Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy új, kis szépséghibával megáldott füstös, indexes hátsó lámpám 04-06 R1-re. A képen pirosan bekarikázott kis fülecske keresztbe el volt törve. Megragasztottam, majdnem jobb, mint új korában. :) Igazából beépítve ez a kis hiba nem is látszik és nincs is a rögzítésben szerepe. Akit érdekel fele áron, dupla örömmel az övé lehet 14 e-ért. Van egy másik hibátlan is, csak annak nem ennyi az ára.
kép
Hali! Küldjek képet róla?
Mennék én, de szó szerint nem is láttam a vasat, mióta hazajöttem az októberi P.ringes motorozásról. Na jó, még két napig húztam magam után...
Úgy volt, hogy már a múlt hétre elkészül, de nem jött össze a színe.
Amúgy meg a tököm se gondolta, hogy novemberben háromszor olyan jó idő lesz motorozni, mint júniusban! Szóval részemről legközelebb a tavasszal, de akkor már nagyon korán. Áprilisban 100%, hogy sokat megyek, mert akkor van még van egy rövid de kötetlen hónapom mielőtt nyitok.
Tomi nekem 6600 rol 4890 re csökkent
Nem.
Vasárnap 20fok. Nem érzi senki rajtam kívül úgy hogy meg kéne egy pályázást ejteni?
A KH nál, ha újra tudnám kötni, akkor a 2005 ös R1 re 6888 Ft lenne az éves biztosításom B5 ben.
Nekem egész évre 9700 Ft volt a KH-nál, és szerintem most sem lesz több, de megnézem nektek mennyi lesz!
Csáó nekem 40,000HUFról 52,000re növekszik!
Küldj át egy emailt címet. Dobok át képet!
Szevasz Tomi,

Pályaidom mennyire ép még? Melyik motoron volt? Az érdekelne.
Sziasztok!

Van egy pár cuccom 07-08-as R1 hez:
1. Komplett pályaidom, tankborítással 35.000Ft
2. Féktárcsa Gold Fren 1pár ÚJ 35.000Ft
3. Karbon-kevlár oldaldekli védő párban 15.000Ft
4. Gyári fejidomtartó konzol 35.000Ft

Ha valakinek érdekes lehet valamelyik cucc akkor üzenjen.
Ulm melett vagyunk!Mercedes autokon doldozunk.Énse sokáig maradok egy barom a fönök.
Semmiség, bármikor!
Ok, megkaptam az SMS-t is, csak túl hosszú lett volna leírni, hogy miért kerestelek. A festék után érdeklődtem volna, amivel fújták a motorod idomjait. Nekem egy "kissé" benézték az árnyalatot és ez némi fejtörést okozott, de már tuti az a kék szín! (újra lecsiszolták, érdeklődtek v.hol és láss csodát...)
Merre vagy a nagy Germániában? Ifjú koromban én is lehúztam néhány hónapot a bajoroknál, de nem ízlett a búzasör, így hazajöttem...
4000 km van a gumiban, de még messze van a kopásjelző! Műszakilag nincsen vele gond, max. ami szemet szúrhat, az a hagyományosan, rövid-sportosra visszavágott sárvédő.:-))
..és a xenon lámpa... Remélem nem lesz gond és simán fog menni!

Köszi szépen a bíztatást!
Heló

Nekem is lejár 011 februárjában

És az gáz ha márciusban viszem?Szerintem nem
Szerintem bárhová viheted a motorosokat előre szokták engedni, és amúgy sem tudnak sok dolgot nézni rajta.
Gumik rendben legyenek, meg világítson minden égő, és ennyi!
Ja és amit elfelejtettem, ha lehet Budapesten!:-))
Sziasztok!:-)
Nov. 16.-án lejár az R1-em műszakija. Hová tudnám elvinni, ahol gyorsan és rugalmasan megcsinálnák? Jó lenne még ezen a héten, mondjuk pénteken! Nincsen már sok idei szabim és elég szűkös az időkeretem is.
Előre is köszi!
Nándi!
A maival leköteleztél!
Szia Nándi! Kint melozok most németbe azért nem vettem fel.Most már net első a forum nézés volt.Napközbe nincs is nálam elég dzsuvás melo.Most a héten elég sok motoros mászkált itt elrefele irigyeltem öket.enyém is már eltéliesitve van.
Örömmel olvasom, hogy osztod véleményem! Gondolom más társaságnak is van hasonló szolgáltatása + ha fél évre kivonatod a motorod, akkor ez az "extra" kb. két tank benya árába kerül, ami nevetségesen kevés...
aktiv karrendezesnek hivjak allianz berkein belül.vagy marad a mav biztositos storry
en fizetek inkabb 30at es nyugton alszom
ja és van K&H-s kötvényem meg Allianz-os is szóval tudja a f...om......