Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy Arlen Ness 2 részes ruhám van, de nem voltam megelégedve vele, nekem kicsit kényelmetlen volt...
Nincs semmi baja, csak én szedtem fel pár kilót, és egy mérettel nagyobbat akarok venni
Szeretnék jövőre pályázni, de az egyrészest macerásnak tartom...
Tanultam az Arlen Nesses dologból, ezért szeretnék valami komolyabbat, kényelmesebbet, esetleg biztonságosabbat.
Kipuffogó bilincs meghúzásához le kell venni a farokidomot, vagy csak a tetejét (felső részét), vagy azt se?
1 részes, v. kétrészes? Először ezt döntsd el. Pályán sokkal jobb az egyrészes, utcára macerásabb.
A pénztárcádtól függ. Dainese, Spidi sztem. Karasna / Motorline. De most pl. a Taichi-nak láttam egy nagyon jó ruháját, és árban is baráti volt. Sztem a Berik/Arlen Ness duót kerüld el, bár árban barátinak tűnnek.
Vannak jó akciók, de egy normális ruha akcióban is 200 felett van. Ha Motorline-nál akarsz venni (Spidi) akkor szólj, mert kölcsönadom a törzsvásárlói kártyámat, az 10%. Ruhánál az 20ezrek.
Nekem egy egyrészes Spidi Hydroback JP3-am van, ami mikor kijött 300e felett volt, de nagyon szeretem. Mellette meg van egy kétrészes Spidi-m.
Másból ócsóé már kapsz 80-100-120 körül is egyrészest.
Nagyon pörög...

Csak hogy írjak valamit, bőrruhát akarok venni, milyet javasoltok, hol lehet kapni stb. ?
Nah látom pörög a topic.
180 lovas 2000-es R1-ek, meg minden van itt, mint karácsonykor!
Ez az, hajrá, csak így tovább!
Szia!Tudok hozzá rendelni ebben az árban.Ha érdekel keress mail-ben:bali105@t-email.hu vagy telefonon:06303210309 Köszi!
2007esre való is van?
Sziasztok! Ha valakit érdekel bubis plexi 12000-ért tudok R1-re.Zsír új sötét plexik.
Karcmentes gyári fejidom + 1 db vadi uj lámpa (motoron nem volt még). Eladók!
Nem tudom mennyiért festik, de 150-160.000 Ft környékén kapsz komplett idomszettet is Fiat replikásat az R1-re.......a gyárit meg félre rakhatod eladásig.
Így áll a gép, még van idő
Nem, köszönöm de nem matricáról van szó!
PVC alapú...az adatlapomon láthatsz pár képet!
Festek majdnen mind 1 aras,ami metal
Enyem marad ahogy van.banditot kellene megcsinalni vegre
Megesik az ilyen.repcsi az repcsi
Kicseréljük valamire, de nem megyek sötétben, annyi elég, hogy a rendőr ne büntessen
Nagy alakításokon megy át a gép, kicsit sajnálom a régi külsőt, de a cél érdekében mindent!
Ha így tervezed, akkor a lámpánál alakítsd át az idomot, mert sötétben kevés lesz a fény. Tomcat faszán megoldotta a kérdést az egyik gyári lámpa bevágásával. Lehet,hogy a legolcsóbb megoldás egy egyedi színválasztás lenne, amit kombinálhatsz pl. a motoros boltokban kapható matricákkal. Aztán várjuk a tavaszt, hogy kinek mit sikerült alkotni! :-)
Valami nagy szemű majom jön ki
Én nem akarok sokat rákölteni, de valami elfogadható külső kellene!
Plasztikus dekoráció? Tavasszal érdekelne olcsón!
ez a kurva link nem akar összejönni
Aláírom, hogy egy egész motort betöltő téma ízlés dolga. Van akinek egyhangú és van akinek már egy kicsit sok. Nekem tetszik de tény, hogy elfogult vagyok. Ami vitathatatlan, hogy nagyon aprólékosan ki van dolgozva, de sajnos ezt a mobillal készült képek egy mosatlan motorról nem adják vissza.
Most nézem, hogy a linket is elb...tam! Szóval itt láthatod a Zsuka munkáit, ha érdekel. Zsukart
Ami nagyobb szám, hogy szintén a Tibor Saabjára festett egy egész motorháztetőt betöltő képet. Felhők között két Grippen...
...lett volna, de véletlenül F-15-ös képét guglizta ki és neki repülő volt az is.
Szegény dolgozhatott rajta, mire Grippenné varázsolta őket....
erdekes,izles dolga.nekem kicsit 1hangu
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Kivéve színátmenetes és fényvisszaverős matricákat!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
üdv: mitozozi