés külön gratula a Rodnan felirathoz.már csak 3hónap és góóó
yamaha r1 hez 02 03 as évjárathoz uj alapozott idomok eladók mélyen ár alatt olcsón.. akit érdekel reeeman@freemail.hu sziasztok
Alakul az R1!
Az első kép az eredeti 2006-os matricázása (köszi a képet Chriss) a következők pedig ma készültek el. Az apróbb módosításokat (pl. a fekete vonal vastagsága) az indokolta, hogy a tankon maradt a 2004-es matrica vége és csupán ezért nem akartam azt is festetni. Most passzol.
...és persze a pályák...
köszönöm a segítséget....jó látni hogy ilyen r1es összetartás is létezik...
Akkó én is elmondom a tapasztalatomat.
nekem gyári yamahás ixs kétrészesem van 2003óta és már vagy 5ször estem vele a ringen de még nem szakadt ki .csak csúszássérült lett . a havernak arleness van első esése alkalmával szétszakadt a vállánál.más a varrása a ruhának bár lehet ez nem mérvadó. lehet hogy esni is tudni kell
Azért dobtam fel a képet hogy kb ilyenbe kell gondolkozni a konzolt szerintem csak ujjat tudsz venni én a corsarónál vettem annó meg a gátlót is. szerintem érdeklődj náluk
Látom jó témát dobtam fel
Nekem a lényeg a kényelem, feltételezem, hogy minden ruha megvéd a csúszástól.
Az Arlen Ness nyomott itt-ott, meg már kicsi is...
Nekem osztrák Racer bőröm van comboba kb egy százas.
Panncsin(elvileg legdurrvább aszfalt itthon) kb 45-50 méter csúszás után közepes kopás és ennyi. Utánna is használható maradt.
Ilyen tapasztalatom nincs.
Nem tudom, hogy egy ugyanilyen perec után egy Vanucci hogyan nézne ki. Nem is akarom megtudni.
Mindenesetre ez az olcsó Probiker 1,2 mm-es bőrből van, mindenhol dupla varrással. A 4-szer ennyibe kerülő Vanucci meg 0,8 - 1,1 mm-es bőrből van összerakva.
Szerintem ahol ez szakad, a többi is szakad.
Nem valószínű, hogy a cérna "erősségén" spóroltak.
az a baj sokat nem látni rajta de azért köszönöm a segítséget!
Sajna nem jó mert a 02-03 ason nincs gyárilag venni kell egy konzolt aztán használtan bele valamilyent öhlins hyperpro lsl stb dobok fel képet hátha segít az enyém így nézett ki.

a pénz nagyon jó érte, de nem fog rá stimmelni szerintem!
tudsz esetleg egy fotót küldeni hátha
de aki ismeri a tipust szerintem lesz olyan kedves és megírja hogy jó e rá
2004-06 évjáratra valóm van, nem tudom az jó lehet-e Neked.
15 pénz
Én is ezt hittem idáig....bocs ,hogy bele vau. Ezek a probiker, roleff meg ilyen szarok nem jók semmire! Én a ringen az egyesből kifele fikáztam eggyet legutóbb a zsir ujj ruhába ,ami az emlitett kategoriákba tartozik. Csusztam kb 40 métert. A könyökem szétszakadt, vállam is.... ezeket ugy varrták rajtam össze! Akkor a ruha szerinted hogy nézett ki?
Az összes varrásnál szétszakadt!
Alóaló tisztelet mindenkinek!

yamaha r1 2002-2003 kormányteleszkóp kerestetik...a ujjra nincs píz így maradt a használt!
ha valaki tud kérem jelezze aztán persze kitaláunk rá egy baráti árat 1200 és 1290 forint között
üdv
"160-al belerongyolok a fába" ellen valószínűleg nem véd meg.
Én optimista vagyok. A bogarak ellen vettem.
Na végre egy normális ember! Nem ez a:"nekem kettő is van,kenguru meg teve,nagyon szupcsi az egyik 400e volt a másik 500" ,ja és nem akcióban mert az a pórnépnek való! Májergusztik.
Ha elcsúszol úgyanúgy megvéd a 60e-res,a májer meg csak nyávog,hogy ő fel nem veszi a horzsoltat most mi legyen?Apu sem úgy adja a pénzt már mint régen!
Én 190cm és 92 kg vagyok, és 58-as ruhám van.
Olcsó (199Euro), PROBIKER PRX-4:

Kényelmes, nem vág sehol de nem is lötyög rajtam.
Ennél olcsóbb új bőrruha szerintem nincs.
Rengeteg. Össze sem tudom hasonlítani,sokkal kényelmesebb,puhább a bőr, nem szorít itt-ott (már mikor jó súlyban vagyok). Komolyabb anyag,igényesebb varrás,jobban illeszkedő protektorok.
Van különbség a kettő között, megérte váltani?
Spyke.Euromotor.Nagyon jó akciói vannak.120e ért simán van 2 részes vattaúj.
És KB ugyanúgy jön ki pénzben ha nem egyforma méretű a nadrág és a kabát.
58-as kabát 113 KG-mra felmegy.(éppen úgyhogy a karácsonyi menű legelés a kertben)Úgyhogy elég jó a méretezése.
Berik/arlen ruhákat inkább lepkesúlyúakra trvezik nem embei méretekre.
Boccs hogy beleszóltam.