Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg e-mailt vagy telefonszámot kérhetek? Lehet hogy érdekelne! e-mailem: alex_szemenyei@freemail.hu
szia. a következők: faridom, 2 oldalidom, 2 alsóidom, tankidom, a két ülés alatti hosszú idom, (plexi használt de jó állapotu ) ennyi.
Sziasztok!

Lenne egy gyári Yamahás kabátom eladó .

XL-es méret, 180-185 cm, és 90kg méretű emberre jó
Szinte új...
20 pénz az ára
Túl sokat nem kellene visszaolvasnod...

Vör7[23036] január 28. 14:45üdv. eladó yamaha r1, 2005 évj.-hoz a képen látható eredeti új idomok, csak amik a képen vannak más nincs. fix ár 90 eft 0620/992-4528


válasz erre
Valaki nem tud esetleg gyári idomszettet 05-ös R1-re? Interneten mindenhol csak utángyártottat találok :/
Hali! Konkrétan milyen idomok vannak meg a 2005-ös idomok közül?
köszönöm a választ
Szokott ide hirdetni egy tekercselő, keresd meg szerintem!

Üdvözlök minden motorost!
Tekercselek minden típushoz generátort, önindítót!
Több R1-hez is javítottam már! A munkámra egy éves feltétlen jótállást vállalok!
Most még szezon előtti áron javítok.
A hibás tekercseket az alábbi címre küldd el postai úton:
Dóka Sándor
Ózd
Gábor Áron utca 11.
3600
További részletek itt:
http://indukcio.uw.hu
Hívj bátran hétvégén is: 06 30 262 5500
szevasztok nekem 2002-2003 R1 modellem van nincs töltésem ,a töltő tekercs lett zárlatos esetleg van-e valakinek ilyen eladó,és tanácsot szeretnék kérni,hogy a forgó részt hogyan tudnánk leszerelni a főtengelyről mert nem igazán akar mozdulni,lehet van valami trükkje?
Aha!
És mi volt a különbség?
Nem jó.
Volt nálam egy 05-ös első kerék, és nem passzolt.
Az enyém 07es és a 04-06-ban sem vagyok biztos.
A szaki akit meg akarok kérdezni az meg b@szik válaszolni.
Az elég gáz ha yamakka se tudja hogy passzol e a tiedbe ha nem ez a modelled van sanszos hogy nem .Kétévente volt modellváltás és mindeggyiknek másképp néz ki a hátsókerék lehet a tengelyátmérő sem ua meg a féktárcsa helyzete sem stb Szerintem ha valamelyik ismerősődnek van paypal ja hozasd be a neked megfelelőt80-140usd ig van a neten 04-06hoz.
Kösssz!
Majd utánna járok hogy jó-e ez nekem. A Yamakkáék nem tudták megmondani.
Ebay-t is nézegetem de oda meg a buzi paypal kéne.
sziasztok!valaki nem tud véletlen 2002-2003 as r1 hez jó állapotu hengerfejet kevés kilóméterrel,vagy pedig uj szelepeket ólcsóbban?köszönöm!
Nekem meg első.
eladó 2005-ös r1-hez eredeti új idomok ,csak amik a képen látszanak. egybe 99 eft. 0620/992-4528 ugyanitt 2000 , r1 alkatrészek.
Az apróban hirdetnek eggyet attól függ neked melyik évjárat kell én az ebayről rendeltem 04-06hoz 40péz volt bepostázva usaból
Köszönöm.
figyeld a ebayt
Szia!
Tudok ahoz is és 2007-08-hoz is.
Szega
2003-as R1 hez is tudsz ilyen cuccokat?
Biga.
Hát ez az!
Senki se tud.

Üdv