Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

buszke ar.anyagkoltseg max 20e.+5-6 munka ora
Az airbrush-t a Zsuka készíti. Zsukart
Íme Tibi barátom K5-ös gixxere, ami már elnyert pár első díjat. Sajnos a képeket a nyáron készítettem egy esős nap után, de a tenger alatti világ így is érzékelhető.
Ha festes meg airbrush az mindig erdekel
Sziasztok!

Én a pályaidomot festetem le gyári szép kékre, olyat tud valaki, aki kompletten felmatricázná?
Valami szépet akarok, mert azt mondta a szerelő, hogy a gyári idomot csak akkor tegyük vissza, ha majd eladom a gépet...
Ilyen "csúnyán" össze volt törve!
Szia!

Eddig egy munkát kértem tőlük, a K1200S BMW-t, amiről tettem fel korábban képeket. Azt 85.000-ért festették gyakorlatilag mindent és hibátlanul.
Az R1-en a két oldalidomot, hasidomokat, farokidomot festik + airbrush-al kerül rá a 2006-os mintája valamint még néhány apró motívum a tankra. Ezt két különböző csapat végzi el és még a nagyszervízt is megejtem, ha már így szét van kapva. Egyszóval inkább bele sem gondolok, de majd megírom ha elkészült.
Egyébként egy ártatlan kis elcsúszásom volt, amit két matrica meg némi szilikonspray tökéletesen eltakart.
Teszek fel majd egy előtte/utána fényképet meg a pontos listát a munkákról, költségekről hátha érdekes lesz v.kinek.
Amit már most tudok, hogy több, mint amit bárki ésszerűnek mondana...
8.5 sec majd f.mikloson
Olyanokat ismerek en is.mennyiert festik?forintban?
Rodnan,

köszi..:)
Ez viszont tényleg komolynak tűnik!
A magam részéről sok sikert kívánok az eredményes munkához Ágónak!
Én lassan jobban motorozok sóderen mint aszfalton, úgyhogy vigyázat, mert jövőre ott fogok előzni ahol senki sem lát!
Még beszerzek egy garnitúra bukógombát alulra is meg egy új sisakot aztán áprilistól goooooooo!
Köszi a segítséget...
Háj Brada

Most még csak szétkaptam mint foxi a lábtörlőt elkezdődőtt az évvégi hajrá addig csak néha ránézek a kicsire majd január-februárban herevere van akkor elkezdem összepakolni átellenörzöm csavarokat meg mindent közbe meg lefújom ezüstszürke lessz az egész.Ja meg rámatricázom hogy silver bow azt beleállok a kavicságyba mint ahogy minden évben szoktam
Gyanús is voltál nekem, amikor úgy ott hagytad a 177.6 lovas mákdarálómat! Igaz eddig azt hittem, hogy szimplán csak jobban mész és a több év meg a több ezer km jelent némi előnyt...
Most végre kibújt a szög a zsákból!
Lehet hogy meg kellene tanulnom helyesen írni?
Most mit röhödsz? Enyém 247 lőerős
Szevasz Tomcat!

Hogy állsz a motorfestegetéssel? Én megtaláltam az ország legráérősebb fényezőjét... Talán hétfőn beugrok hozzájuk egy vizitre.
180 Le hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Sziasztok, eladó Yamaha R1 pályagépem.

Évjárat: 2002/6
Okmányok jellege: Okmányok nélkül
Futott km: 28.700 km
Kivitel: Gyorsasági/sport
Állapot: Normál
Üzemanyag: Benzin

Munkaütem: 4
Hengerűrtartalom: 1000 cm³
Hengerek száma: 4
Teljesítmény: 132 kW, 180 LE
Szín: Fekete
FELSZERELTSÉG
12 V rendszer, fém fékcső, fordulatszámmérő, információs kijelző, kipufogó tuning, önindító, plexi, sport kipufogó, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék.
EGYÉB INFORMÁCIÓ
Azonnal elvihető, garázsban tartott, keveset futott.
LEÍRÁS
Yamaha R1 pályamotorom eladó. Nagyon erős motorral, verseny kipufogóval, sportos mély hang, új láncszett és fékbetétek. Könnyített pályaidomokkal, pályagumikkal. Pályán még csak 2x járt, nincs szétgyilkolva.
ÁRA: 360.000FT
Számom: 0620 955 8197
Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel zavarnálak benneteket,h egy 2000res évj R1-nél milyen (típus)hibákra érdemes odafigyelni vétel előtt,
vagy mire érdemes különös figyelmet szentelni?
válaszokat előre is köszönöm! .
A ciripelő hang a titán redszernek köszönhető az hozza le a szelephangot
nem gáz jó rá az is
Helló!

Lenne egy kérdésem, 05'-ös R1esre, ha 190es gumi helyett 180/55-öst tennék az gáz lenne?
köszi!
ha így van biztos találni fogok rá egy megoldást és tuti jó lesz...már van ötletem, de addig nem akarom elsütni míg 2000km-ert nem futott...akkor mondhatom kb, hogy bevállt!
üdv
Hahó!Én úgy tudom,a "szelep" tengelyének a "csapágyazása" porcelán ami ugye a nem kis hő miatt kell,és egy idő után kopik............ Ezért a zörgő-cisszegős hang!