Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah, az csak volt,azt 70ért vettem kb...úgy 2005-6 körül.
Most Dainese van.
Én a képeden láttam egy kék Arlen Nesset, arra gondoltam, azon belül nem tom milyen, de megnézem, ha gondolod.
2006, 299 helyett 175. Akkor ezzel spec átbasztak.
De én baromira szeretem.
T-Age. Ha neked is ez van.
Asszem 2003 ban volt akciósan 150000 Ft.
Azért ez elég komoly, szerintem.
Az átalakítás töredéke az újnak.
Én nemtom te mennyiért vetted, de az enyém extra akciósan sem volt olcsó....
Várok tavaszig, ha nem férek bele, akkor lehet elkérem Cölöpék számát, mert ahogy látom nem sokat adnának a ruháért
Ha lesz rá zsé, akkor lehet veszek egy komolyabbat is tavasszal.
A teknőspáncél ez alá sem fér be. Illetve beférne, ha 15 kilót ledobnék.
De Cölöpék át tudják szabni, ide-oda egy kis strech-es anyag és kész.
Asszem pont olyan van, mint neked!
Nekem az 52-es combban szorított, és rövidek voltak az ujjai. Viszont a lábszára meg hosszú volt, de Cölöp egy tizesért rám szabta.
Most pont jó. Amúgy kevés az olyan egyrészes ruha, ami átalakítás nélkül jó bárkire.
én 97-el is beleférek, igaz 1 óra után kicsit szédülök, olyan mint az anti-g ruha...

52-es dainese.
Szerintem nekem is kellene egy 54 es, mert pl ha gerincprotektort is alá akarok alá venni, akkor kell .
A kérdés, hogy milyet keressek, és hol?
Nem látok sok esélyt arra, hogy az 52 es kényelmes legyen...
184 vagyok, most olyan 86 kg. körül, és 54-es az egyrészes Spidim.
Milyen magas vagy, én 180 cm.
Milyen méretű ruhát hordasz?
És milyen igaza van. Én is 85 és 88 között mozgok, de olyan 82-83-ra kellene lemennem.

Tényleg, nincs vkinek használható bringája kölcsön? az enyémet ellopták nyáron, de kellene vmi használható, venni most nem akarok.
Kb 8 éve vettem, már akkor mondtam, hogy kicsi, kényelmetlen, az eladó azt mondta:
Ez, ez nem kényelmetlen, a gipszágy, az a kényelmetlen!
Pedig akkor 85 körül lehettem...
Abba 95-el nem fogsz beleférni, úh hajrá, elő a bringát!
Jah, most 52 es ruhám van...
Hát...igen, szeretnék 85 kiló lenni
Még 90 re le tudok menni, de 1-2 nap nem odafigyelés, és 95:(((
A ruha amúgy is kényelmetlen, de megpróbálok belefogyni!
Ne vegyél nagyobbat mindig az legyen a cél hogy szezon elejére belefogyjál Én 2003ban vettem a ruhát és minden évbe visszafogyok kb 5 kilcsit szezonelejére bár egyre nehezebb .A módszer decemberbe zaba januártól terem +futás heti 3alkalom és áprilisra leugrik a kiló.remélem
bocs 3bd=3db
Lekell venni a tetejét + ha még rajta van akkor azt a kis müanyag takaróidomot is amit 3bd csavar fog oldalanként
Mint látom, ezt már kiveséztétek!
Ha új, akkor a Zema tanácsai tényleg jók, ha pedig használt, akkor itt az apróban van szarásig. Szinte újak is parádés áron.
Amúgy meg most esett le, hogy szeptember óta én is felkaptam közel 10! kilót, úh. megyek és felpróbálom gyorsan a sajátomat.
Ha ráérsz márciusig, akkor a motorkiállításon is találkozhatsz jó akciókkal, én pl. akkorra időzítem az új sisak beszerzését.
Edzés tényleg jó!
Spinning, de szigorúan a leghátsó sor! Majd rájössz miért, de biztosan sokkal szórakoztatóbb, mint a fekvenyomás egy metroszexuláis és egy bakci....ny között! (Bocs a testépítőktől, ha sztereotip voltam!)
Egyébként nekem meg egy jó minőségű csepptöltőre lenne szükségem számlával, jó áron! Javaslat? (on-line bolt)
http://youtu.be/vDHUEthf5xk karácsony vaaaaaaaaan![/L]
Jah, plusz Alpinestars.
Rossz megoldás!
Fogyni kell, attól gyorsulsz is! Itt a tél, edzetek, fussatok, bringázzatok! Komolyan! A híztam pár kilót, nagyobb ruha kell ördögi körnek sosem lesz vége. Én idén rászántam magam, h jövőre 5 kilóval kevesebbel kezdem a motorozást, mint idén. És rajta is vagyok.
Nem tudom mennyi pénzed van, de az az elsődleges miután kitaláltad, h egy, v. kétrészes. Ha tudod mennyit szánsz rá, akkor tudsz nézelődni is.