Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor előkeresem a maradék eurómat, aztán hajrá a Stardesign féle nap, csak be ne menj ismét a 2.17 alá transzpontderestül!
Jó lesz az most is, csak időnként tegyél rá egy keveset! '98-as valsz. csipegeti már mindet, de ez nem akkora gond...
Sziasztok!

Kis segítségre van szükségem!
1998-as R1-em olajcsere előtt áll. Tavalyi szezonban Castrol Power1 Racing 4T 10W50 motorolaj volt benne de ezt eléggé eszegette.
Mit javasoltok, milyen olajat érdemes bele tenni? Kinek van ilyen téren tapasztalata?
Előre is köszi!
Nem akarok hülyeséget mondani, ha jól emlékszem párezer ft per hó.
Én a márc 18-20 hétvégére tervezek a Stardesignra. Én veszek megint bérletet azt hiszem. Idén 25+ÁFa (előre 20+ Áfa) ez van a honlapon. Jaja Endurancera kéne egy csapat. Nekem jó a 2 fős is(ha 2órás). De nekem mindegy hogy megy a csapattárs, nem érdekel a végső helyezés.
Szia.
Mennyibe kerülne a motortárolás a Pannonia ringen?
Yeti törölve, ha így marad az idő.
Áprilisban a 2-i napra készülök, össze kéne hozni rá egy endurance csapatot. Valószínűleg el tudom csalni a Nagy-I.-t (szeptemberben ő volt a gixxerrel és k...va jól megy, csak már ritkán, de anno még oktatott is a P.ringen) Ha ezt mondjuk elmosná az eső, akkor célzom a 3-át. Néztem a naptárat, menni fog a május 4. is, de jó lenne előtte még v.mikor márciusban edzeni egy másik szervezőnek a napján.
Mit tudsz a fizetésről? (lehet, hogy kiírta az András, de most csak rápillantottam az oldalra) Előre az idén nem fizetek senkinek, mert tavaly közel hat számjegyű összeget sikerült így kidobnom az ablakon...
Áprilisban a 2 naposra(Phoenix) jössz majd?
A koponyeg már havazást ígér 20-ra
Hali mindenkinek!

Eladó a képeken látható Yamaha R1 (2004-2006-ig) MRA első plexi, hibátlan állapotban.
További infó: hajerotto@freemail.hu vagy 06 30 479 45 21
Hallo mindenki!

2003as r1hez kellene nekem tanklefogatófül(gyári nem eszkábált)és még mindig egy kormánygátló!ezek nélkül nem tudom ide felfényképezni a mocit:( tegnap ellenőriztem szelephézagot, vezműláncot és kuplungot...hálaistennek minden gyári értéken belül van most ugy néz ki szegényem mint egy bicikli, ha valakit érdekel töltök fel róla képet, illetve szerelés közben is fényképeztem...ugy néz ki az exup cicergést orvosolni tudom, ha megvan a bevállt gyógymód és érdekel valakit szivesen segitek benne...
köszi:)
Üdv. Érdekelne 2003-as R1re utcai full idomgarnitúra,(esetleg lámpákkal ,műszerfallal együtt). A szín nem érdekel. Válaszokat várom a következő telefonszámon: 0630-575-85-54
faingoes@hotmail.com
Előre is köszönöm.
Üdv!

Száraz aszfalt és min. 6-8 fok, a többi már megvan!
Necces idő esetén is elindulok(az időkép most pont jót ír), viszem fateromat is, aki hasonló pasas mint a te apád. Aztán ha a dolgok úgy alakulnának, hogy délben még mindig reménytelen, akkor hazának veszem az irányt, de megállok Hévizen és estig áztatunk meg kimasszíroztatom a nap fáradalmait, szóval itthon biztos nem maradok.
A számod mindig elfelejtetem elkérni, azt megírhatnád a nandor@ketszeri.hu-ra!

Amúgy eddig a Yetik történetében minden évben jól sikerült a nap, kiv. tavaly a 30 cm hó.
Szevasz!

Nemrég láttam meg, hogy kerestél, gondolom a család nem örülne ha ilyenkor telefonálnék. (Bár a Csabáékkal ennél később hívtatok, hogy menjek, mert kurvára motorozhatnékotok van... )
Szóval gyári szűrőm van, amit tavaly nyáron eltettem a K&N dobozába és azóta is a garázsban lapul. Nem szokásom kidobni ezeket a már felesleges alkatrészeket, mert többször bebizonyosodott, hogy v.kinek még jól jöhet. Természetesen ingyen a tiéd, de én holnap délben elutazom egy pár napra, ezért vagy délelőtt kell jönnöd Kaposfüredre vagy hétfőn beviszem a Mekibe és ott megkapod bármelyik nap, akkor is ha éppen nem vagyok ott.
Kaját meg adok Igalban csak várj április közepéig, akkor talán már látunk egy-két bikinis macát is!
Sir!

Mik azok a minimum kritériumok amik kellenek neked a 20-i Yeti induláshoz?
Akkor most komolyan milyen szűrőd van mennyiért meg mikor vehető át! Akkor hagylak a P.Ringen nyerni ha a sajtburger is ajándék!
Üdv,
1. Ha elolvasod a saját mondatod, akkor, ha a második fele igaz, az első fele (sok levegőt kap) kizárt - vagy fordítva. Vagy nem? ;)

2. A befecskendezési rendszerek alapvetően kétfélék lehetnek: closed-loop v. open-loop, ha már azt nem tudjuk, hogy a gép amiről beszélünk, melyik fajta, kár is ötölni, hogy korrigál-e a vezérlőegység a kipufogógáz oxigéntartalma alapján. Persze a kipufogóhoz adagolt, utánégést segítő levegőrendszer sejteti, hogy bármiféle szonda ami oxigént mér, képtelen volna pontosan ellátni a feladatát (ahogy a fékpadi beállításhoz használatos szonda miatt is ki kell iktatni a szekunder levegőt, ugye?), innen viszont a closed loop elvű motorvezérlés kiesik (ekkora volumenű szériatermék esetén). Amit rosszul írtam laikus lévén, azt majd a nagyobb tudásúak kijavítják.
Dorottyát viheted, úgyis bukósisakot kért a jézuskától!
A 4 sajt meg egy ezres lesz!
Nem érted Brada! Itt nem a kaja a lényeg, hanem a gimis lánykák, akik gejednek a motorosokra!
Nagymenübe kérjed . A légszürőből nekem 2004óta BMC van benne és nem szar meg kell nézni meik occóbb v jobb.
A komámnak kellene az R1 be.Csak akkor hozom el ingyen ha adsz hozzá legalább 4 sajtburgert!
Minek az neked!? Vettél végre egy normális motort és nem is újságolod!?
Sikitől kb. ugyanennyiért vettem még a nyáron én is. Ha csak javítasz v.mit és kell egy R1 légszűrő, akkor nekem a garázsban van egy, azt viheted ingyen. (adok hozzá K&N matricákat is
)
Sziasztok !
Hátha érdekel valakit :
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Azzal kapcsolatban amit küldtél....